Skocz do zawartości

Jak To Skopiowac?


djsharp

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie!

 

temat pewnie sie powtarzal juz nie raz, ale jestem zdesperowany i jak mi ktos nie powie ze sie nie da to bede probowal wszystkiego..... do rzeczy ....

 

wczoraj nagralem swojego seta w klubie na odtwarzacz t20. plik zajmuje 700MB, jak go zgrac do komputera? czy jest jaka kolwiek szansa? zgrywanie przez wyjscie sluchawke to ostatecznosc, bardzo zalezy mi na tym secie... obiecuje ze jak zgram to dam posluchac dobrej klubowej muzyki :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink:

Jeżeli masz T20 pracującego pod protokołem UMS , to wystraczy przenieść

te pliki metodą drag & drop z folderów "record " lub "voice" T 20 ( nie wiem na jaki

mikrofon nagrywałeś ) do dowolnego folderu w pamięci komputera .

 

A jeśli masz T20 MTP , to skonwertuj go po prostu najpierw do trybu UMS . :):)

 

Edit : cofam to drugie - bo już nie pamiętam czy to nie wiąże się przypadkiem z formatem

/ wyzerowaniem pamięci . Otwórz więc np Windows Media Player , Media Monkey

i przetransferuj te pliki przy pomocy dowolnego Music Managera który obługuje playery MTP .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w momencie konwertowania nie nastepuje formatowanie playerka?

W tym właśnie jest ambaras . :huh:

 

Zainstaluj więc może Media Monkey > http://www.google.pl/url?q=http://www.medi...f6ACZrEUcTvBiMQ

 

On obsługuje także playery MTP , więc z transferem nagranych plików przy

pomocy tego programu nie bedzie żadnego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak zainnstalowac WMP

 

pytasz nie na tym forum ;]

 

> nie jest zabezpieczenie przed kopiowaniem tylko plik mp3 o rozmiarze

 

tak, to prawda - nie ma zabezpieczenia uniemożliwającego kopiowanie własnego nagrania ALE stary firmware ma błąd uniemożliwiający kopiowanie plików ponad 400MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki konkretnie masz na odtwarzaczu firmware?

 

co konkretnie się dzieje? nie możesz znaleźć na odtwarzaczu nagrania (pliku MP3) czy znajdujesz, ale nie jesteś w stanie skopiować? jeśli nie jesteś w stanie skopiować, to co się dzieje? w ogóle nie da się skopiować czy kopiuje do pewnego miejsca, wyskakuje komunikat czy tak po prostu?

 

nie znasz nikogo, kto mam na kompie zainstalowanegy WMP11? może tam udało by się to skopiować?

 

jeśli już jesteśmy przy kombinowaniu - ponoć są jakieś "sprytne" sposoby na dostanie się na urządzenie MTP spod linuksa, ale nie znam szczegółów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak:

 

firmware mam 1.22

 

 

 

a co do problemow to:

1) u siory na kompie (bo tylko ona ma drivery do t20) przy kopiowaniu pliku 700MB z katalogu RECORD przez:

 

-normlanie w widzie wyskakuje ze brak miejsca w magazynie (napewno jest wolne miejsce na dysku)

-przez Monkey pisze ze "blad przy odczycie zrodla" (taki komunikat jak przy porysowanej plycie cd)

 

nadmienie jeszcze ze nagranie bez problemowo jest odtwarzane wiec plik nie jest uszkodzony

 

 

i kolejna mina:

udalo mi sie juz skopiowac mniejsze pliki z poziomu windowsa, jednak przy kopiowaniu "drag&drop" tego duze pliku wyskakuje ze nie ma miejsca w magazynie :((((

 

po wielkich bojach udalo mi sie zainstalowac tego irivera na swoim kompie, da sie zgrywac wszystiko oprocz duzego pliku 700MB , tak jak pisalem wczesniej wyskakuje BRAK MIEJSCA W MAGAZYNIE :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież żaden z "plusów" nie widzi odtwarzaczy MTP...

 

wszystko co pozotsało to:

- na wszelki wypadek zgrać plik analogowo - przez gniazdko słuchawkowe

- uaktualnić firmware odtwarzacza, ale NIE zmieniać go na UMS (żeby nie wyczyścić jego zawartości)

- wtedy postarać się skopiować plik:

-- jak się uda, to się uda

-- jak coś nie wyjdzie, to zostanie "analogowa" kopia

 

a na przyszłość należy pamiętać o uaktualnianiu firmware'u w odtwarzaczu... a akurat "problem z kopiowaniem dużych plików" dotyczy wielu odtwarzaczy różnych producentów, nie tylko T20

 

oczywiście pozostaje "alternatywne" wyjście: zrobić sobie kawy, zacząć przeglądać forum MisticRiver żeby dowiedzieć się co i jak, podłączyć odtwarzacz pod linuksem i wtedy spróbować skopiować plik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności