Skocz do zawartości

Testy Odtwarzaczy Iriver


MIP

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak ja przypadkiem znajdą w stanie nie koniecznie dobrym to dostaniemy tylko te 200 choćby i player kosztował 1500? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale jak ja przypadkiem znajdą w stanie nie koniecznie dobrym to dostaniemy tylko te 200 choćby i player kosztował 1500? :huh:

Wlasnie dlatego przedmioty wartosciowe warto ubezpieczyc i nie zalować tych paru złotych, bo poźniej jest płacz i zgrzytanie zębów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co chcesz testowac?  :)

Chcialem podobnie jak ty cos z serii PMP, bo ciekawi mnie jak to odtwarza te filmy :) Ale zobaczymy, wyslalem jeszcze do nich zapytanie jak bedzie wygladac przydzial playera, czy dostane to co bede chcial testowac, czy to co bedzie akurat wolne :) Teraz czekam na odpowiedz :)

 

Edit:

Zaproponowali mi PMP120, ciekawe czy dostane tego samego co ty teraz masz Oliver, jak skonczysz swoje testowanie ^_^

Edytowane przez Calado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wystąpiłem z pytanie o ponowne testy. :lol: Ciekawe co mi napiszą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KONIEC

Jakos mi się wydaje czy to TY chciałeś mieć jeszcze niedawno H10 na własność... ;):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Windows XP Home ORYGINALNY :D

Moze powinienes sobie go przeinstalować?

 

Ja tez tak mam czasami (nie mozna go bezpiecznie odlaczyc) ale to w przypadku kiedy system jest juz stary ma jakies 2 , 3 miesiace, a jak sie duzo pracuje na kompie i ma sie duzo programow to pozniej sie tak miesza. . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE !! Przesiadamy sie na iriver.pl !! Tam nie podchodzą tak olewająco do użytkowników. :P

 

Ciekawe kiedy skasują tego posta. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uwzam, ze dobrze MiP postapil. Mnie nawet przeszkadzaly zakropkowane wulgaryzmy.

Publius_Enigma zapewne sam wie, ze troszke przesadzil :)

 

Rozni ludzi odwiedzaja forum i sa w roznym wieku, dlatego milo bedzie jesli nie bedzie tu uzywane slownictwo powszechnie uwazane za wulgarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uwzam, ze dobrze MiP postapil. Mnie nawet przeszkadzaly zakropkowane wulgaryzmy.

Publius_Enigma zapewne sam wie, ze troszke przesadzil :)

 

Rozni ludzi odwiedzaja forum i sa w roznym wieku, dlatego milo bedzie jesli nie bedzie tu uzywane slownictwo powszechnie uwazane za wulgarne.

Popieram. Tez czasem daje upust emocjom no ale nie do tego stopnia. . . <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przesadzil, przesadzil, ale chyba kazdemu sie czasem zdarza. To nie znaczy, ze trzeba od razu cenzurowac. Przypomina mi to peerelowskie partyjniactwo i ichnia kontrole wszelkich wiesci w mediach.

 

Jeszcze sie tu zrobi partia wyznawcow, guru bedzie iRiver, a z OkropNicka zrobimy kaowca :D:P Wszelka niesubordynacja i zdania odrebne beda tepione metoda LPR. Hehe.... nie, to niemozliwe. Przeca tu nie Ciemnogród.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE !! Przesiadamy sie na iriver.pl !! Tam nie podchodzą tak olewająco do użytkowników. :P

 

Ciekawe kiedy skasują tego posta. :)

Wyluzuj Minkin, tam w drugi dzień działania strony już wzięli się za kasowanie postów, mój nie był obraźliwy ani nie zawierał żadnych brzydkich wyrazów :P , godził w nieprofesjonalne podejście administratora do tematu. To chyba nie wypada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to konczmy to OT. BYlo mineło.

 

A teraz pochwale się Wam wszystkim tu obecnym. Załapałem sie na testy. Chcialem cos z serii iFP, a napisalem w mailu, ze jakby znalazło sie coś z serii H to bylbym wdzieczny.

 

Tak wiec za kilka dni zaczne sie bawić H-3xx.

 

minkin juz teraz Cie ostrzegam, ze bede Cie nawiedzac pytaniami, jak nie bede umial obsluzyc tego cuda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minkin juz teraz Cie ostrzegam, ze bede Cie nawiedzac pytaniami, jak nie bede umial obsluzyc tego cuda :P

He he he... :lol: Znowu sie na coś przydam. Wiedzę, że pomocny na tym forum jestem. Ja nadal jakby co oczekuje na odpowiedź odnośnie drugiej tury testów. ;) Zero odzewu od kilku dni. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jedzie jakis H-300 szybką paczką.

 

Pani Joanna w mailu podała mi numer nadania przysyłki. Na stronie www.szybkapaczka.com.pl mozna sprawdzic, gdzie jest paczka.

U mnie to nie dziala, nic mi nie wyswietla :(

 

Edit: Udalo sie :) o jedna cyferke za duzo dalem :P <glupek>

 

 

 

Edit 2: Dostalem player'a. Radosc nie trwała zbyt długo. Dostalem niekompletną przesyłke. Brak kabla USB, nie mowiac juz o instrukcji obslugi (wlasnie ja sciagam)... Tak wiec moge sobie na niego popatrzec lub posluchać 50centa i inne rapowe dialekty, bo cos takiego jest juz wgrane.

Troche glupio wyszlo :(

Dostalem za to kabel USB Host tylko nic mi po nim bo nie mam czym go polaczyc z kompem :(

 

A mialo byc tak pięknie, zdjęcia, przyjęcia, autografy, zimne drinki, piękne panie..... ehhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności