Skocz do zawartości

Sansa Clip - Recenzja


Kilar Ezan

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie zaraz mnie trafi. Clipa mam od grudnia i generalnie byłam zadowolona, aż do czasu... Dokładnie wczoraj pokazał mi, że jest dostępna aktualizacja oprogramowania. Ściągnęłam, poszłam spać. Po drodze na zajęcia coś za cicho grał. Zerknęłam - miałam ustawioną głośność na maxa. No, ale ok, może coś się przestawiło, myślę sobie. Otóż... nie mam możliwości zmiany poziomu, najzwyczajniej! Dżizas, nie chce mi się czekać na kolejny update, w którym MOŻE coś poprawią... ;>

W nowym firmware zarówno dla Fuze, jak i Clipa Sandisk wprowadził ograniczenie głośności dla regionu europejskiego.

 

 

Przywróć ustawienia do fabrycznych (opcja w menu) i przy pytaniu o region, wybierz Ameryka (nie Europa).

 

Pozdrawiam, Rytek.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chciałbym właśnie spytać, czy ten clip głośno gra? Słuchałem Sony E443 i był dla mnie cichy (sluchawki SM PL11), clip jest glosniejszy? Czy Clip od Fuze rozni sie dzwiekiem? Po wgraniu rockboxa slyszalem, ze w Fuze da sie ustawic podbicie basow i wysokich. W Clipie tez tak jest po rockboxowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A czy można w tym odtwarzaczu przeglądać listę wszystkich utworów po literach alfabetu, tzn. klikamy na literę L, to wyświetlają się wszystkie utwory na L? Czy trzeba połowę listy przejechać?

Aha, i czy ta lista działa dość szybko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Uff... Przeczytałem wszystko ;)

Mam zamiar zakupić Clip+ 8gb lub 4

Dużo osób pyta czy dane słuchawki zgrają się z Clipe. Jako, że ja chcę kupić dopiero cały zestaw pytam, jakie słuchawki najlepiej zgrają się z Clipem.

Chodzi mi o słuchawki dokanałowe w cenie ok.150zł, max. 200zł

 

Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi :)

Edytowane przez PunisherBiG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad tym odtwarzaczem, ale mam jedno pytanie - może ktoś mi powiedzieć, dlaczego na stronie producenta i tutaj w recenzjach odtwarzacz ma przyciski rozmieszczone na kole, a na wszystkich aukcjach allegro jakie widzę pod nazwą "Sandisk Sansa Clip" jest identyczny odtwarzacz, tyle tylko, że przyciski są na planie kwadratu o zaokrąglonych rogach:

http://allegro.pl/item1081555962_sansa_clip_4gb_radio_fm_slot_microsdhc_sandisk.html

 

Zmienili design, tylko nie uwzględnili tego w zdjęciach na oficjalnej stronie, czy to jakiś inny model?

 

Drugie pytanko - czy ten odtwarzacz ma możliwość zaczepienia do niego jakiejkolwiek smyczy, czy trzeba go do spodni tym klipsem przyczepiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Nie polecam tego odtwarzacza, mimo , że tak wiele osób go zachwala jakość dźwięku jest dobra, ale tylko przy dobrych słuchawkach niestety po czasie puszczają lutowania łączące akumulator da się naprawić, natomiast nie da rady obyć się bez uszkodzenia obudowy i potem ta sansa wygląda jak wygląda nie polecam rozleciała mi się po 2 latach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak obchodzic sie z akulumatorkiem w sansie aby ogniwo jak najwolniej padało? Ładować sanse kiedy sie da, czy czekać aż sie rozładuje i na maksa ja naładowac?

 

edit. recka fajna szybko sie czyta^^

Edytowane przez Lukay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle nie rozładować do samego końca, aż padnie. Do ciągłego doładowywania litowo-jonowe akumulatory są stworzone, więc tutaj czy przed wyjściem z domu podłączysz na pół godziny czy będziesz się trzymał zasady rozładuj-naładuj, nie ma to większego znaczenia.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

 

Mam pytanie, jeżeli chodzi o odtwarzanie muzyki poprzez kartę micro SD.

Czy z tego względu istnieje jakiś dyskomfort ? Mam na myśli na przykład osobne wybieranie katalogów z muzyką, gorsza jakość dźwięku itp.

I, jeżeli chodzi o jakość dźwięku - czy i jakie znaczenie ma firma do karty SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiu, jak wpadłeś na pomysł, że muzyka zapisana na karcie pamięci mogłaby być odtwarzana w gorszej jakości, niż ta, zapisana w zintegrowanej pamięci odtwarzacza? Utwory zapisane na karcie pamięci integrują się z biblioteką odtwarzacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności