Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Lord Rayden napisał(a):

Futerał kupiony w Pepco. Pasuje idealnie. Twardy plastik , miękko w środku 

Futerał do futerału do słuchawek? ;) A myślałem, że to ja przesadnie troszczę się o gadżety. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2024 o 14:52, Najner napisał(a):

Moondrop Little White + Moondrop Blessing 3 (+EQ :P). Ależ mamy piękne czasy dla miłośników mobilnego grania.

 

Moondrop Little White + Blessing 3.jpg

 

 

 

i co warte te blessing3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, prophet1 napisał(a):

i co warte te blessing3 ?

Szybkie drivery + dosyć jasne strojenie z naciskiem na średnicę i górę.

Dzięki temu są bardzo detaliczne, grają pięknie przestrzenią boki/góra/dół (mniej wgłąb), bardzo dobra separacja kanałów. Mi w takim strojeniu brakuje dołu, na szczęście Blessing 3 mają wysokiej jakości dwa dynamiki na stronę. Wystarczy im dodać kilka dB na dole i odwdzięczają się jednym z lepszych basów w swoim przedziale cenowym. Wciąż jest szybki, ale uderza mocno, pięknie mruczy subbasem i naturalnie oddaje wagę bębnów, gitary basowej, kontrabasu. W ciemno brać ich nie polecam, ale jak ktoś lubi bawić się korektorem, to wg mnie są warte uwagi.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie wszystko było pod kontrolą. Dopiero teraz wjechał sok z gumi-jagód więc grajek został w bezpiecznej odległości od krawędzi. Wczoraj w nocy koło północy znad tych gór w tle wyłonił się księżyc. Chciałem nagrać timelapsa, ale wychodzi że to był niestety jednorazowy występ…. Mam tylko takie słabej jakości zdjęcie (po dużej ilości soku z gumi-jagód)🤷🏻‍♂️

IMG_0678.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kubachim napisał(a):

Kindle i Technics się zgadza (choć ja mam Oasis, a to chyba PE), ale u mnie inne napoje :D

Tak to PW 5, po przesiadce z poprzedniego modelu spora różnica. A napój kupiony raczej z ciekawości - generalnie dieta ketogeniczna wyklucza takie przyjemności 😁

12 godzin temu, prophet1 napisał(a):

ja albo czytam albo słucham.... razem to nie wiem czego słucham lub co czytam.....

Kwestia podzielności uwagi - dla mnie to żaden problem, od lat....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Nazar70 napisał(a):

Kwestia podzielności uwagi - dla mnie to żaden problem, od lat....


I jesteś w stanie równie czerpać przyjemność z obu? Ja mogę czytać słuchając określonej muzy (jazz, blues, metal instrumentalny, ale nic przekombinowanego), ale jest tłem, ewentualnie grać słuchając muzyki/audiobooka. Ale czytać i słuchać "na poważnie" to nie ma szans.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Marius Magnus napisał(a):


I jesteś w stanie równie czerpać przyjemność z obu? Ja mogę czytać słuchając określonej muzy (jazz, blues, metal instrumentalny, ale nic przekombinowanego), ale jest tłem, ewentualnie grać słuchając muzyki/audiobooka. Ale czytać i słuchać "na poważnie" to nie ma szans.

Robię tak już od 30 lat - muzyka towarzyszyła mi nawet w trakcie nauki w akademiku. Co do rodzajów - słucham raczej podobnie jak Ty. Natomiast jeśli mam ochotę na odsłuch tzw. krytyczny, to wtedy tylko słuchawki. To nie jest tak, że notorycznie łączę te dwie czynności. Często wieczorem w łóżku mam i czytnik i sluchawki - tylko relaks. Jest tak jakby w tle, bo jest też książka. Oczywiście zdarza się, że jakiś utwór przykuje moją uwagę bardziej, wtedy na moment przestaję czytać - a to zdarza się akurat jak mam podłączonego Deezera z jego algorytmem propozycji - często trafia się coś, czego nie znałem. 

Lepiej tego nie umiem wytłumaczyć. Ale rozumiem, że większość miałaby z tym problem - żona, która pożera książki w tempie olimpijskim, na początku dziwnie na mnie patrzyła 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.04.2024 o 19:44, kubachim napisał(a):

Kindle i Technics się zgadza (choć ja mam Oasis, a to chyba PE), ale u mnie inne napoje :D

PocketBook i Technics też. Na moje fotce nie załapal się czytnik  :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ostatnio najczęściej sennki, bo nie plączą się o zimową odzież. Ale idzie ciepło, więc pewnie wrócę do zestawów przewodowych. 

 

image.thumb.png.19d30bf668a246f5c1663f583aecd942.png

Edytowane przez dijx
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kuman napisał(a):

DT990 moja pierwsza 💘💘💘💘 elektronika, soundtracki na aune x1s

U mnie efekt zasiedzenia i trochę lenistwa. Mam je 6 lat i jakoś nie widzę perspektywy na zmianę na coś lepszego.

 

Może 1990 Pro, ale chciałbym więcej miejsca na uszy. Edition XS niedawno miałem na odsłuch, świetne, ale to Hifiman - nie ufam im, ze słuchawka bezproblemowo pożyje kilka lat. Może HD800/800S, ale to musiałbym wydać znacznie wiecej niż moje podejście do audio zezwala ;)

I tak siedzę z tymi Beyerami, pady zmienione (choć przydałyby się większe), wkładki od Amiron Wireless + trochę "czyszczenie" basu w EQ (zbicie midbasu, lekkie podniesienie subbasu) i jest ok.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sporej części słuchawek możesz zamówić u kogoś, kto zna temat pierścienie/flansze drukowane na drukarce 3d, coś tego typu:
Carousel image representing the 3D design. Either an user-provided picture or a 3D render.

 

można ich użyć za równo do zmiany średnicy padów, jakie wchodzą na słuchawki, jak i do zmiany odległości przetwornika od ucha (w panarach ponoć spora poprawa sceny).  Kwestia znalezienia słuchawek, jakie Ci pasują i wygooglania, czy są gotowe pliki projektów 3d

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności