Skocz do zawartości
  • 0

Na kablu, do 555 pln ;) dokanałowe równe z krajowych kanałów


bru_nnerius

Pytanie

Ahoj!

Kamraci! Jestem jakiś czas poza hobby. Audionervosa opanowana więc jestem do tyłu z tym co na czasie nowe i fajne a nie za drogie.

Potrzebne do KA13 słuchawki dla siostrzeńca, optymalnie podobne do Etów 3XR/4XR bo się goowniakowi podoba jak to razem bangla ale jego maksymalny górny pułap to 555 (z czego 455 ktoś mu dołożył ;) )

Pomożecie?

Edytowane przez bru_nnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
12 minut temu, Birken napisał(a):

Podobno 7hz Sonus graja bardzo podobnie a są sporo tańsze.

Ok, kolejny do worka, dziękuję

 

Latam i szukam po internetach i powiem Wam, qrka trafiłem na zachwyty Andy'ego z donglemadness nad Tanchjim Zero. Że niby podobne niemal aż że jak ER2XR szok! 

Nie mam podstaw, żeby go jakoś podważyć ale kurcze aż tak to nie uwierzę póki nie usłyszę, widzę @Mayster ma je u siebie zara kliknę, osiem dych nie fortuna. Zobaczymy.

 

A tymczasem Kamraci, podrzućcie coś jeszcze jak macie!

Edytowane przez bru_nnerius
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
50 minut temu, k2cl napisał(a):

A może po prostu zamiast kombinowania er2xr?

;) dzieciok ma za delikatne uszka ;) nie wysiedzi w etach dłużej niż kilka minut. Jakaś ta materia młoda, silna i delikatna jakaś taka ;)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

no różnią się różnią, wiem sam na piankach większość czasu lecę, nie o że mam dziurki delikatne :D po prostu wolę :) 

Nie mówimy oczywiście o wpływie na dźwięk, natomiast dla marudy to i tak "za głęboko" ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przyszły Tanchjim Zero, dzięki @Mayster za szybką wysyłkę. 

Powiem tak, prosto z pudełka to uczucia dosyć mieszane, biorąc pod uwagę autorytet Andy'ego, powiedzmy jestem po środku na nie. Ale słyszę tam gdzieś się coś próbuje fajnego przebić. A że ro chi-fi ;) to zostawię je na noc z zapętlonym dorobkiem Beethovena i zobaczymy jutro. Jednym słowem nie skreślam bo coś tam zza horyzontu się wyłania. Ale o efekcie wow "za tę cenę" prosto z pudełka powiedzieć nie można ;) 

Edytowane przez bru_nnerius
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poleciłbym simgot em6l ale małe nie są, za to można zamówić na Amazon i w razie czego zwrócić.

Małe i wygodne są creative aurvana live trio LS ale wg mnie grają gorzej, tzn inaczej :) ale lubię je bo uszy nie bolą nawet po kilku godzinach słuchania.

https://harpo.squig.link/?share=CREATIVE_Aurvana_Trio_LS,Simgot_EM6L

Edytowane przez wwd
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak chcesz Aurvana Trio LS to taniej raczej nie znajdziesz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bardziej rozrywkowo, ale holografia bardzo przyzwoita i w tej cenie ani 2x wyższej nie znam konkurencji. Więcej basu, ale dobrze kontrolowanego, 

@bru_nnerius w tej cenie warto kupić choćby posłuchać. Nic lepszego za taką kasę nie dostaniesz, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczysz na zakup rumu 😜

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie no zgoda zgoda, tylko ja dla siostrzeńca szukam czegoś co gra jak ety bo mu się podoba a nie ma kasy na ety, zresztą w ogóle mało ma ale coś tam uzbierał, trochę mu dołożę i piko belo ale nie bez limitu ;).

Ja na tę chwilę jestem zaspokojony i słuchawkowo i dapowo :) a Tanchjim Zero zatargałem od Majstra z czystej ciekawości :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, bru_nnerius napisał(a):

Nie no zgoda zgoda, tylko ja dla siostrzeńca szukam czegoś co gra jak ety

 

Tylko że raczej nie ma czegoś takiego w tej cenie :) Hexa z węższymi tipsami i nieco głębszym wciśnięciem w ucho gra (żeby ograniczyć i wygładzić sopran) gra najbliżej ER4XR. Moondrop Lan - też grają płasko, choć tu góra wyraźnie bardziej podbita i mniej gładka niż w Etach. Ale to dobre IEMy w śmiesznej cenie więc o nich wspominam. Od biedy jeszcze Thieaudio Legacy 2, choć te są najsłabsze z w/w trójki i nie wiem czy sprzedawane w Polsce. Przy większych funduszach, to jeszcze Thieaudio Elixir warto wspomnieć, strojenie w stylu ER2XR, niestety cena dość wysoka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dzięki @Kuba_622, Hexy padają drugi raz ;) . Poczytałem też o nich sporo i ku nim się skłaniałem, wyglądają na wykresach i z recenzji na najlepszego kandydata. Są na polskim amazonie. Zamawiam.

 

 

Dziękuję Kamraci! 

Edytowane przez bru_nnerius
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

doszły w tydzień - naprawdę dobre IEMy, w swojej cenie bardzo dobre, warte kazdej wydanej złotówki. tylko raczej nie dla bassheadów, ja nim nie jestem, wiec mi pasują

Edytowane przez meehooj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności