Skocz do zawartości

Sansa Clip - Recenzja


Kilar Ezan

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Wam sie uda kupić w takiej cenie to tylko pogratulować.. :)

Dlaczego miałoby się nie udać?

Widocznie cena jest świadomie podana, więc transakcja dojdzie do skutku - przynajmniej jestem takiej myśli.

Co do akumulatora, to trzeba się postarać aby go szybko zajechać. Chociaż na pewno po jakimś czasie nie będzie problemu z dostaniem nawet uszkodzonego modelu, który posłuży za "dawcę organów". Tak jest w wielu przypadkach nie od dziś przecież. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że po dwóch latach jak padnie Ci aku (co jest mało prawdopodobne) będziesz się tym martwił? On już kosztuje ~130pln, a za dwa lata będzie kosztował z 50pln ;]

 

Pozatym tak samo może paść Ci bateria w telefonie, co wtedy? Nie kupujesz telefonu, bo nie ma takiego na AA/AAA?

Co do pierwszej części się zgadzam, co do drugiej - załóżmy, że nie wszyscy wymieniają telefony co 2 lata (często telefony są przekazywane, po czym służą innym jeszcze wiele lat). Kupujemy nowy telefon za 1000 zł. Gdyby trzeba było wymieniać baterię co ten okres 2 lat, a bateria kosztowałaby tyle, co pierwokup telefonu, byłoby mało interesująco - ludzie wtedy zostaliby wręcz zmuszeni do zakupu nowego telefonu, bo inwestycja w baterię była oczywiście nieopłacalna. Na szczęście - tak nie jest, ogniwa kosztują często w okolicach 20 zł (nie zawsze są to oryginały), dzięki czemu żywotność telefonów znacznie się wydłuża. Dlaczego nie miałoby być tak również w przypadku mp3-playerów?

 

Dlaczego miałoby się nie udać?

Widocznie cena jest świadomie podana, więc transakcja dojdzie do skutku - przynajmniej jestem takiej myśli.

Co do akumulatora, to trzeba się postarać aby go szybko zajechać. Chociaż na pewno po jakimś czasie nie będzie problemu z dostaniem nawet uszkodzonego modelu, który posłuży za "dawcę organów". Tak jest w wielu przypadkach nie od dziś przecież. ;)

Czasami obsługa sklepów potrafi się pomylić (przykład: Sansa View bodaj 8GB gdzieś kosztowała przez jakiś czas w okolicach 200 zł :) ), po czym wykręcają się z oferty.

Ja życzę Wam, żeby tutaj jednak ta sytuacja nie zaistniała - zyskujecie świetny zakup w NAPRAWDĘ dobrej cenie.

 

Pozdr. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami obsługa sklepów potrafi się pomylić (przykład: Sansa View bodaj 8GB gdzieś kosztowała przez jakiś czas w okolicach 200 zł :) ), po czym wykręcają się z oferty.

Ja życzę Wam, żeby tutaj jednak ta sytuacja nie zaistniała - zyskujecie świetny zakup w NAPRAWDĘ dobrej cenie.

Agito.pl jednak się nie wykręciło i wczoraj otrzymałem swojego Clipa 2GB w cenie 1GB. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiegne trochę od tematu ceny bo mam pytanie do użytkowików. Prawie na 100% jednym z odtwarzaczy, które kupie bedzie Sansa Clip i tu pytanek 2:

Jaka jest moc wyjściowa na kanał? Miałem 2x5kW i wiem że to porażka, t60 ma 2x18kW i jest bardzo zadowalająca moc ;) jak jest u sansy lub jak z głośnością?

Czy słucha ktoś na mx500 lub mx550? Są to 32 ohm słuchawki i mogą zaniżać dźwięk troszke. Jak jest z tym naprawde? Dzieki za odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiegne trochę od tematu ceny bo mam pytanie do użytkowików. Prawie na 100% jednym z odtwarzaczy, które kupie bedzie Sansa Clip i tu pytanek 2:

Jaka jest moc wyjściowa na kanał? Miałem 2x5kW i wiem że to porażka, t60 ma 2x18kW i jest bardzo zadowalająca moc ;) jak jest u sansy lub jak z głośnością?

Czy słucha ktoś na mx500 lub mx550? Są to 32 ohm słuchawki i mogą zaniżać dźwięk troszke. Jak jest z tym naprawde? Dzieki za odpowiedzi ;)

 

Mysle ze miales 5mW i 18 mW :) Clip ma porownywalna moc do T60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze miales 5mW i 18 mW smile.gif Clip ma porownywalna moc do T60

Możliwe ;D w każdym razie było 5 czyli 3 razy mniej niż normalny odtwarzacz ;P

 

Zaniżać dźwięk? x_X

 

Daj spokój, przecież to tylko zwykłe pchełki..

 

Gdzieś przeczytałem o 32 Ohm w Sansie więc pytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest moc wyjściowa na kanał? Miałem 2x5kW i wiem że to porażka, t60 ma 2x18kW i jest bardzo zadowalająca moc ;) jak jest u sansy lub jak z głośnością?

 

do takich mocy wyrazonych w kilowatach to potrzebny jest solidny generator pradu :-)

 

ale teraz na serio - bardzo duzo ma do powiedzenia sprawnosc samych sluchawek (czulosc, efektywnosc, SPL).

ponadto nie u kazdego producenta 5 mw to 5 mw w rzeczywistosci.

sony mialy 1.5 mw i tez jako graly ze sluchawkami dokanalowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale teraz na serio - bardzo duzo ma do powiedzenia sprawnosc samych sluchawek (czulosc, efektywnosc, SPL).

ponadto nie u kazdego producenta 5 mw to 5 mw w rzeczywistosci.

sony mialy 1.5 mw i tez jako graly ze sluchawkami dokanalowymi.

 

Zapewniam was, że mój badziewny Philips gra za cicho więc się boje o to że znowu mp3 bedzie rozkręcona na maxa a ja sluchając muzyki odruchowo będę próbował jeszcze troche podgłośnić.

 

Nie martw się, nawet do końca skali głośności nie dojedziesz w tych słuchawkach... gwarantuję.

No chyba, że masz pokaźny ubytek słuchu. wink.gif

 

Nie mam ubytku słuchu ;D więc w najbliższym czasie kupuje Sanse. Dużo strace w stosunku to T60? Ktorego własnie chciałem kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie poczytać recenzje Sansa Clip i wysnuć wnioski co byś stracił.

Moim zdaniem to tylko ładowanie przez bateryjkę, bo dźwięk jest na podobnym poziomie (in-plus Sansa z porównań "w ciemno").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności