Skocz do zawartości

[v39] - Skin Vista 1.0


Setesh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

skin jeszcze niedokończony ale dla niecierpliwych mogę wysłać link gdzie go można pobrać. Linka tego nie mogę podać na forum. Chętni mogą się zgłaszać np. na gg.

Jest na firmware 1.30. Na innych nie będzie działał!

Czyli na tą/tę wersję beta? a kiedy planujesz go skonczyc i czy beda jakies znaczne roznice? Wtedy umiescisz linka na forum?

 

 

Póki co jade na tym touch music, świetny jest- Setesh, planujesz jakis upgrade tego skina na 1.29-1.30?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

specialdefect - planuje ale niestety ostatnio mam mało czasu (robota szkoła dom) :( postaram się zrobić do końca tygodnia ale nic nie gwarantuję :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do skina dostępny jest na stronie:

<nieaktualne>

 

INSTRUKCJA: Wgraj wszystkie pliki do głównego katalogu.

Wyłącz odtwarzacz. Włącz odtwarzacz.Dokona się aktualizacja firmware. Ponownie wyłącz odtwarzacz i włącz :).

Następnie wykonaj testy i włącz "Ustwienia" (ostatnia ikonka) aby zmienić język na angielski (1 opcja => 1 opcja => strzałka w dół).

Skin najlepiej prezentuje się w przezroczystości (transparence = x2).

Istnieją dwa tematy. Domyślnie włączony jest czerwono-niebiesko-zielony. Osobiście preferuje drugi styl czarny (Ustawienia => Display => Theme setting => black).

 

Filmik prezentujący:

http://animoto.com/play/36e263a11f8d5cc6dd3405957bd01635

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezabardzo mi się chce przerabiać, bo troche z tym zabawy jest.

Myśle, że jak nie będę miał co robić w najbliższych godzinach to przerobie to.

Good work, stawiam browara za to cudo.

Zaraz bede testowal. 1.30 chyba w miare stabilnie dziala...?

kutfa...zaskakuje mnie jak ten player za...e gra na coraz to nowych kawalkach. Rozwazalem kupno Meizu m6 ze wzgledu na lepszy eq, ale jesli go kupie to chyba najpierw porownam z v39. Na razie miażdzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Good work, stawiam browara za to cudo.

Zaraz bede testowal. 1.30 chyba w miare stabilnie dziala...?

kutfa...zaskakuje mnie jak ten player za...e gra na coraz to nowych kawalkach. Rozwazalem kupno Meizu m6 ze wzgledu na lepszy eq, ale jesli go kupie to chyba najpierw porownam z v39. Na razie miażdzy.

 

Z tym browarem to się jeszcze zastanowie :D bo nie wiem czy będę miał czas pojechać do Krakowa :) ...

a tak serio to wg mnie 1.30-beta nie posiada więcej błędów niż 1.29. Jest jeden duży błąd: nie wyświetla tapety w ebook'u. Poza tym chyba nic wyrazistego nie dostrzegłem.

 

Przerabiał skina na 1.29 nie będę , bo w tym miesiącu już powienna być gotowa oficjalna wersja 1.30.

 

Jakby coś się nie podobało w skinie to prosze dać znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem postarałem się przerobić oba skiny (V39-Blue Dream, V39-Touch Music) na wersję 1.29 z wersji 1.25 więc jak kogoś interesuje to zapraszam do pierwszego postu a tam można pobrać obecną wersję 1.29 każdego z 3 skinów które są dostępne. Możliwe że udostępnię więcej skinów w tym tygodniu ale to jakby co napisze pewnie w stopce :)

 

Dodałem 2 nowe skiny (przeniosłem grafikę z teclasta do VEDIA 1.29) chętnych zapraszam do pierwszego postu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Setesh, mogłeś cos innego przekonwertować niż Windows Live, przecież ja zrobiłem to samo juz jakiś czas temu ;) (na 1.29 of coz)

Osobiście na razie najbardziej podobają mi się na równi tematy grzegorz_ae i Blue Ice

 

Sorki nie zauważyłem bo mam za mało czasu aby poświęcać go na szukanie po forum czy ktoś już przerobił czy nie.

 

Po za tym mi przerobienie skina zajęło tylko 2 minuty na każdy z wersji 1.25 na 1.29 (robię programik co za mnie to wykonuję więc szybciej to idzie :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

pierwsze pytanko .... podejdzie pod teclasta t39 ? drugie pytanko .... nmie wiem czy to ten temat , ale czy jakość muzyki w teclascie t39 nie odchodzi od jakości w v39 ? bo czytalem gdzies na forum ze w wypadku v19 i teclasta w tej samej wersji czyli t29 jest różnica - i to spora !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności