Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie moje uszy próbują się przyzwyczaić do nich :P

Ale tak pokrótce... bardzo zrównoważone granie, nie można powiedzieć że jakieś pasmo dominuje. Scenę uznałbym za węższą niż np. w v-jaysach, ale na pewno głębszą. Separacja i detaliczność na poziomie moich pomodzonych hd668 więc bardzo dobrze, hmmm... są bardzo detaliczne....

Mimo wszystko dochodzę do wniosku, że wolę nauszne.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udawaj, te Audeo nie są Twoje :P

 

no, teraz, kiedy zostałem zdemaskowany, już dalej nie mogę... ;)

 

skad tyle wersji glebi ostrosci ? :D

 

nie mogłem się zdecydować na jedną.... poza tym, można się dłużej podelektować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mój, ale przyszły (zakup S10). To będzie konfiguracja ultra-portable, muszę tylko kabelek do doków jakoś załatwić. Taki z 20cm.

 

DSCF3854.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji: Colorfly C4 + HIsoundaudio Popo

 

DSCF3849.JPG

 

DSCF3850.JPG

 

Tak, PAA-1S, aż się nie spodziewałem jak one z S10 zagrają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O2 - Kupiony :) - niestety nie mam ani czasu, ani checi ani "zdolnosci" (lenistwo wrodzone raczej) zeby zajac sie jego skladaniem. Chociaz poczatkowo ta mysl przeszla mi przez glowe... szczegolnie ze pojawil sie w otoczeniu znajomych specjalista oferujacy swe wsparcie. Jednakoz zawirowania z czesciami i temu podobne sprawily ze poszedlem w gotowca. Co ciekawe przy okazji czekajac miesiac dluzej przez problem z dostepnoscia czesci...

Buda firmowa - Epiphany Acoustics - nie wiem skad ja brali - pewnie standard.

 

Nie off-topujac - mniej(750ki) lub bardziej(680ki) mobilnie 2 - powinno byc w orientacji pionowej a nie jest :(

co-ulltra.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten alienware niezły, fajne ma te trzewia ;) Ale płacić takie pieniądze za wyróżniającą się z tłumu obudowę... Hmm.

 

dzięki!

też bym nie zapłacił jedynie za wyróżniającą się obudowę, ale - jak sam zauważyłeś - ten lapek ma "trzewia" (i7 2860QM, 16 GB RAMu, 1,5 TB pamięci).

to dzięki nim mam moc dobrego komputera stacjonarnego w przenośnym (z trudem, bo swoje waży) opakowaniu. zrobienie panoramy składającej się z 90 czy 120 18-megapixelowych zdjęć wymaga pewnej mocy obliczeniowej - tu ją mam :-)

 

i jeszcze coś - zestaw na rower:

 

IMG_4562_ps.jpg

Edytowane przez shady_slim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudziło mi się któregoś dnia, :)

 

422541_3016481890930_1229082099_32848646_1996371276_n.jpg

 

 

I jeszcze kolekcja, nie kompletna na ten moment. Jest więcej. :)

 

399942_2546354978051_1229082099_32652056_145092604_n.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności