Skocz do zawartości

Klub Miłosnikow Polskiego Hip-hopu


Roni11

Rekomendowane odpowiedzi

Do Grammatika a w szczególności do solówek Eldoki trzeba dorosnąć. Napewno nie jest to płyta rozrywkowa, dla wszystkich i na imprezkę (jak większość tdfa).

 

Przy słuchaniu Eldoki musimy się skupić, poczuć ten klimat i 'wejśc' w ten świat. Poprostu bajka.. Cenie go na równi z Ostrowskim :)

 

"Człowiek, który chciał ukraść alfabet" i "27" to prawdziwe mistrzostwo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeśli chodzi o HH zatrzymałem się na Paktofonice (pokłon). No, może czasem poleci jeszcze Koli - Szemrany ("mam plakat Bruslego" :D). Reszty nie tykam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Grammatika a w szczególności do solówek Eldoki trzeba dorosnąć.

 

Eee... Uwielbiam takie teksty. "Nie dojrzałeś do takiej muzyki", "nie dorosłeś". A najczęściej słyszę je od fanów Dream Theater... Muzyka się albo podoba, albo nie. Do muzyki można się przyzwyczaić, polubić, zmienić gust, ale nie dorosnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura.. Są teksty których nie zrozumiesz i olejesz je. Gdy wrócisz do tego samego materiału za kilka lat stwierdzisz, że jest genialny. Napewno nie jest to kwestia przyzwyczajenia czy zmianu gustu.

 

'Jak Szaleje Długopis W Ręce Bez Spoczynku ,

To Rap Gra Przy Dymku, Rap Słuchaj Synku..' :D

 

I polecam Te recenzje. 'Klasyczna' była super, 'Poważna' świetna a 'Rozrywkowa' będzie rewelacja, IMHO :) (spróbójcie kawałek "W moim świecie')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... Uwielbiam takie teksty. "Nie dojrzałeś do takiej muzyki", "nie dorosłeś". A najczęściej słyszę je od fanów Dream Theater... Muzyka się albo podoba, albo nie. Do muzyki można się przyzwyczaić, polubić, zmienić gust, ale nie dorosnąć...

Dorośniesz - zrozumiesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura.. Są teksty których nie zrozumiesz i olejesz je. Gdy wrócisz do tego samego materiału za kilka lat stwierdzisz, że jest genialny. Napewno nie jest to kwestia przyzwyczajenia czy zmianu gustu.

 

Zakładając, że w ogóle przywiązuje uwagę do sfery lirycznej -.-' Dalej dyskusji nie chce mi się ciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim Fokus z PFK, czekam na jego solowy projekt choć stoi to pod znakiem zapytania bo pewnie jak wiecie ostatnimi czasy rozpadło sie Pokahontaz a szkoda 10 lat to jednak kawał czasu ich muzyka nie była zła ale paktofonika hmm to były czasy do dziś żałuje ze nie było mnie w spodku :/

 

no i oczywiscie czekam na nowy kodex bo zapowiada sie nieźle kawałek Wyrok jest spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Zna ktoś z Was 3x Klan (w nim zaczynał Rahim z PFK). Właśnie leci u mnie Dom pełen drzwi i nadziwić się nie mogę, że wcześniej nie znałem tego zespołu.

kiedyś do pozytywki nawet teledysk hulał na vive :)

słyszałem, nie przypadł mi do gustu, sam nie wiem czemu, nie wracałem później do niego, może warto by wrócić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności