Skocz do zawartości

Campfire Audio Supermoon i Cascara to najnowsze modele słuchawek od Amerykańskiego producenta których możecie posłuchać w Bydgoszczy.


Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Campfire Audio Supermoon i Cascara to najnowsze modele słuchawek od Amerykańskiego producenta których możecie posłuchać w Bydgoszczy.

Campfire Audio SUPERMOON Universal IEM
Niestandardowy planarny przetwornik magnetyczny Supermoon o średnicy 14 mm zapewnia niezrównaną wszechstronność i szybkość. Sprawdza się idealnie we wszystkich gatunkach muzycznych, co czyni Supermoon ulubionymi słuchawkami dla słuchaczy o różnorodnych gustach muzycznych, którzy jednocześnie wymagają wyjątkowej wierności dźwięku.

więcej info: https://mp3store.pl/sluchawki/dokanalowe/campfire-audio/2023291093700030642/0729440685959/campfire-audio-supermoon-universal-iem-black

Campfire Audio CASCARA Universal IEM
Zanurz się w naturalnym pięknie Cascary, gdzie organiczna harmonia spotyka się z żywymi dźwiękowymi krajobrazami. Sercem tych słuchawek jest starannie wykonany pełnozakresowy przetwornik dynamiczny, zapewniający fantastyczną podróż do świata muzyki. Został dostrojony zarówno pod kątem zawiłych szczegółów akustycznych melodii, jak i elektryzującej dynamiki występów na żywo. Cascara dostarcza każdy niuans w jego najbardziej autentycznej formie. Jego intuicyjna konstrukcja pozwala poruszać się po emocjonalnych płaszczyznach wybranej muzyki, otaczając Cię bogatym i szczegółowym światem dźwiękowym, który jest zarówno intymny, jak i ekspansywny.

więcej info: https://mp3store.pl/sluchawki/dokanalowe/campfire-audio/2023221079693180604/0729440685997/campfire-audio-cascara-universal-iem-black

Do obu modeli dostarczany jest kabel Time Stream - Osiem posrebrzanych przewodników miedzianych w konfiguracji wstęgowej z wybranym przez Ciebie wtykiem BAL lub SE.

Zapraszam do odsłuchów
Mp3store/HiFi-Pro Bydgoszcz


20240206_092338.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wrażenia z odsłuchu Campfire Cascara

Pierwsze, co się rzuciło mi się w oczy, to kolorystyka opakowania i słuchawek. Z jakiegoś powodu skojarzyła mi się z latami 90. i ówczesnymi USA...

Jeśli chodzi o dźwięk, to grają one bardzo uczciwie. Nie udają, że grają bardziej rozdzielczo niż podaje im źródło osiągając to przez podbitą górę, scena jest naturalna, nie jest sztucznie powiększona przez pogłos, ale jest bardzo duża. Zaimponowała mi barwa średnicy. Głosy wokalistów są wg mnie bardzo realistyczne, może trochę za bardzo do przodu. Wolę strojenie "V". Bas jest ciut podbity, ale dobrze kontrolowany, nie zagłusza średnicy. Przy długim, nocnym odsłuchu trochę mnie zmęczył, może to kwestia późnej pory i fizjologii mojego organizmu, bo przez pierwszą godzinę byłem nim zachwycony.

Słuchając dłużej zacząłem się zastanawiać, co mi przeszkadza w skupieniu uwagi na muzyce. W przerwie między piosenkami usłyszałem szum. Zmiany gainu nie pomogły. Zarówno na Astellu CA1000 i Cayin n3pro słyszałem syczenie. Z czasem uszy się zaadaptowały i mi to nie przeszkadzało. Ogólnie choć IEMy to dla mnie nie jest ulubiony sposób słuchania muzyki, to miło spędziłem czas z tymi słuchawkami.

 

Dzięki @kuropza wypożyczenie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności