Skocz do zawartości

Sansa Clip - Maly Zabójca ?


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

W chwili obecnej dostępna jest już Sansa Clip dla pojemności 1 GB. Pojemność 2 GB

pojawi się dopiero pod koniec roku ( z tego co mi wiadomo to w USA premiera pojemności

2 GB również będzie miała miejsce w tym samym czasie ).

 

Pozdrawiam,

(...)

 

Fajnie w sumie mieć dystrybutora z pojęciem... Skoro premiery 2 GB jeszcze nie było to niech mi ktoś logicznie wytłumaczy, dlaczego na ebay.com amazonie a nawet ebay.de już są? Że o shopsansa.com nie wspomnę nawet. Tylko w naszym pięknym kraju nad Wisłą nie ma i pewnie dopiero taki jeden gruby facet w czerwonym szlafroku przywiezie... Ehhh... <_<

 

A tak z innej beczki - nie wie ktoś, czy Sansa przywieziona z USA miałaby normalnie realizowaną w Polsce gwarancję, czy w razie czego musiałbym to wysyłać do Stanów? Znajomy niedługo przyjedzie w odwiedzony, mógłby zabrać przy okazji... na odpowiedź tych z flashcard.pl jak widać po cytacie wyżej nie ma za bardzo co liczyć (tak, w mailu do nich zapytałem o ta kwestię).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż taki jest marketing, zamiast napisać ' nie ma" i nie będzie to trzeba to ładnie ubrać w słowa "P

 

Tylko w naszym pięknym kraju nad Wisłą nie ma i pewnie dopiero taki jeden gruby facet w czerwonym szlafroku przywiezie... Ehhh...

 

nie, już nie przywiozę, skończyłem współpracę z sandiskiem :E

 

A tak na poważnie to myślę, że sandisk umyślnie najpierw wypchnie na rynek wersje 1gb żeby trochę tego zeszło z magazynów, lub druga wersja, że w stanach jest tak duzy popyt na clip'a 2gb, że za granicę jadą tylko 1gb...

 

( jak dla mnie zarówno pierwsza jak i druga teza jest mało prawdopodobna )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka SanDiska jest niestety często według mnie nie zrozumiała, przez te kilka "ale" co do firmy, firma traci na własnej wiarygodności. A odtwarzacze robią bardzo dobre... kurde trochę wysiłku z ich strony i by mieli więcej klientów oraz wszyscy by byli happy. Ja mam cichą nadzieję że jak wejdzie 2GB to 1GB stanieje i sobie kupię 1GB za pół darmo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka SanDiska jest niestety często według mnie nie zrozumiała, przez te kilka "ale" co do firmy, firma traci na własnej wiarygodności. A odtwarzacze robią bardzo dobre... kurde trochę wysiłku z ich strony i by mieli więcej klientów oraz wszyscy by byli happy. Ja mam cichą nadzieję że jak wejdzie 2GB to 1GB stanieje i sobie kupię 1GB za pół darmo ;)

 

O ile to jest polityka Sandiska a nie ich dystrybutora w Polsce ...

 

A teraz obiecane pare slow:

 

1. Equalizer - prosty 5 zakresowy. Niestety zakresy sa nieopisane wiec trudno stwierdzic jaka maja szerokosc i jakie czestotliwosci modyfikuja. Umozliwia zarowno podbicie jak i wyciszenie w kazdym z nich - przy maksymalnej wartosci slychac juz niestety lekkie przestery (dotyczy to w zasadzie wylacznie basu) Poza custom eq dostepne sa 4 presety (rock, pop, jazz i classic) oraz normal. Generalnie nic ciekawego - zwlaszcza w porownaniu do Vibez'a

 

2. Dyktafon. Zdecydowanie najslabszy element Clip'a. Zapisuje tylko do wav'a, nie ma regulacji poziomu zapisu a czulosc jest delikatnie mowiac taka sobie

 

3. Radio. Nienajgorsze. Umozliwia ustawienie 40 stacji, automatyczne wyszukiwanie, dodawanie i usuwanie stacji. W domu praktycznie na dowolnych sluchawkach bylem w stanie znalezc wszystkie mocniejsze stacje w zakresie87.5 - 108 MHz (oczywiscie najmocniejsze jak zwykle RM :) ) Jakosc przyzwoita. W drodze troche gorzej - ze zlapanych stacji w autobusie dalo sie odsluchac 4-5 z 10 stacji. Istnieje mozliwosc nagrywania (do wav) niestety bez mozliwosci zaprogramowania czasu poczatkowego i dlugosci

 

cdn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyktafon mi niepotrzebny, a radio jak piszesz nienajgorsze więc spoko. Mam nadzieję, że oprócz RM dobrze łapie 1 i 3, a nie jakieś eski, radiostacje, rmfy, zetki itd bo żygam jak tego słucham...czekam na cdn żebym nie kupił, a tutaj jakaś straszliwa prawda w Twojej recce wypłynie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos pewne info gdzie (i czy w ogole) mozna juz dostac w Polsce Clipa 2GB? Na stronach kilku sklepow pisza wyraznie ze jest dostepny (np mp3play.pl), ale jak sie zapytalem czy mozna juz zamawiac to sie okazuje ze bedzie najwczesniej na poczatku grudnia, dostepna jest tylko wersja 1GB. W pixmanii sami nie wiedza czy maja czy nie - wyszukiwarka znajduje 2 clipy 2GB, z czego jeden niby jest dostepny a drugi zapowiedziany na grudzien, a formulaz kontaktowy jest tam tak idiotyczny ze po paru minutach odechcialo mi sie o cokolwiek pytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie... trudno 2GB będzie widocznie w grudniu i nic na to się nie poradzi.

 

A tym czasem Clip 1GB tanieje... ;) na Allegro już dostępny za 132 zł :) Jak tak dalej pójdzie to w za 2 m-ce kupię go za 50 zł :P

 

Oj coś czuję że Clip będzie hitem na allegro, już kupiło go 5 osób na tą chwilę... a co dopiero się pojawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest jakaś dziwna poczta bo paczki przywożą nawet w sobotę. Raz jak mi gość przyniósł paczkę o 16 to ledwo się podpisałem ze zdziwienia :D

że jutro (sobota) dotrze to wątpię, bo niby dopiero w wczoraj (piątek) wysłali (kurde chyba znalazłem się w jakiejś dziurze czasoprzestrzennej :lol: ) a paczka priorytetowa dla poczty może iść 3 dni, chociaż czasami zabłysną ;)

 

jak nie przywiozą to się może na główną pocztę wybiorę, jest otwarta 24h na dobę, a stamtąd paczki wożą, ale znając moje lenistwo to poczekam, aż mi przyniosą :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest jakaś dziwna poczta bo paczki przywożą nawet w sobotę. Raz jak mi gość przyniósł paczkę o 16 to ledwo się podpisałem ze zdziwienia :D

że jutro (sobota) dotrze to wątpię, bo niby dopiero w wczoraj (piątek) wysłali (kurde chyba znalazłem się w jakiejś dziurze czasoprzestrzennej :lol: ) a paczka priorytetowa dla poczty może iść 3 dni, chociaż czasami zabłysną ;)

 

jak nie przywiozą to się może na główną pocztę wybiorę, jest otwarta 24h na dobę, a stamtąd paczki wożą, ale znając moje lenistwo to poczekam, aż mi przyniosą :rolleyes:

 

Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :) Wlasnie pojawila sie nowa wersja firmware'u:

 

We have posted a new release to the Sansa Updater with several improvements and fixes.

 

Voice Recorder Sample rate improved.

 

Numerous bug fixes.

 

Battery Gauge more accurate.

 

Long MP3 file Audiobooks FF properly. WMA 32K will be fixed in the next release.

 

Long MP3 files resume properly.

 

Time for long files shows Hours properly.

 

Charging from USB does not force Database to refresh if no content is transferred.

 

Spectrum Display runs faster when EQ is turned on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzuca mną juz ... cos czuje ze 200zł to bedzie miniumium w naszym ochydnym kraju za 2gb ;/ a w usa ?? w piatek nastepny w bestbuy, bodajze ma byc promocja 39$ za 2gb ... chyba kupie 1gb i bede sobie pluc w twarz ze niekupilem 2gb ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności