Skocz do zawartości
  • 0

ANKER SOUNDCORE LIBERTY 3 PRO vs Technics AZ60M2


Saiya-jin

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nikt nic??

Sam jestem zainteresowany, bo czas już na pierwsze TWS-y. Budżet na audio już mocno nadwyrężony, ale może warto wypruć żyły na technicsy?

A może soundcore wystarczą?? 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chcesz tanio to może zacznij od SoundCore Space A40 z ibood.pl. W tej cenie to bardzo udany zakup. Liberty 3 pro mogą być problematyczne ergonomicznie, są dość duże. A40 są małe i bardzo wygodne. Dźwiękowo też nie ma się czego wstydzić 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bałem się Liberty 3 Pro pod kątem ergonomicznym ale okazały się mega wygodne. Aż cztery rozmiary motylków i tipsów umożliwia świetne dopasowanie. Na żywo są mniejsze niż się wydają na zdjęciach. To moje pierwsze twsy i jestem bardzo zadowolony. Gumki w zestawie są bardzo dobre, miękkie i komfortowe a to nie jest takie oczywiste. Dźwiękowo też jest zaskakująco dobrze choć nie mam odniesienia do innych twsów.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A jakbyś miał porównywać nie tylko do doków, ale ogólnie do wszelkich słuchawek jakie znasz, to jakbyś opisał ich dźwięk?

 

Zamówiłem te az60m2. Za jakiś czas można się spodziewać recenzji.

Edytowane przez Saiya-jin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A to w ogóle działa? Bo jakoś średnio zauważyłem. Klawiaturę nadal słychać. Jak puściłem przez k712 muzykę, na normalnym poziomie głośności, to i tak było je słychać w az60m2. Głosy z drugiego pokoju też było słychać.

 

Mam Zenfone 9. Ldac jest. Atmos - nie wiem. Ale to chyba bardziej pod TV technologia?

Edytowane przez Saiya-jin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ogólnie M2 mają moim zdaniem niezle.ANC na zewnątrz. Mam włączone na 96 procent, tipsy dobrane z testu w aplikacji. W tramwaju wyciszaly o wiele lepiej niż starsza wersja. Słyszalem owszem stłumione komunikaty o przystankach bo siedziałem dość blisko głośniczka. Tramwaj był stary więc głośny.

 

Najlepsze ANC to podobno Bose i Sony.  No ale tam to słuchawki do wyciszania i rozmów a nie do słuchania muzyki😎😃🎧

Edytowane przez Lord Rayden
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 10.12.2023 o 19:47, Saiya-jin napisał(a):

A jakbyś miał porównywać nie tylko do doków, ale ogólnie do wszelkich słuchawek jakie znasz, to jakbyś opisał ich dźwięk?

 

Zamówiłem te az60m2. Za jakiś czas można się spodziewać recenzji.

 

Dokupiłem do Liberty 3 Pro tipsy SpinFit CP360 i dźwięk jest jeszcze lepszy. Wygoda, seal i wyciszenie też się poprawiło. Oryginalne tipsy są bardzo dobre więc to nie ich wina. Po prostu rozmiar MS ma szerokość 11,8mm a SpinFity 12,0mm i jeszcze lepiej wypełniają kanał w nich uszach. Ale CP100+ M 12,2mm już są za duże. Jeśli ktoś trafi z rozmiarem tipsów to spokojnie może zostać ze stockowymi gumkami w Liberty. Ogólnie to jedne z najlepszych słuchawek jakie miałem. Bas ustępuje tylko moim ulubionym iBasso IT03. Drugie miejsce w zestawieniu kilkunastu par iemów to mega wynik. Średnica i góra zbliżona jest charakterem do chwalonych w tych pasmach Tinhifi T3 Plus. Słuchawki są bardzo podatne na EQ bez utraty na jakości co jest mega przyjemne.

 

Co do AZ60 to wydaje mi się, że powinieneś je sprawdzić z innymi tipsami. Gumki są w stanie znacząco wpłynąć na poziom komfortu, izolacji i dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 9.12.2023 o 11:52, deadman42 napisał(a):

Nikt nic??

Sam jestem zainteresowany, bo czas już na pierwsze TWS-y. Budżet na audio już mocno nadwyrężony, ale może warto wypruć żyły na technicsy?

A może soundcore wystarczą?? 🙄

 

Według mnie warto spróbować Technicsów. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły, jak byłem na meetcie na Pomorzu :) Z Krzyśka to prawdziwy magik i bardzo fajnie je zmodował🧙‍♂️🥇, a ostatecznym szlifem była właśnie equalizacja w apce Technicsa oraz włączenie Dolby Atmos. Dźwięk wręcz tryskał dynamiką, a nasycenie i plastyka były znakomite. Możemy się umówić Robercie, że gdybyś je nabył, ale nie przypadłyby do gustu, to odkupię je od Ciebie :)

  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
40 minut temu, Tytus1988 napisał(a):

 

Według mnie warto spróbować Technicsów. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły, jak byłem na meetcie na Pomorzu :) Z Krzyśka to prawdziwy magik i bardzo fajnie je zmodował🧙‍♂️🥇, a ostatecznym szlifem była właśnie equalizacja w apce Technicsa oraz włączenie Dolby Atmos. Dźwięk wręcz tryskał dynamiką, a nasycenie i plastyka były znakomite. Możemy się umówić Robercie, że gdybyś je nabył, ale nie przypadłyby do gustu, to odkupię je od Ciebie :)

Co ten Krzysiek namieszał w 60 M2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
14 minut temu, Lord Rayden napisał(a):

Co ten Krzysiek namieszał w 60 M2 ?

Hehe.. Przemkowi chodziło o ustawienie EQ i Atmos, samych słuchawek nie modowalem w żaden sposób. No i ja mam AZ60 m1. 😉 Ale @Tytus1988 prawdę pisze 😎👍, słuchawki mocno zyskały po tych ustawieniach, bez nich są płaskie i anemiczne, nie mają też takiej swobody i napowietrzenia w dźwięku.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja nie wiem czy do kolekcji Technicsów nie dokupić sobie na Amazonie wersji 40M2. Wariactwo. 😃😎. Z Kodem za poprzedni zakup wychodzi 459 zł. No i pewnie zwrot spoko

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, Lord Rayden napisał(a):

A ja nie wiem czy do kolekcji Technicsów nie dokupić sobie na Amazonie wersji 40M2. Wariactwo. 😃😎. Z Kodem za poprzedni zakup wychodzi 459 zł. No i pewnie zwrot spoko

Meeh.. a nie lepiej jakiejś innej firmy, tyle tego jest?! 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, neonlight napisał(a):

Meeh.. a nie lepiej jakiejś innej firmy, tyle tego jest?! 😉

No mam.juz ZE2000, Soundcore Anker A40, Melomania 1 plus. Niestety nie można już dostać Melomania Touch. 

JVC od Jarka już słuchałem. Sony mnie nie pociągają ..

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności