Skocz do zawartości

Sansa Clip - Maly Zabójca ?


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

Nie trzeba zostawiać kompa włączonego. Wystarczy doprowadzić mu zasilanie do USB nawet po wyłączeniu systemu.

U siebie zrobiłem przesuwając dwie zworki na płycie głównej, a kompa mam nie najnowszego.

Potem tylko podpiąć nawet do przedniego panelu i zostawić na noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dosyc ciekawą usterke.słuchałem nagrań głosowych(dyktafon) i postanowiłem usunąć nagranie.Nastepnie przeszło do okienka potwierdzającego usuniecie(opcja do wyboru tak lub nie) i na tym sie zawiesiła mp3.Nie da sie wyłączyć podłączyć do kmputera ani nic innego i czekam az sie wyładuje bateria.Wiecie może czy to częsta usterka i co mogło sie stać?Model to :

bb0710aaok.Mam na gwarnacji więć nie ma problemu ale pisze z czystej ciekawości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanko - którą wersję firmware'u mieliście wgraną fabrycznie? Właśnie kupiłem Clipa w Avansie i mam firmware w wersji 01.01.18F, a czytam na forum że wszyscy updejtują zaraz po kupnie żeby mieć ustawianie trybu USB. U mnie ta opcja była od razu i teraz sie zastanawiam czy nie dostałem playera, którym ktoś już się bawił? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak jak ty, Clip tak samo z Avansa. Zgraj sobie Sansa Update'ra, podłącz Clipa, a reszta zrobi się automatycznie. W sumie nie znalazłem różnic między 18 a 20.

 

Ja również mam pytanie odnośnie Clipa - czy po pierwszym naładowaniu do pełna, potem można ładować kedy się chce? Bo jutro wycieczka, i pasowałoby mieć pełną baterię... Chyba wszystko z nią w porządku, bo z ciekawości zostawiłem na noc Clipa z SRSami przy vol. 60%, user EQ, grał 11 godzin i jeszcze jest 1/3 akumulatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem tego typu ze włanczam kompa tylko na 2h.I czy jak bede robił tak często ze np. jednego dnia podładuje 2h i nastepnego 2h to czy sie cos stanie (złego)z bateria?

Częste ładowanie pewnie nieznacznie osłabi baterię (tak z kilka procent), jednak ja mocniej katuje baterie w szufli i żyje, i ma się dobrze :) Te baterie efektu pamięci nie posiadają, więc bez obaw.. A w razie czego gwarancja ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam mały problem z tą sansą. Po podpięciu do peceta wyskakuje na wyświetlaczu playera: "Not enough space for Music DB Please free 4 MB." Po chwili sam się wyłącza. Kopmp nie wykrywa sansy. DLa wyjaśnienia dodam, że był gdzieś w połowie pusty. :P Macie jakiś pomysł co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności