Skocz do zawartości

Vtec Pro V39


majkel

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pyt czysto techniczne.

Jak już dostanie Vedie to:

-Jak zkonwertować ekran(nie wiem o co chodzi a forumowicze o tym mówią)

-Jaki wgrać frimeware i skąd go wziąć aha i jak go wgrać

-Jak go ładować czekaś aż całkiem sie rozładuje czy podłanczać wcześniej

-Jak zabezpieczyć ekran przed rysami jest jakiś pokrowiec?

-co jeszcze jest dobrze zrobić przed pierwszym użuciem

-No i czy można kupić inny rysik czy będzie działał bo osobiście preferuje tradycyjne długie.

Z góry dzieki za odp;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 557
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1. w menu masz do tego opcję , klikasz rysikiem w prawy dolny i lewy górny róg i to wszystko (instrukcja!)

2. fw 1.29 z vtec.com.pl -> download (instrukcja!)

3. najpierw sformatuj baterię (masz wszystko w instrukcji obługi) i później NIGDY NIE DOPROWADŹ do jej całkowitego rozładowania (możesz podłączać do kompa kiedy chcesz)

4. jest pokrowiec i folia zabezpieczająca

5. wgrać muzykę, najlepiej we FLAC i słuchać

6. możesz używać czego chcesz, ja preferuję własne palce>pen od tabletu graficznego>rysik v39 ;)

7. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baterie się 'formuje' a nie formatuje.

 

Tak ogólnie to akumulatorów takich jak ten w V39 (ani litowo-jonowych, ani litowo-polimerowych) się nie formuje z tego co wiem. Nic nie daje, a jeśli już to tylko może uszkodzić akumulator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie to akumulatorów takich jak ten w V39 (ani litowo-jonowych, ani litowo-polimerowych) się nie formuje z tego co wiem. Nic nie daje, a jeśli już to tylko może uszkodzić akumulator.

 

hehehe.. mnie tak doradził sprzedawca w mp3store ;) poza tym tak jest napisane w oryginalnej instrukcji do V39 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe.. mnie tak doradził sprzedawca w mp3store ;) poza tym tak jest napisane w oryginalnej instrukcji do V39 :P

Tak to znaczy jak? Zresztą sam zobacz na forum. To nie jest tylko moja wzięta z sufitu teoria. Znalazłem to na stronce poświęconej akumulatorom, a z tego co patrzyłem to inni użytkownicy forum potwierdzają to co piszę.

Poza tym zauważ, że baterii litowo-jonowej ani litowo-polimerowej właściwie nie da się rozładować do końca bo komórka lub odtwarzacz wyłącza się automatycznie zanim się to stanie właśnie po to żeby nie dopuścić do pełnego rozładowania, a akumulatory są przechowywane w pełni naładowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy można gdzieś kupić osłonki na ekran takie jaka jest w V39 standardowo przyklejona na ekran ? moja się trochę porysowała i gdyby nie to że czasami seriale na niej w drodze oglądam to by było ok a tak kicha bo kiepsko widać a nie chce narażać ekranu na ryski :(

 

Wie ktoś może czy VEDIA coś takiego będzie sprzedawać czy inna firma ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tyle to wiem że mżna kupić i dociąć jakby co (np z PDA folie) ale mi chodzi o takie właśnie jaka na V39 jest :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Vedia.pl pojawił sie fw z logo VEDIA... logo jednak troche biedne :) Ale zawsze to krok w stronę częstej aktualizacji fw :) Mam nadzieje że będą w przyszłości szybciej kombinować z tym :)

 

Jednak... jedyne co w fw zmienione to animacja startowa... bieda trochę ale ważne że jest :)

 

No co ? Ktoś musi krytykować i brać wszystko na siebie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Vedia.pl pojawił sie fw z logo VEDIA... logo jednak troche biedne :) Ale zawsze to krok w stronę częstej aktualizacji fw :) Mam nadzieje że będą w przyszłości szybciej kombinować z tym :)

Jednak... jedyne co w fw zmienione to animacja startowa... bieda trochę ale ważne że jest :)

No co ? Ktoś musi krytykować i brać wszystko na siebie :P

 

Zgadzam się, animacja początkowa słaba, kolory do d... i jakoś tak bez "tego czegoś" ;) co było w animce Vtec'a.

Na plus Vedii to to,że nawet sporo się dzieje na ich stronie, a użytkownikom się to podoba (np mnie :) ).

Aha! no i ten REDBOX jest zamieniony na fajne logo Vedia.... Kurcze, na stronie telechips'a jest info odnośnie SDK! i czegoś w rodzaju mini emulatorka na pc, żeby podejżeć sobie efekty zmian... ale trzeba kupić "ileś tam" sztuk, żeby to udostępnili. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, animacja początkowa słaba, kolory do d... i jakoś tak bez "tego czegoś" ;) co było w animce Vtec'a.

Na plus Vedii to to,że nawet sporo się dzieje na ich stronie, a użytkownikom się to podoba (np mnie :) ).

Aha! no i ten REDBOX jest zamieniony na fajne logo Vedia.... Kurcze, na stronie telechips'a jest info odnośnie SDK! i czegoś w rodzaju mini emulatorka na pc, żeby podejżeć sobie efekty zmian... ale trzeba kupić "ileś tam" sztuk, żeby to udostępnili. :(

 

domzz - to niech vedia postara sie o ten emulator i uostpni userom - w koncu "kilka" sztuk kupili od chińczyków no nie ? :P

 

co do SDK - podeślij mi linka bo ide juz w kime i ni mam czasu szukac a jutro jak zwykle zapomne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domzz - to niech vedia postara sie o ten emulator i uostpni userom - w koncu "kilka" sztuk kupili od chińczyków no nie ? :P

co do SDK - podeślij mi linka bo ide juz w kime i ni mam czasu szukac a jutro jak zwykle zapomne :(

 

to nie vedia kupiła te kilka egzemplarzy tylko teclast :(

 

-->>>SDK<<<--

 

Mały cytat ze strony telechips'a:

 

Provides Reference Solution including H/W and S/W

Provides Demo Kit based on PC <<<-------- O TO CHODZI :)

SDK Main Features

- Support WMA/MP3/ADPCM/IMA/Linear PCM Encoding/ Decoding

- Support MP2/MP3/OGG/AAC Decoding

- Support MPEG4 SP QVGA(320x240) 30fps

- Support WMV9 QVGA (320x240) 30fps

- Support JPEG En/Decoding

- Support NAND, SD/MMC, HDD, Trusted-Flash, Harp, MoviNAND

- Support WMDRM10 (PFS2.0, Mobile Video Profile)

- Support Dual Transparency Mode (MTP/MSC)

- Support Janus DRM

- Support 2Ch Overlay UI Display

- Support JAVA VM <<<-------- I O TO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze tylko kilka :( z mila checia bym podejrzal sobie kodzik :)

 

swoja droga... rockbox udostepnia na stronie cale kody wiec szkoda ze telechips nie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności