Skocz do zawartości
  • 0

TWS +- 1000 zł


blackromek

Pytanie

Witam chciałem nabyć słuchawki TWS na razie do ,,gołego" telefonu Iphone 15 pro max  , z czasem na pewno rozbuduję to o jakiś dac/amp przenośny  , muza metal rock  na razie na celowniku momentum true wireless 3  , Air pods 2 pro ( ograniczone kodekami ) . Pomóżcie jestem w temacie takich słuchawek 100% zielony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
14 minut temu, blackromek napisał(a):

Witam chciałem nabyć słuchawki TWS na razie do ,,gołego" telefonu Iphone 15 pro max  , z czasem na pewno rozbuduję to o jakiś dac/amp przenośny  , muza metal rock  na razie na celowniku momentum true wireless 3  , Air pods 2 pro ( ograniczone kodekami ) . Pomóżcie jestem w temacie takich słuchawek 100% zielony 

Do słuchawek TWS DAC/AMP nie jest potrzebny, jak podłączysz bezprzewodowe słuchawki do integry?
Ja mogę Technics AZ80 polecić, sam głównie tego typu muzyki słucham i jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 minuty temu, hubercik12311 napisał(a):

Jeśli masz ajfona to airpods 2 pro dadzą ci najlepsze wrażenie z użytkowania - próbwałem innych tws ale te spisują się bajecznie z jabłkiem

Taki pomysł też miałem pomimo starych kodeków są skrojone pod Iphone a tel nie ma zamiaru zmieniać słuchawki potrzebne bieganie , ulica ewentualnie rower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, blackromek napisał(a):

Technicsy bardzo ciekawe tylko jak współpracują z iphone ? 

Pewnie jak każde inne niebędące Airpodsami. Apka na iOS jest, więc co ważniejsze to poustawiasz.

Ale w wypadku iPhone to faktycznie całościowo Airpodsy będą bezpiecznym wyborem.

Edytowane przez kubachim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, The Grand Wazoo napisał(a):

Bierz Technicsy. Miałem AZ60 mam AZ80 i iPhone’em współpracują bardzo dobrze. Do metalu AZ60 chyba nawet lepiej będą pasować niż AZ80, które (80-tki) całościowo są lepsze. 

Właśnie moim zdaniem AZ80 i do metalu są lepsze. Chociaż dla mnie raczej nie ma słuchawek dobrych/słabych w konkretnych gatunkach. Dobra słuchawka to dobry all-rounder i dobry sprzęt do gatunku.

Tym bardziej, że można sobie dopicować apką brzmienie nieco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 godzin temu, blackromek napisał(a):

Witam chciałem nabyć słuchawki TWS na razie do ,,gołego" telefonu Iphone 15 pro max  , z czasem na pewno rozbuduję to o jakiś dac/amp przenośny  , muza metal rock  na razie na celowniku momentum true wireless 3  , Air pods 2 pro ( ograniczone kodekami ) . Pomóżcie jestem w temacie takich słuchawek 100% zielony 

FIIO FW5 po EQ. 

AZ80 też po EQ. 

Astell UW100II. 

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałem prawie wszystkie te droższe. 

AZ80 wyleciały szybko. 

Sennheiser momentum true wireless spoko do iPhone'a, ale u nich lubi być problem z softem. Miałem momentum 4 na premierę, to grały w etui złożone- takie problemy softu wieku dziecięcego. 

Polecam do apple słuchawki apple. Działają najlepiej- najlepsza synchronizacja, systemowo i softem działają NAJLEPIEJ. 

Na minus- sterowanie, bo są małe. AZ czy Sennki są większe i panel sterujący większy- wygodniej. Ale i tak wszystko robię na telefonie więc, ale warto wspomnieć. 

Apple nie ma kodeka aptX, więc nie skorzystasz z tego przy pozostałych słuchawkach. Dlatego i tak polecam AirPodsy Pro 2. 

Jeszcze są TWS Sony, ale te omijaj bo one są nastawione na efektywność- dudni bas i tyle. Dla ludzi WOW, ale dla mnie przymulało. 

 

 

Edytowane przez Luck1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności