Skocz do zawartości

Vtec Pro V39


majkel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 557
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...

Witam,czy ktoś możę mi powiedzieć gdzie oprócz serwisu Vedii moge dostać wyjście słuchawkowe do v39?Byłem u siebie w Białym w kilku serwisach z komorkami i rtv i wszędzie rozkładaja ręce, nietypowe wyjście i tylę, a w dodatku u dziewczyny na c5 raz już robionę było także wyjście wyniosło mnie to 60 zł razem i co... 2 miechy używania i to ostrożnego i znowu przerywa, porażka normalnie, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza serwisami z komórkami nie ma tego typu punktów... czasem znajdzie się jakiś sprytny człowiek w serwisie RTV lub jakimś sklepie elektronicznym bądź warsztacie elektronicznym (czasem można taki znaleźć), od biedy zapytaj nawet w serwisie komputerowym (tam mają precyzyjny sprzęt)...

 

... ale nie licz że ot-tak znajdą części zamienne (np. wyżej wymienione gniazdko) czy podejmą się próby otwierania obudowy (skąd mają wiedzieć jak to zrobić?), ale skoro już pytałeś i oglądali więc sądzę że w tym przypadku nie będzie to (otwarcie) problemem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V39 , sam nawet otwierałem , łatwo obudowę podwazyć,ale w Vedii to chyba specjalnie takie badziewne gniazdka montuja aby potem doic od ludzików kase za naprawę (30 zł wymiana i 30 zl wysyłka z powrotem) , naprawde c5 była używana bardzo delikatnie z Senkami 218 ogólnie po wymianie gniazdko sprawialo wrażenie że jest słabę i z czasem sie rozwali,moj Rio ma już 5 lat i chodzi jak złoto a ilę on przeszedł i nic i to jest jakość .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sam nawet otwierałem , łatwo obudowę podwazyć

 

znaczy źle się wyraziłem - miałem na myśli że oddając coś do naprawy oczekujesz że wróci to naprawione i nieuszkodzone (jakkolwiek to zabrzmi)

 

np. żeby dostać się do komputera nie pozostawiając przy tym śladu, każdy sprytny serwisant odkręci śrubki zamiast zdzierać blachę na siłę... ale już nie sądzę żeby podjęli się otwierania jakiegoś dziwnego odtwarzacza, żeby im potem klient powiedział "o, tu jest rysa!!!111oneoneone" (czy tam zadzior/zagięcie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dlaczego za każdym razem gdy próbuje wgrać firmware 1.30 teclasta T39 to vedia się nie uruchamia ?(zapala się tylko czerwona dioda i pochwili gaśnie) Próbowałem również wgrywać 1.29 teclasta ale na nim również odtwarzacz się nie uruchamia:/ Są jakieś różnice pomiędzy firmware 1.30 teclasta T39 a vedia 1.29?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności