Skocz do zawartości

Niedopasowane tipsy?


Pho6os

Rekomendowane odpowiedzi

Uszanowanie, od jakiegoś czasu używam sounpeats h1, nie znikają w uszach-po godzinie czuję lekki ucisk, po 3-4h boli-wiadomo, że coś nie pasuje, mogłoby się wydawać, że zbyt duże tipsy, ale pomimo powyższego jedna słuchawka zmienia położenie w uchu, wysuwa się. Proszę o radę,  co mógłbym zmienić, żeby było ok? Poczytałem trochę o gumkach i dalej nie mam pomysłu co kupić. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej właśnie inne "gumki", czyli tipsy poprawiłyby Ci wygodę.

 

Problem polega na tym, że to bardzo subiektywne, uznaniowe, a w przypadku TWSów (czyli słuchawek bezprzewodowych) jeszcze trudniejsze do dobrania niż w przypadku słuchawek przewodowych.

Niejednokrotnie miałem tak, że udało mi się znaleźć idealne gumki do bezprzewodówek, ale czar prysł, gdy się okazało, że z tymi nowymi nie mieszczą się już do etui ładującego. No i ****.

 

Miałeś w komplecie jakieś końcówki piankowe? Może one lepiej zdadzą egzamin? Na pewno zmienią brzmienie słuchawek na bardziej basowe, ciepłe i niekoniecznie Ci się to spodoba, ale zazwyczaj są wygodniejsze niż silikonowe.

 

PS: Naprawdę..? Nawet potoczne określenie pośladków zaczynające się na "du" i kończące na "pa" jest cenzurowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, HappyBlack napisał(a):

Najprawdopodobniej właśnie inne "gumki", czyli tipsy poprawiłyby Ci wygodę.

 

Problem polega na tym, że to bardzo subiektywne, uznaniowe, a w przypadku TWSów (czyli słuchawek bezprzewodowych) jeszcze trudniejsze do dobrania niż w przypadku słuchawek przewodowych.

Niejednokrotnie miałem tak, że udało mi się znaleźć idealne gumki do bezprzewodówek, ale czar prysł, gdy się okazało, że z tymi nowymi nie mieszczą się już do etui ładującego. No i ****.

 

Miałeś w komplecie jakieś końcówki piankowe? Może one lepiej zdadzą egzamin? Na pewno zmienią brzmienie słuchawek na bardziej basowe, ciepłe i niekoniecznie Ci się to spodoba, ale zazwyczaj są wygodniejsze niż silikonowe.

 

PS: Naprawdę..? Nawet potoczne określenie pośladków zaczynające się na "du" i kończące na "pa" jest cenzurowane?

Pytanie czy wieksze czy mniejsze? Comply pianki w komplecie były, ale przygniecione, sprasowane i wygladaja jak plasterki suszonych oliwek i do formy nie wrócą, cieplej i b.basowo już nie chcę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że w P1 są standardowe tipsy do doków. I to chyba z tych twardszych, które właśnie się tak zachowują jak opisałeś.

Mnie ostatnio pod względem komfortu i trzymania w uchu pozytywnie zaskoczyły SpinFity W1, więc może warto w to iść? Z tańszych opcji Whizzer ET100, w których tulejka wchodzi trochę głębiej w ucho, więc słuchawki mają mniejszą dźwignię i z reguły stabilniej siedzą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whizzer ET100 są świetne pod względem wygody, aplikacji, materiałów  - jedne z lepszych tipsów, które miałem.

 

Tylko że odnoszę wrażenie, jakby nieco potęgowały sybilanty, a odbierały bas.

Minimalnie, bo minimalnie, ale czuję coś takiego.

 

Aktualnie najbardziej sprawdzają się u mnie H570. Mariaż SpinFitów z Xelastecami, na szczęście nie takie "kleiste", jak te drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności