Skocz do zawartości

Sansa Clip - Maly Zabójca ?


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ze swym 1GB nie mam problemów już na początku ciut akku wariował ale teraz trzyma. Wątpie by Clip miał funkcję standby jak Z5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś oddałem mojego już drugiego clipa bo także bateria nie trzymała - dzwoniłem do nich i powiedziałem im że chcę zwrot kasy lub creative stone plus - droższy o jakieś 30 zł ale ja już więcej wydałem na te całe reklamacje - mają się zastanowić i dać mi znać heh

Stone plus śmierdzi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przemek, po co Ci dwa Clipy?

 

A tak wogóle to mógłbyś w sygnaturce dać link do jakieś recenzji Clipa, a nie do tego wątku, imho ;)

dwa clipy w sygnaturce mam, bo jeden jest mój, a drugi taty, więc na stanie mam 2 ;)

 

zmieniłem link i teraz prowadzi do recenzji Dawindyk'a jako, że była pionierska, a swojej pisać nie będę, bo sensu nie ma ;) - maba to była trafna uwaga :)

 

ps. pogoda kijowa i za dużo samochodem na uczelnie jeżdżę, nawet nie mam kiedy posłuchać sobie clipa, ale wiosna się zbliża to się będzie chciało pochodzić na zewnątrz :D

ps2. zastanawiam się tylko, dlaczego ludzie tak się dziwnie na mnie patrzą jak jadę busem w akg na głowie :huh: ciekawe jak musiał się czuć gość w senkach hd201, którego ostatnio widziałem, ja się uśmiechnąłem, ale inni mieli taką :o minę

ps3. Polska to dziwny kraj, 85% ludzi 'szpanuje' nołnejmami, a jak ktoś ma coś co ma nie tylko stronę internetową, ale też serwis i gwarancję, to każdy patrzy jakby się gość z choinki urwał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem paczkę z Agito i otwieram. Patrzę. A tam stos pociętej tektury. Myślę: "Gdzie jest Clip?". Wyjmuję wszystko i oczom mym ukazała się paczuszka wielkości małych chipsów.

A Clip gra rewelacyjnie. Separacja instrumentów - jeszcze lepszej nie słyszałem. Głośność OK. Jedyne, co niejako razi to "latający" HOLD i brak zatyczki na USB.

Aha, mój był naładowany w 1/3, więc myślę, że nie mam wadliwej baterii, tym bardzie, że jest wgrany soft z msc.

 

Idę na dalszy odsłuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności