Skocz do zawartości

Glosniki Stereo Do Komputera


lavos

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ze w tej cenie nie dostane nic rewelacyjnego, ale potrzebne mi cos co zastapi starutenka miniwieze lg oferujac przyzwoity dzwiek. Raczej beda uzywane glownie do filmow, ale mam na wzgledzie rowniez odtwarzanie muzyki. To celem wstepu, teraz przejde do rzeczy:

1. Preferencje muzyczne i brzmieniowe

- glownie rap, ale tez i troche elektroniki, soulu i czasem cos blizej popkultury

- lubie cieple brzmienie bez przesady, rytm i beat na 1 miejscu, potem wokal, gdzies pomiedzy nimi scena

2. Posiadane sprzety

- px100 + shuffle jako wzor brzmienia (najlepsze co mialem do tej pory)

- karta w kompie - realtek hd-audio alc268

Podsumowujac, glosniki powinny sie sprawdzic w filmach, jednak jesli mialbym wybierac, to ciut wazniejsze byloby dla mnie wierniejsze odtwarzanie muzyki. Porzadane jest by zestaw zagral lepiej od px+shuffle. Tylko STEREO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dalszych poszukiwaniach tez tak mysle, ale na przeszkodzie jeszcze stoja gigaworks t20 :). http://www.sirius.pl/komputery/towar_cenni...HF1250X_20.html tutaj znalazlem najtaniej, da sie jeszcze mniej? :) A jak bedzie z basem Geniusow w przypadku ustawienia bliskiego scianom?

 

EDIT: Eh, chyba im zaszkodzi, na purepc pisza, ze maja tylny bass reflex :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gigaworks T20 też są w porządku. Wybierałem między nimi i Geniusami i nie załuję. Grają lepiej niżby wskazywał ich rozmiar oraz są świetnie wykonane i praktyczne (niewielkie gabaryty). One również muszą stać w pewnej odległości od ściany aby bas nie buczał. Myślę, że czegobyś nie wybrał z tej dwójki będzie to dobry wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://naglosnienie.djshop.pl/dj/sklep/MAu...tudioPro-3.html

 

powinno Ci to lepiej zagrać nią jakiekolwiek głosniki komputerowe czy wieża, nie wiem niestety jak sprawuje sie dokładnie, bo będę je mial dopiero w marcu/kwietniu, ale czytalem jedna recenzje ktora byla pozytywna, ja zamierzam takie kupic :) M-Audio dobra firma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"M-Audio dobra firma"

"sam mam zamiar takie kupic"

"POWINNO"

 

mam napisać definicję słowa powinno? to nie jest pewne ze bedzie grało dobrze, ale według mnie warto zaryzykować. Tyle. Leśli źle to zrozumialeś to sorry, pisanie ze jest dobre nie podajac ze sie tego nie mialo byloby dopiero złym krokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Sorry za podpięcie sie do tematu ale myślę że nie zrobi to wielkiej szkody.

 

Szukam głośników do komputera (głównie filmy i gry, potem kapka muzyki), do 100zł.

 

Wiem że to mało, no, ale siła wyższa.

 

Co myślicie o tych?

 

http://www.allegro.pl/item267619709_genius...o_gw_fv_ss.html

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności