Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Dirian napisał(a):

 

Ja ostatnio widziałem w Gdańsku na lotnisku gościa w Focal Utopia, stał sobie w kolejce przede mną. Próbowałem nawet wyczaić do czego miał podłączone, ale uparcie nie chciał wyjąć sprzętu z kieszeni (ofc tego muzycznego 😏). Jeszcze się przyjrzałem czy to na pewno Utopie. Co ciekawe, totalnie nie interesowało go to, że ja stoję w Bathysach. Nie żebym sam z siebie był jakiś szczególnie interesujący, ale siedząc w audio jednak taki sprzęt rzuca się w oczy ;) Choć moze faktycznie lepiej mieć wy*bane na wszystko :D 

 

A i jeszcze z trzy miesiące temu widziałem gościa w Focal Stellia, co ciekawe na tym samym lotnisku (ale gość inny :D ). I to by było w sumie na tyle jeśli chodzi o droższe słuchawki jakie wyczaiłem na mieście. Bardzo rzadko widuję też kogoś w IEM-ach innych niż TWS, czy to u nas, czy za granicą. Z drugiej strony sam używam ich głównie w domu... 

 

Mam tak z zegarkami, że się czasami zagadujemy z obcymi mi ludźmi :) Nieraz mnie juz ktos zaczepił. Mi oczywiście też niejednokrotnie się zdarzyło kogoś zaczepic, kiedy zobaczyłem interesujący mnie zegarek. Zawsze pozytywne wrażenia i nawiązana sympatyczna rozmowa :) Co do słuchawek, to nigdy nie widziałem nic audiofilskiego z grubej rury u kogoś na glowie, ale może za krótko siedze w tym temacie... 

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym tygodniu widziałem w Pradze kolesia w Maksikach.  Robiłem przez prawie tydzień codziennie z buta po 10-14km po zatłoczonych turystami miejscach, metrach, muzeach itp. i tylko jego wyczaiłem. Słuchawki wizualnie nie zrobiły na mnie wrażenia- nie podobają mi się te muszle w kształcie mydelniczek.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, bakus1233 napisał(a):

Wstydziłeś się zagadać xD 

 

Wiesz jak to jest jak stoisz o 6 rano w kolejce i czekasz na odprawę - średnio ci się chce z kimś gadać a tym bardziej być przez kogoś zaczepianym. Przynajmniej ja tak mam i wtedy doceniam ANC ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Dirian napisał(a):

 

Ja ostatnio widziałem w Gdańsku na lotnisku gościa w Focal Utopia, stał sobie w kolejce przede mną. Próbowałem nawet wyczaić do czego miał podłączone, ale uparcie nie chciał wyjąć sprzętu z kieszeni (ofc tego muzycznego 😏). Jeszcze się przyjrzałem czy to na pewno Utopie. Co ciekawe, totalnie nie interesowało go to, że ja stoję w Bathysach. Nie żebym sam z siebie był jakiś szczególnie interesujący, ale siedząc w audio jednak taki sprzęt rzuca się w oczy ;) Choć moze faktycznie lepiej mieć wy*bane na wszystko :D 

 

A i jeszcze z trzy miesiące temu widziałem gościa w Focal Stellia, co ciekawe na tym samym lotnisku (ale gość inny :D ). I to by było w sumie na tyle jeśli chodzi o droższe słuchawki jakie wyczaiłem na mieście. Bardzo rzadko widuję też kogoś w IEM-ach innych niż TWS, czy to u nas, czy za granicą. Z drugiej strony sam używam ich głównie w domu... 

 

Stella ? Kabel miał skrócony ?

 

Swoją drogą bogaci ludzie z takim sprzętem :). Muszę kiedyś iść do parku w Celestee i zobaczyć czy wygodnie 😃. W domu jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Dirian napisał(a):

a tym bardziej być przez kogoś zaczepianym. Przynajmniej ja tak mam i wtedy doceniam ANC ;) 

Akurat do tego ANC nie jest potrzebne. Mi wystarczają w tym celu używane przez mnie otwartehfi15 czy ksc75. Człowiek i tak nie wie, że go słyszę, a ja słyszę, czy pyta o drogę czy o to czy chcę w******l.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2023 o 06:38, Rafacio napisał(a):

Akurat do tego ANC nie jest potrzebne. Mi wystarczają w tym celu używane przez mnie otwartehfi15 czy ksc75. Człowiek i tak nie wie, że go słyszę, a ja słyszę, czy pyta o drogę czy o to czy chcę w******l.

 

DoaCkjUX0AA2FBa.jpg

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2023 o 20:44, Dirian napisał(a):

 

Ja ostatnio widziałem w Gdańsku na lotnisku gościa w Focal Utopia, stał sobie w kolejce przede mną. Próbowałem nawet wyczaić do czego miał podłączone, ale uparcie nie chciał wyjąć sprzętu z kieszeni (ofc tego muzycznego 😏). Jeszcze się przyjrzałem czy to na pewno Utopie. Co ciekawe, totalnie nie interesowało go to, że ja stoję w Bathysach. Nie żebym sam z siebie był jakiś szczególnie interesujący, ale siedząc w audio jednak taki sprzęt rzuca się w oczy ;) Choć moze faktycznie lepiej mieć wy*bane na wszystko :D 

 

A i jeszcze z trzy miesiące temu widziałem gościa w Focal Stellia, co ciekawe na tym samym lotnisku (ale gość inny :D ). I to by było w sumie na tyle jeśli chodzi o droższe słuchawki jakie wyczaiłem na mieście. Bardzo rzadko widuję też kogoś w IEM-ach innych niż TWS, czy to u nas, czy za granicą. Z drugiej strony sam używam ich głównie w domu... 

 

Jako ciekawostkę dodam, że przed pandemią, w Toronto, widziałem gościa który miał na głowie stax'y omegi mk1. Aż mnie podcięło, bo swoje trzy razy sprawdzam zanim w pudełku z domu wyniosę 😁. Oczywiscie przechwyciłem gościa, a że grzeczny Kanadyjczyk to i pasjonatowi pozwolił podejrzeć, a nawet posłuchać. Podłączone miał do customowego energizera  na 12v i ak240. 

Grało to .... no cóż grało. Najważniejsze, że właściciel był zadowolony.

Edytowane przez dsign
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, spark13 napisał(a):

Jak z wygodą tych białych "finałów"? 

Na rower dadzą radę? 

To zależy od rowerzysty i roweru. 😊 Ergonomia jest taka sobie bo są spore, wystają i niektórym nie odpowiadają, noi nie mogą złapać seala. Ja nek mam takiego problemu. Na jakieś terenowe wypady rowerowe nie są odpowiednie, ale sam meidawno jeździłem sobie w nich rowerem wzdłuż chorwackiego Adriatyku na asfaltowych ścieźkach i było bardzo przyjemnie.

 

 

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności