Skocz do zawartości

Przyszłość Czyli Co Po Mp3?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

warto takze wspomniec o urzadzeniach reagujacych na fale mozgowe, rodem z filmow science-fiction ;)

sa to jednak tylko prototypy, nie wiem czy sa szanse na to ze ta technologia bedzie rozwijana ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam. najlepsze byłyby implanty elektroniczne w ucho srodkowe! takie najlepsze dokanałówki;] kable puścic żyłami ewentualnie blutuf! przesył plików wprost do mózgu i nagrywanie nie tylko z radia (wszakże człek najlepszą anteną jest) ale i zasłyszane z otoczenia!

 

I do tego wtyk USB w dupie, żeby móc kolekcję uzupełniać xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakiś czas mam nadzieje ukaże się w jednym serwisie wywiadzik ze mną - to tam się trochę wyprodukowałem co uważam, że nasz czeka w 2008 roku ;) więc narazie nie będę się powtarzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow... Ksy sie zrobił medialny... :lol:

 

Ja raczej wyhamowałem właśnie - już mnie dawno w "progr@mie" nie było ani nigdzie indziej :( czasu brak. Być gwiazdą, gwiazdą ... :D

 

 

Ale dasz linka na youtuba/gdziś? :)

Są tam jakieś plany wydawnicze vedii, czy coś ciekawego mającego powiązanie z jakimikolwiek premierami na polskim (czy światowym) rynku?

 

Mogę powiedzieć, że bawie się już w zasadzie wszystkimi playerami które będą w ofercie.

Premiery światowe - i owszem pokrywać się będą z pewnością. Szczegóły w swoim czasie.

Jedno co mogę powiedzieć teraz to, że w 2008 powiększy się znacznie oferta słuchawek SRS + dojdą inne, oraz poszerzy się oferta playerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto takze wspomniec o urzadzeniach reagujacych na fale mozgowe, rodem z filmow science-fiction ;)

sa to jednak tylko prototypy, nie wiem czy sa szanse na to ze ta technologia bedzie rozwijana ;P

 

Hmmm, zawsze marzyłem o czymś takim. Tylko jaki to miałoby wpływ na ludzi. O ile teraz sie mało poruszamy ogólnie, niektórzy tylko żeby wyjąć swoje mp z biurka, to co by sie stało jakbyśmy nie musieli robić nawet tego :rolleyes:

 

ale koncept niezły. Za 25 lat pewnie każde dziecko będzie takie coś miało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do tego wtyk USB w dupie, żeby móc kolekcję uzupełniać xD

 

Oj... to ja takiego modelu odtwarzacza nie kupuję !!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj... to ja takiego modelu odtwarzacza nie kupuję !!!! :)

 

 

wbudowane w ciało układy scalone porozumiewające się z komputerem i innymi urządzeniami już istnieją. W nie tak bardzo odległej przyszłości pojawią się wkomponowane w ludzkie ciało odtwarzacze, telefony.

 

 

W takim układzie rzeczy ja się przyłączam do kolegi post wyżej; takiego playera to i ja nie kupuję! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności