Skocz do zawartości

Testy Odtwarzaczy Iriver


MIP

Rekomendowane odpowiedzi

WITAJCIE!

 

Od marca b.r. będzie możliwość wypróbowania naszych odtwarzaczy .

 

Każdy z Was może mieć taką okazję!

Napisz dlaczego to właśnie TY powinieneś go otrzymać i wytestować!

Autorzy najciekawszych wypowiedzi zostaną nagrodzeni :D

Spróbujcie i delektujcie się najnowszą technologią wspólnie z nami......

 

Piszcie do nas na adres:

testy@mip.bz

 

MIP team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jestem bardzo skromny... wystarczy mi H10 - nawet kolor jest mi obojętny!! :P

Dlaczego ja? Ponieważ mam 2 iRiverki kupione u Was!!

A do tego staram się zachęcać forumowiczów do kupowania iRiverów i kupowania ich u Was !! :D

Poza tym już dostałem kiedyś od Was do testów słuchawki, które zwróciłem w stanie idealnym i nie utrudniałem zwrotu :) Jestem sprawdzony - możecie mi zaufać!

Gdy pokażę iRivera H10 moim kolegom to, kto wie, może i zachęcę ich do kupna wymieniając same jego zalety!

 

:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym , zeby jakis rzeczowy gosc dostal do testow odtwarzacze hdd, w tym te odtwarzajace filmy. W momencie kiedy Bill "zasysa" Iriver, potrzeba troche obiektywizmu. Na polu ekonomicznych pc szary klient traci na stabilnosci w stosunku do Linux i (no coz, to moja branza) Mac. Co z iriver?

(szczesliwi testerzy, mieszkajacy w Polsce. Domyslam sie, ze nie moge dostac do testow iriverka mieszkajac we Francji?)

 

a propos: we Francji nie ma forum iriver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z checia przetestowal cos z serii PMP-100. Naczytalem sie juz paru artykulow o tym odtwarzaczu, ale wolal bym sam zobaczyc jak to dziala w rzeczywistosci ... byc moze lepiej niz to opisuja inni :) Zwlaszcza interesuje mnie fukncja odtwarzania filmow :) Mam juz H340 (co prawda od niedawna) wiec wiedzial bym jak to porzadnie przetestowac :D

 

Ewentulanie, jak nie serie PMP-100, to z przyjemnoscia przetestowal bym takze H10 :) Ciekawe jak by sie sprawowalo to malenstwo :D

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łelkam bak... ;);)

 

Z chęcia do WAS napiszę. Dla mnie dobrybyłby hdd serie odtwarzacz. Miałem styczności z kilkoma konkurentami... Więc małe porównanko tez mógłbym zrobić. :P Ale szczegóły w mailu... Z resztą ja zamierzam tez kupić H3*0 więc byłoby to dobrą rozgrzewką... :)

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam już H-10 dostalem wczoraj na imieniny :D i jak narazie jestem bardzio zadowolony :D ytle ze troche martwi mnie pojemnosc tego oto cuda 5gb to chyba torche za malo ale mi i tak wystarczy w zaestawie dostalem Sennheiserki Mx 400 : :lol:

NIECH ŻYJE IRIVER !!

(iPod przy moim h10 to maly pikus :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam już H-10 dostalem wczoraj na imieniny :D i jak narazie jestem bardzio zadowolony :D

Strzelaj recke jakąś... :D Taką subiektywną proszę. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to czekać tylko na te wszystkie playerki jak je lud dostanie i bedzie recki pisać. Ja, jesli dostanę playerka ;) , napisze najlepiej jak umiem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No juzprzestań sie nim tak zachwalać na wszystkie strony...

Poczekamy kilka tygodni i wtedy zobaczymy jakie masz zdanie na jego temat. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo!!

 

Czy ktoś zna już terminy testów i czy komuś już odpisali ??

:rolleyes::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kogo jest zima u tego jest... ;) U mnie może 5 cm śniegu leży zdeptanego... B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od MIP: (edit version) :P

 

Harmonogram testów juz ustalony... Teraz wystarczy czekać na informacje o dacie dostarczenia przesyłki. :lol::lol:

 

Pozdrawiam i czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Znowu odgrzebuję temat TEST'ów... Dlaczego ?? Bo nie wiem co dalej!! Czekam już i czekam... Zero jakich kolwiek odezw ze strony MIP'u... Wysłyłam listy z pytaniami a tu nic. Nie odpisują... :[ Mam następujące pytanie - Czy ktos juz dostał jakis mail potwierdzający testy i czy może otrzymał jakiś sprzęt ?? <_<<_<<_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności