Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

Mojo2+ Poly i Shanling H7 sprawdzają się wyśmienicie w roli dac. Obydwoma moźna sterować z kanapy. Poly jest otwarty na streaming oraz z Mojo 2 oddają więcej koloru, słodyczy, melodyjności co jest bardzo pożądane przez moje drugie stereo.

IMG_3448.jpeg
 

IMG_3449.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2023 o 21:03, HappyBlack napisał(a):

 

Gdyby w moich obu Clip+ nie przerywał jacek, to śmiało bym jeszcze używał.

 

Rockbox kładzie większość autorskich OSów firm typu HiBy, Shanling, itp.

Mój Clip+ też nie jest w pełni sprawny, bo przycisk on/off się zapadł i włączam go poprzez podłączenie do ładowarki. ;)

 

W dniu 18.12.2023 o 09:33, Birken napisał(a):

ludzie to naprawiają

mocy mu nie brakuje?? 😲

Trochę więcej mocy by się przydało, ale jej wpływ na brzmienie to głównie dół pasma i różnica w porównaniu do stacjonarki nie jest wcale duża. Inna sprawa, że teraz słuchałem muzyki o dość niskiej jakości i też się na niej specjalnie nie skupiałem, bo korzystam z Sansy najczęściej podczas prac domowych i przypinam ją sobie do bokserek. :D

Edytowane przez Hustler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2023 o 11:47, Birken napisał(a):

ale ekologicznie i ergonomicznie :)

 

Ekologicznie oddałem oba egzemplarze @x86, który planuje tchnąć w nie nowe życie.

 

Gdyby nie ta wymiana doświadczeń, to nadal leżałyby w szufladzie, a tu - proszę.

Dlatego tak bardzo lubię forum. ❤️

 

 

15 godzin temu, Hustler napisał(a):

Mój Clip+ też nie jest w pełni sprawny, bo przycisk on/off się zapadł i włączam go poprzez podłączenie do ładowarki. ;)

 

 

Standardu miniUSB, dodajmy. To były czasy..

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, HappyBlack napisał(a):

Ekologicznie oddałem oba egzemplarze @x86, który planuje tchnąć w nie nowe życie.

 

Gdyby nie ta wymiana doświadczeń, to nadal leżałyby w szufladzie, a tu - proszę.

Dlatego tak bardzo lubię forum. ❤️

Serdeczne dzięki raz jeszcze ! Właśnie za chwilę idę je odebrać z paczkomatu. Zajrzę co tam w środku je boli. Może uda się je uzdrowić bo faktycznie najczęściej odrywały się połączenia lutownicze w gniazdach jack :) 
Smacznego soczku czy tam innego napoju w ramach drobnej rekompensaty ;)

7 minut temu, HappyBlack napisał(a):

Standardu miniUSB, dodajmy. To były czasy..

Gniazda miniUSB i akumulatory w Sandiskach Sansa były wyjątkowo trwałe.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, x86 napisał(a):

Gniazda miniUSB i akumulatory w Sandiskach Sansa były wyjątkowo trwałe.

ja mam sporta już 7 lat. Bywał ze mną w delegacji, przełaził zemną i plecakiem w Polsce większość gór i nie tylko, spaliśmy w przeróżnych miejscach niejednokrotnie w deszczu bądź mrozie i wciąż działa bez zarzutu.

Jedynie klips się urwał :( bo ze dwa razy na asfalt mi upadł i kilka razy zawadziłem go ręką jak na pasku wisiał w trakcie ćwiczeń na drążkach itp.

Za to jaki teraz mały :D

1 godzinę temu, hammerh34d napisał(a):

Drzizas.
Kiedyś miałem coś jeszcze fajniejszego, ale część zgubiłem, część wywaliłem, a teraz żałuję. Swiss Beat default_smile.png
3bce83e714be67bc16db048fa61b8d6e.jpg
 

ło cie...😲

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Birken napisał(a):

ja mam sporta już 7 lat. Bywał ze mną w delegacji, przełaził zemną i plecakiem w Polsce większość gór i nie tylko, spaliśmy w przeróżnych miejscach niejednokrotnie w deszczu bądź mrozie i wciąż działa bez zarzutu.

Jedynie klips się urwał :( bo ze dwa razy na asfalt mi upadł i kilka razy zawadziłem go ręką jak na pasku wisiał w trakcie ćwiczeń na drążkach itp.

Za to jaki teraz mały :D

Mam tu takiego jednego pacjenta ;) ale ten zaczep klipsa był powszechną piętą Achillesową i nie trudno było sprawić by przestał trzymać jak spojrzy się na zdjęcie :) U mnie w rodzinie sprezentowałem Clipa kilkanaście lat temu i jest używany do dziś.  

IMG_20231220_155011483.jpg

Mały i wszystkomający :D Jak oni zmieścili w takim maleńskie tuner radiowy ? I ta energooszczędność znaczy długa praca na mikroskopijnej baterii i to z niemałym (proporcjonalnie do reszty) wyświetlaczem ... 🙃

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sport na NiceHCK Vido działał przy moim słuchaniu (czyli jakiś 1/4 skali) 22h jeszcze po 3 latach. Muszę mu test zrobić ile teraz pociągnie. 

Mam żal do Sandiska że tak spierdzielił nowe jego wcielenia. W zasadzie nic na przód a tylko kilka aspektów wstecz.

32 minuty temu, x86 napisał(a):

ale ten zaczep klipsa był powszechną piętą Achillesową i nie trudno było sprawić by przestał trzymać

noooo u mnie wiele zniósł. Nie raz go srogo szarpnąłem i prawie 6 lat było ok.

A wyświetlacz jakby miał ciemniejsze kolory (takie proste) i usunąć mu nadmiar zbędnych informacji to jest nie do przebicia. Jak to działa że nigdy nie mam problemów z odczytaniem wartości z całkiem pokaźnego dystansu? No mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Birken napisał(a):

i usunąć mu nadmiar zbędnych informacji to jest nie do przebicia.

 

W tym pomaga Rockbox i wiele alternatywnych motywów.

 

https://themes.rockbox.org/index.php?target=sansaclipplus

 

 

3 minuty temu, Birken napisał(a):

Jak to działa że nigdy nie mam problemów z odczytaniem wartości z całkiem pokaźnego dystansu? No mistrzostwo.

 

Z tym też się zgodzę.

Piksele tak wyraźne, że każda wada wzroku się niweluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, HappyBlack napisał(a):

To chociażby jeden z tych aspektów wstecz, o których wspomniałeś.

akurat w przypadku pierwszego sporta to jedyny minus względem wcześniejszych modeli. Ale taki Jam wciąż jest sprzedawany i całkiem ciekawy. 

Sport Plus nie jest taki fajny a Sport Go to jakieś nieporozumienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Campfire Supermoon + AK CA1000

 

Świetna holografia i budowanie przestrzeni w głąb oraz na szerokość. Niesamowity wręcz detal, przy tej cenie. Przypominają mi graniem Andromedy, ale są od nich jeszcze lepsze, a same Andro 2020 uważam u siebie za poziom odniesienia. Rewelacyjne słuchawki i chciałbym mieć te Supermoony. Grają dla mnie lepiej od Solaris Stellar Horizon czy Andromed Emerald Sea. ;)

Jeszcze wspomnę tutaj, że jeszcze lepsza synergię łapią z SR35. :)

IMG_20231222_120131.jpg

IMG_20231222_120142.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gracjan napisał(a):

Campfire Supermoon + AK CA1000

 

Świetna holografia i budowanie przestrzeni w głąb oraz na szerokość. Niesamowity wręcz detal, przy tej cenie. Przypominają mi graniem Andromedy, ale są od nich jeszcze lepsze, a same Andro 2020 uważam u siebie za poziom odniesienia. Rewelacyjne słuchawki i chciałbym mieć te Supermoony. Grają dla mnie lepiej od Solaris Stellar Horizon czy Andromed Emerald Sea. ;)

Jeszcze wspomnę tutaj, że jeszcze lepsza synergię łapią z SR35. :)

IMG_20231222_120131.jpg

IMG_20231222_120142.jpg

 

A jak wypada bas względem Andro 2020 gdzie nie było go za wiele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dirian napisał(a):

 

A jak wypada bas względem Andro 2020 gdzie nie było go za wiele?

Supermoony są pełniejsze w basie, niżej schodzą, ale nie jest to ogromna różnica. Supermoony nadal w porównaniu do takich U12t na basie przegrywają. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności