Skocz do zawartości

Sansa Clip - Maly Zabójca ?


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem , gdy wrzucam muzyke , a konkretnie cale plyty na Clipa, a potem odlaczam odtwarzacz i wlaczam wybor muzyki widze ze niektore albumy jak sie rozdwoily choc widnieja pod ta sama nazwa artysty czy albumu.To jest tak ,ze np. jak wlaczamy wybor piosenek i wlaczam WYKONAWCY , to sa 2 takie same nazwy pod soba, przykladowo:

Anberlin

Anberlin

Myslalam ze to blad w tagach , ze tak rozdziela te plyty, ale spr. i wszytsko jest ok, wiec w czym jest rzecz i gdzie lezy problem? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem...

Wszystko było dobrze do czasu, aż zainstalowałem na nowo Windowsa. Podłączyłem Sanse i wykryło/pokazuje mi ją jako Sansa m350... wchodzę w folder music ale nic tam nie ma... tryb oczywiście msc... Wie ktoś jak temu zaradzić ??

 

WMP oczywiście najnowszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może WMP nie jest potrzebny.... no ale myślałem, że to jego wina może być

 

mam ustawiony msc no i nic... pokazuje Sansa m350... to mnie właśnie dziwi bo przedtem zupełnie inaczej mi to wyszukiwało... kurde :/

 

edit: jak wrzuciłem 1 folder z muzyką to odtwarzacz to wykrył no i działa... i po ponownym podłączeniu do kompa widzi tylko ten folder... to chyba będę musiał sobie po prostu sformatować odtwarzacz i wrzucić od nowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to problem rozwiązany :) format odtwarzacza poskutkował :)

 

no i chyba zmienili ostatnim softem ten "problem" z baterią, że szybko ją zżerało nawet jak się odtwarzacz wyłączyło i był ten stan czuwania... bo mi też trzyma już z 2 tygodnie (mało słuchałem bo ferie były i jakoś nie było potrzeby słuchania :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wymieniłem i zrobie test czy bateria zdycha czy nie. Jeśli rano wszystko będzie ok to wymieniajcie wadliwe Clipy B) . Zauważyłem że nowy egzemplarz w trybie msc nie wyświetla "Sansa m350" tylko nromalnie "Sansa Clip". Zawsze jakaś oznaka, że po wymianie coś jest inaczej :D A jak po nocy zdechnie to się załamie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer seryjny BE0801AONK. Jak oddawałem na gwarancje to po prostu powiedziałem, że bateria mi zdycha jak odtwarzacz jest wyłączony i nie działa nawet 11 godzin. Odwołałem się do tego, że na forum oficjalnym sansy dużo osób pisało, że mieli identyczny problem.

 

Baterie ładowałem wczoraj, dzisiaj posłuchałem może 40min i narazie bateria pokazuje 100%. Wygląda na to, że wszystko jest ok ^_^ Tak wogóle to już po wymianie miałem odrazu firmware z końcowym numerem 18, poprzednio chyba był starszy. Jeżeli bateria wyraźnie Ci zdycha sama to wymieniaj, oni musieli naprawdę puścić jakąś wadliwą serię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś wrzucić playlistę stworzoną w winampie czy coś w tym stylu? Mam folderek nazwany "różne" i tam mam wszystkiego po trochę (chodzi o artystów i piosenki) - chciałbym aby mi to leciało jako playlista a nie tak jak to jest teraz czyli muszę wybrać artystę itp. Jak:(oś nie odpowiadają mi te tagi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś wrzucić playlistę stworzoną w winampie czy coś w tym stylu? Mam folderek nazwany "różne" i tam mam wszystkiego po trochę (chodzi o artystów i piosenki) - chciałbym aby mi to leciało jako playlista a nie tak jak to jest teraz czyli muszę wybrać artystę itp. Jak:(oś nie odpowiadają mi te tagi :(

 

Ej stary, zauważyłeś opcję "szukaj" w prawym górnym rogu?

Było już o tym pisane co najmniej kilka razy :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Clip idzie na pewno na gwarę dzisiaj przegiął :P Ładowałem go do pełna w poniedziałek i tak zostawiłem... używałem Shuffle teraz szybko wychodząc bo się śpieszyłem, wziąłem tak z marszu Clipa i go włączam w drodze już a tu klops bateria pusta... 3 dni wystarczają aby bateria padła kurde...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że nowy egzemplarz w trybie msc nie wyświetla "Sansa m350" tylko nromalnie "Sansa Clip".

ja ostatnio podłączyłem sansę taty i też było 'sansa clip', a to jest jeden z pierwszych clipów na tym forum, więc chyba nie ma na to reguły :)

 

 

colnet reklamuj tego clipa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem z clipem, że gra za głośno na najniższym poziomie głośności, trochę denerwuje mnie to gdy chcę sobie w nocy czegoś posłuchać i nie mogę już bardziej ściszyć, niby ten ostatni firmware

miał to rozwiązywać ale u mnie dalej jest za głośno,

użytkownicy clipa jakby wam się chciało to sprawdźcie jak to u was wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem, daj sobie ta najnizsza i katuj sie super glosna muzyka ktora uslysza wszyscy domownicy ... niewiem mzoe mam cos z uchem, ale jak jedna kreska moze byc zaglosna ... wsumie do 4 jest strasznie cicho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności