Skocz do zawartości

Final Audio D7000 dostępne do odsłuchu we Wrocławiu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Final Audio D7000 już się wygrzewają, zapraszam na odsłuchy :)
 
image.png
 
Nowe flagowe słuchawki D7000 z nowo zaprojektowanym dyfuzorem Pinna-Aligned Diffuzer to inne podejście na wielu płaszczyznach
 
Słuchawki nauszne D7000 to kontynuacja poszukiwania idealnej konstrukcji, zapoczątkowana w 2017 roku poprzez skonstruowanie słuchawek D8000. Wyposażone w bardziej efektywny przetwornik "Air" z nowo zaprojektowanym dyfuzorem usznym "Pinna-Aligned Diffuzer" oraz bardziej efektywnym systemem Air Film Damping System (AFDS)*, są kolejnym flagowcem obok modeli D8000 i D8000 Pro. 
 
* AFDS jest zastrzeżonym znakiem towarowym należącym do firmy final Inc.
 
Słuchawki D7000 prezentują dźwięk, który doskonale równoważy szczegółowe wysokie tony charakterystyczne dla słuchawek planarnych, z bogato rozprzestrzeniającymi się niskimi tonami charakterystycznymi dla słuchawek dynamicznych. Co więcej, słuchawki te zapewniają wysoką rozdzielczość, szczególnie w zakresie wokalu i smyczków, ukazując gładkie i lśniące brzmienie.
 
Kompleksowe przeprojektowanie słuchawek doprowadziło do zmniejszenia ich masy o około 16% w porównaniu z modelami D8000 i D8000 Pro Edition. Pałąk i nauszniki wykonane są ze specjalnego materiału washi (japońskiego papieru), znanego z utrzymania suchości i trwałości, zwiększającego komfort i wytrzymałość.
  • Like 5
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, kuman napisał(a):

To jak masę robić ??

Jeśli taki jest cel to te serii D8000 bo one mają 2 magnesy i są wyraźnie cięższe. 😊.

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy szans nie mają, nie powiedział bym;)
Miałem okazję posłuchać, jeszcze nie wygrzanych ale już oferowały dźwięk na wysokim lvl'u.
Obficie w dół ale zwarty i szybki basik.
Jest subbas jak i dobry punch.
Wokal też mi się podobał, odpowiednio dociążony jak i doświetlony kiedy trzeba.
Góra błyszcząca i buduje dobrą scenę, przekaz bez natarczywych dźwięków.
Kawałek "Layla" Claptona z live zrobił na mnie mega wrażenie;)
Charakter w typowo final audio ale cena jakość, moim zdaniem lepszy stosunek niżeli droższe d8000pro.
Słuchane z ferrum set(polecam).
Polecam udać się na odsłuch i nie skreślać z góry;D

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 30.03.2024 o 16:13, Praedo napisał(a):

Czy szans nie mają, nie powiedział bym;)
Miałem okazję posłuchać, jeszcze nie wygrzanych ale już oferowały dźwięk na wysokim lvl'u.
Obficie w dół ale zwarty i szybki basik.
Jest subbas jak i dobry punch.
Wokal też mi się podobał, odpowiednio dociążony jak i doświetlony kiedy trzeba.
Góra błyszcząca i buduje dobrą scenę, przekaz bez natarczywych dźwięków.
Kawałek "Layla" Claptona z live zrobił na mnie mega wrażenie;)
Charakter w typowo final audio ale cena jakość, moim zdaniem lepszy stosunek niżeli droższe d8000pro.
Słuchane z ferrum set(polecam).
Polecam udać się na odsłuch i nie skreślać z góry;D

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka


 

Słucham teraz i uważam że do D8000 Pro LE to im daleko, bas ewidentnie jest więcej, czasami zbyt dominuje nad reszta, średnica dość ocieplona ale brakuje jej większego detalu choć faktycznie wokale są bardzo dobre, wysokie są po prostu dobre, nie przesadzone ale dość wyraźne, scena jest dobrze rozciągnięta ale dość płaska. Ogólnie oceniam D7000 raczej pozytywnie, podobnie jak D8000 na pewno kabel ze srebra zrobiłby im dobrze. Fajne słuchawki do relaksu bez przesadnego analizowania muzyki. Wygoda chyba najlepsza w całej serii D. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, vonBaron napisał(a):

Słucham teraz i uważam że do D8000 Pro LE to im daleko, bas ewidentnie jest więcej, czasami zbyt dominuje nad reszta, średnica dość ocieplona ale brakuje jej większego detalu choć faktycznie wokale są bardzo dobre, wysokie są po prostu dobre, nie przesadzone ale dość wyraźne, scena jest dobrze rozciągnięta ale dość płaska. Ogólnie oceniam D7000 raczej pozytywnie, podobnie jak D8000 na pewno kabel ze srebra zrobiłby im dobrze. Fajne słuchawki do relaksu bez przesadnego analizowania muzyki. Wygoda chyba najlepsza w całej serii D. 

Wygoda najlepsza bo najlżejsze- mają jeden magnes a reszta czyli buda, pałąk (choć z „papieru”) i pady te same. Granie nie do analizy tylko pełniejsze, bardziej relaksujące.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności