Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.10.2022 o 13:53, trez0r napisał(a):

W sumie dobre czasy nastały... wybierasz dongle'a, IEMy, a SQ naprawdę na "najwyższym" poziomie. Rodzi się pytanie, po co inwestować w DAPy, stacjonarki, itp.

 

 

dongle.jpg

to może przy okazji info który zawodnik jest lepszy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, prophet1 napisał(a):

to może przy okazji info który zawodnik jest lepszy? ;)

IMVHO każdy z tej trójcy prezentuje b.dobre SQ... 👍 wygranego nie ma 🤪. Tutaj wygrają osobiste preferencję + synergia z odpowiednimi słuchawkami. Najbardziej analogowy wydaje się S2 -> RU6 -> M15, a najwięcej mocy potrafi "wypluć" M15 -> RU6 -> S2 :P Pomogłem? Wątpię 😆

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, trez0r napisał(a):

IMVHO każdy z tej trójcy prezentuje b.dobre SQ... 👍 wygranego nie ma 🤪. Tutaj wygrają osobiste preferencję + synergia z odpowiednimi słuchawkami. Najbardziej analogowy wydaje się S2 -> RU6 -> M15, a najwięcej mocy potrafi "wypluć" M15 -> RU6 -> S2 :P Pomogłem? Wątpię 😆

no ciut jest jaśniej  :) dziękuję za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat RU6 nie znam, ale miałem okazję porównać bezpośrednio M15 oraz S2 i mam podobne spostrzeżenia. Oba są rewelacyjne. M15 jaśniejszy, bardziej agresywny, mocniej rzuca detale w twarz. S2 spokojniejszy, gładszy, bardziej nasycony. Przy czym różnice te nie są w moim odczuciu (i przynajmniej na moich słuchawkach) tak duże jak się spodziewałem po lekturze opisów i recenzji, ale jednak odczuwalne. U mnie wygrał S2 - doskonała synergia z Denonami. Do tego jest nieco bardziej poręczny i posiada własną regulację głośności, przydatna rzecz :)

Edytowane przez jouhou
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Methuselah napisał(a):

CIACH

 

Kopułki nie są małe, ale i nie są specjalnie wielkie. Leżą wygodnie.

Tak "na oko" 🧐 coś pomiędzy Mest mk2, a Blessing2 ? Po Monarch'ach zacząłem baczniej patrzeć na wielkość 🤪 @Mayster będą na AVS? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Najner napisał(a):

Z tym kształtem, to trochę ich poniosło, jak to w uchu siedzi?

 

O dziwo są bardzo wygodne i w ogóle ten kształt nie daje o sobie znać w uszach. Za to dźwięk bajka, jak się trochę wygrzeją dam znać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skład poniższego, kanapkowego zestawu wchodzi:

 

A&K SR25 + TR-Amp + X-Duoo 05Plus + Topping BC3 BT + dwa specjalnie wyselekcjonowane, audiofilskie zasobniki energii, potocznie zwane powerbankami.

 

Specjalne podziękowania dla naszego forumowego Kolegi @Perul'a, za mistrzowskie wykonanie (oczywiście audiofilskiego) kabelka w jesiennych, żółto-brązowych kolorach z audiofilskiej miedzi, zwanej miedzią Perula.

 

74UqkKW.jpg

 

KfxEBOU.jpg

 

S0D8fyr.jpg

 

*) waga kanapki wynosi  +/-  1300g

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Confused 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tome-k napisał(a):

Tak na marginesie, fajna jest ta Twoja kanapka w żółtej walizie 😄

Dzięki. Pewnie, że fajna. 

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności