Skocz do zawartości

Testy Odtwarzaczy Iriver


MIP

Rekomendowane odpowiedzi

Edit 2: Dostalem player'a. Radosc nie trwała zbyt długo. Dostalem niekompletną przesyłke. Brak kabla USB, nie mowiac juz o instrukcji obslugi (wlasnie ja sciagam)... Tak wiec moge sobie na niego popatrzec lub posluchać 50centa i inne rapowe dialekty, bo cos takiego jest juz wgrane.

:D:lol: To jeśli był tam 50 cent to musiałeś dostać tego co ja miałem. Też mieli problemy z kablem USB i instrukcją przy moim odbiorze. Nie dostałem instrukcji, ale mi się nie przydała. :) Kabel dali mi w sklepie MIP'u. Jakby co to w domciu już kilka takich miałem. :) Życzę miłej zabawy z playerkiem. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Instrukcje sciagnalem, ale jeszcze jej nie przegladalem bo jakos tak intuicyjnie sobie poradzilem.

 

Playerek, ktory dostalem na z tylu charakterystyczną ryse :)

 

Co do kabla to doslą mi..... niestety dopiero w poniedzialek. Mam nadzieje, ze te 7 dni bedzie sie liczylo od poniedzialku, bo jak narazie to moge sluchać radia. Bo te rapowe nutki są smutnawe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie tez dotarl player ale ... zaspiewali mi pobranie 308 zl :blink: Wyslalem juz maila do pani Joanny :) zeby wyjasnic ta sprawe.

Mialo byc tak pieknie (jak powiedzial Ralph), a tak playera odbiore prawdopodobnie dopiero w poniedzialek (oczywiscie jak pozytywnie wyjasni sie sprawa platnosci) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calado co za player mial do Ciebie dojsc ??

 

Ode mnie bral kurier PESEL, nie wiem na co im to, moze chcial mnie dopisac do jakiejs listy aby poprzec kandydature kogos z Samoobrony :)

 

Playera podłaczylem pod wyjscie w kompie i nagralem sobie kilka piosenek dyktafonem :) Tak wiec mam co sluchac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Playerek, ktory dostalem na z tylu charakterystyczną ryse :)

No to musiałbyc ten sam. A czy na pudełku był adres czyjść z Nederlandów ?? ;)

 

PMP-120, zapewne ten sam co Oliver testowal

Ja też już go zamówiłem. :) Chciałem dostać go na majówkę. ;) Ale widać nie uda się. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już go zamówiłem. :) Chciałem dostać go na majówkę. ;) Ale widać nie uda się.  :P

No na pewno :) bo ja bede go odsylal dopiero w srode (4.05) rano :D

 

BTW Widze, ze bedzie sporo tych testow :) Ciekawe czy zamieszcza wszystkie, czy ta co im najbardziej sie spodoba, czy moze zloza jedna ze wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Playerek, ktory dostalem na z tylu charakterystyczną ryse :)

No to musiałbyc ten sam. A czy na pudełku był adres czyjść z Nederlandów ?? ;)

 

Tak to ten sam :D w poniszczonym pudelku.

 

Czy jak odsylales kurierem playera to pakowales go w cos?? Czy moze kurier ma jakies kurierskie worki ??

Chialem za wczasu wiedziesz jak wygląda przebieg wysylania sprzetu. Jakos zawsze korzystalem z PP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno :) bo ja bede go odsylal dopiero w srode (4.05) rano :D

Hmmm... Mi Joanna napisała, że postara sie wysłać przed weekendem jeszcze. <_< Może mają drugi. :D A dlaczego dopiero 4.05 ?? Przecież to nie będzie tydzień... Jeśli licząc od najbliższej środy to tak. ;)

 

Czy jak odsylales kurierem playera to pakowales go w cos?? Czy moze kurier ma jakies kurierskie worki ??

Ja go nie odsyłałem - odniosłem go im do sklepu. :lol: Po drodze było do szkoły. ;) Ale z tego co wiem kurier ma swoje worki i pudełka. :) Jednakoż nie licz na łagodne traktowanie przesyłki. Zapakuj go lepiej bardzo miękko. ;) Mam różne doświadczenia z kurierami. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho ho ho... :D:lol::P To widzę, że kolejeczka jak po mięso w PRL'u... :D Może poświęcą drugiego playerka na testy. ;) Jednakoż jeden na całą polske to chyba nie najwięcej. A co lepsze - na całą EUROPĘ !! B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam tylko tyle napiszę:

Do mnie też ma przyjść na testy PMP-120 laugh.gif

Poważnie.

LOL :D To faktycznie sporo osob rzucilo sie na te PMP :)

 

Hmmm... Mi Joanna napisała, że postara sie wysłać przed weekendem jeszcze. dry.gif Może mają drugi. biggrin.gif A dlaczego dopiero 4.05 ?? Przecież to nie będzie tydzień... Jeśli licząc od najbliższej środy to tak. wink.gif

Przedłuzyla mi testy na majowy weekend :D Szkoda tylko, ze wyszko z tym GLS jak wyszlo, bo tak to juz teraz mogl bym sie nim bawic <_< A tak nastapi to dopiero w poniedzialek :(

Wynika z tego ze dostaniesz innego playera, a tego co ja mam moze dostanie Immanuel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakby nie patrząc musi wychodzić, że na testy nie mają tylko jednego playerka z danego segmentu. ;) Poczekamy i zobaczymy czy po weekendzie cos odpisze Joanna. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności