Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A z tyłu obudowy trzeba mieć naklejkę potwierdzającą oryginalność kopii systemu? biggrin.gif

Na płytce dołączonej do telefonu (z tymi całymi śmieciami) jest naklejka podobna do tych od pctowego windowsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, tam z takim głos trochę jak Niedzwiecki, taki ciemny i ciepły, z niezłą sceną, troche brak wprawy/praktyki w posługiwaniu się nim, ale przy Part4212 będzie już dobrze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, spoko, muszę warsztat obczaić ;]

 

- jak najlepiej nagrywać - niby jest

- jak obrabiać w audacity (odszumianie, miksowanie z podkładem, jak w ogóle zrobić loop z podkładu) - niby jest

- ustalić czego właściwie chę - jak głośny podkład, czy ma być automatyczne obniżane głośności podkładu kiedy mówię czy nie, czy podkład przez cały czas ma być "w tle" etc. - niby jeszcze nie wiem czego właściwie chcę...

 

to nie jest aż takie proste ;]

 

poza tym warunki do nagrywania będę miał najwcześniej jutro - w nocy nie będę mówił na cały głos... bo potem znowu powiecie że buczę ;p (jak już coś, to mruczę <emo> ) ;]

 

badnewz, przecież to było z buta nagrane - nie miałem żadnego pomysłu o czym mówić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności