Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje nowego playerka. Obecnie posiadam Iriverka IFP-790. Fajny sprzęt ale ma tylko 256 MB. A ja teraz potrzebuje czegoś pojemniejszego. Zastanawiam właśnie się na iAudio, modele D2 lub i7. Jakość dźwięku ma być nie gorsza niż w IFP. Zależy mi bardzo na nagrywaniu z zewnętrznego źródła dźwięku w bardzo dobrej jakości np. przez zewnętrzny mikrofon. Sprawdzałem ceny i cena 8GB i7 jest podobna co D2 4GB. Chciałbym coś małego, żeby można było swobodnie schować do kieszeni. Co byście polecili? Jeszcze mam takie pytania: czy obydwa modele posiadają wbudowany głośnik i czy mogą pracować jako dysk przenośny? pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje nowego playerka. Obecnie posiadam Iriverka IFP-790. Fajny sprzęt ale ma tylko 256 MB. A ja teraz potrzebuje czegoś pojemniejszego. Zastanawiam właśnie się na iAudio, modele D2 lub i7. Jakość dźwięku ma być nie gorsza niż w IFP. Zależy mi bardzo na nagrywaniu z zewnętrznego źródła dźwięku w bardzo dobrej jakości np. przez zewnętrzny mikrofon. Sprawdzałem ceny i cena 8GB i7 jest podobna co D2 4GB. Chciałbym coś małego, żeby można było swobodnie schować do kieszeni. Co byście polecili? Jeszcze mam takie pytania: czy obydwa modele posiadają wbudowany głośnik i czy mogą pracować jako dysk przenośny? pzdr

 

- oba modele pracuja jako dysk przenosny,

- zaden z nich nie posiada glosnika.

 

i7 gra w/g mnie nawet troche lepiej jak d2.

 

co do nagrywania z zewnetrznego zrodla lub mikrofonu sie nie wypowiem, bo nie korzystam z rych funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów tak bo @rosiu cię zabije ;]

A tak na serio:

Filmy - D2

Schować do kieszeni - i7

Nie wiem jak D2, ale i7 ma od razu wyprowadzone gniazdko na line (D2 pewnie też ale schowane pod klapką), więc oba będa równie dobrze nagrywać.

Do tego i7 ma nieco lepsza baterię. Ale mówie, jego główna przewaga to rozmiary. Przewaga D2 to filmy i inne dodatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i powtarzany już do znudzenia: slot na kartę SDHC. D2 ma, i7 chyba nie.

 

Tak jak powiedział jeden z przedmówców:

D2: filmy

i7: wygoda

 

Ale ktoś podobno narzekał na jakość dźwięku i7. Że go rozczarował czy coś. Poszperaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak podłącze mikrofon zewnętrzny do D2 albo i7, to jest tam jakaś funkcja, która automatycznie dostraja głośność nagrywanego dźwięku? Czy trzeba to ustawić na sztywno w odtwarzaczu? Czy mogę bezpośrednio wrzucić jakiegoś xvida na D2 i go oglądać, czy muszę go najpierw skonwertować? Ile może trwać taka konwersja pliku 700 mb na kompie celeron 1200 i 512 MB Ramu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak podłącze mikrofon zewnętrzny do D2 albo i7, to jest tam jakaś funkcja, która automatycznie dostraja głośność nagrywanego dźwięku?

W d2 trzeba ustawić na sztywno, w i7 nie mam pojęcia

 

 

 

Czy mogę bezpośrednio wrzucić jakiegoś xvida na D2 i go oglądać,

trzeba konwertować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile może trwać taka konwersja pliku 700 mb na kompie celeron 1200 i 512 MB Ramu?

Na moim laptopie Celeron M 1,7 512 konwertuje z prędkością około 2.0x, więc jeśli odcinek trwa 20 minut, to skonwertuje go w 10 minut. Stacjonarnego mam właśnie takiego jak Ty, ale nie sprawdzałem jak nadaje się do konwersji. Pewnie coś pomiędzy 1.0x, a 1.5x. Zależy też od obciążenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności