Skocz do zawartości

Jakie Aku Do Myszki Bezprzewodowej ?


dumbo93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zamierzam kupić jakąś myszkę bezprzewodową na akumulatorki AA, ale nie wiem jakie aku wybrać. Zainteresowało mnie kilka ofert, mianowicie:

http://www.allegro.pl/item224547850_aa_aku...najtaniej_.html (16 zł 4 sztuki, ciekawa oferta)

http://www.allegro.pl/item225162833_hit_ba...klep_5878.htmll (ponoć bardzo dobre i tanie aku, na forum elektroda.pl internauci bardzo je chwalili)

http://www.allegro.pl/item223146771_aku_r6...tuki_ni_mh.html (8,99 zł 2 sztuki)

Dodam że dziennie przesiaduje przed komputerem 5-6 godzin dziennie. Proszę o wasze opinie. Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daruj sobie takie akumulatorki, są mało wydajne mimo że maja 2500-2800 mAh chodzą krócej niż markowe 1800 mAh, ja bym wybierał między sanyo eneloop, energizerami gp i duracellami

 

btw: ja mam takie dostałem darmo do ładowarki

 

btw: jesteś pewny że to AA ? coś mi się duże wydają jak na myszkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to źle myślisz...miałem myszkę bezprzewodową i 2 pary akumulatrków - jedne gp a drugie jakieś jarmaczne na zapas, gdy tamte sie rozładują (dodam je mialy jednakową liczbę mAh). Gp napędzały myszkę średnio 5-6 dni, natomiast tamte drugie ( były chyba firmy Konnoca :) ) maksymalnie jeden dzień, był puste w następne popołudnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałbym Recyko lub Eneloop. Dlaczego? Z prostego powodu.. gdy myszka nie działa, akumulatorki te nie będą tracić energii = dłużej będą chodzić :)

Dokładnie. Sam wcześniej używałem zwykłych akumulatroków z GP, teraz jadę na Eneloop'ach i różnica w czasie działania jest naprawdę spora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Wybrałbym Recyko lub Eneloop. Dlaczego? Z prostego powodu.. gdy myszka nie działa, akumulatorki te nie będą tracić energii = dłużej będą chodzić :)

 

No czy ja wiem czy bedzie tu taka roznica.

 

Wedlug propagandy marketingowej eneloopow po 6ciu miesiacach

 

z normalnej baterii zostaje 75% a z eneloopa zostaje 90%

 

Podejrzewam, ze jak to z danymi od producenta bywa, te baterie z 75% do najnowszej generacji "normalnych" nie naleza.

 

Wiec roznica przy nieuzywaniu myszki przez tydzien bedzie pewnie kilka marnych procent (czyli wyjdzie pewnie jeszcze gorzej bo eneloopy maja mniejsza pojemnosc na starcie od normalnych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności