Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Why rescue tool jest tak chorendalnie drogi?

Dobre pytanie, bo tak naprawdę nie prezentuje on NIC PONADPRZECIĘTNEGO (no dobra, ma świecące okładki :D). A płaci się za to, że to 'nowatorski' projekt, ale tylko teoretycznie, no i za to, że to Nóż Roku `07 ;)

 

Maba, jak kupisz crkt to będziesz sprzedawać fattego?:>

Nie Fatty to słaby folder, ma beznadziejny kształt i jeszcze gorszego, niedorobionego Back Locka. Poza tym mój jest w strasznym stanie, a profil klingi zmieniłem na zupełnie inny. A i nie polecam Gerbera.

 

http://www.allegro.pl/item332525778__victo...kcji_cudo_.html

ten tez jest cudny i taki mały - w sam raz do kluczy.

To dobry breloczek, ale nie zastąpi chociażby 'dużego brata'. Ale faktycznie, jest słodki ;-)

 

P.S. Dla wszystkich Zippowców, teraźniejszych i przyszłych, polecam krzemyki Ronsona, a nie oryginalne Zippo. Dlaczego? Ronsony są połowe tańsze, jest ich więcej, a do tego są dłuższe. Ale za to nie warto oszczędzać na benzynce i kupować tylko Zippo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Wronek, bierz czarną i kup sobie markera :D każdą ryske będziesz zamalowywać ;d

 

ja mam swojego vicka i do celów informatycznych mi zawsze starczał :P tamten to przerost formy nad treścią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby te czarne sie nie rysowaly... ehhh

Rysy dodają uroku.. podobno ;)

 

mam takiego i poza kombinerkami nic mi nie brakuje

Jeżeli kombinerki to tylko tool.. Te z Victorinoxa, to coś pomiędzy pensetą, a prawdziwymi kombinerkami.

 

j/w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rescue tool nie jest po prostu masywniejszy niż reszta tych noży? nie sądzę żeby się złamał ot-tak w wyniku dziabania czegoś twardego albo przy próbie zablokowania jako dźwignia... a każdy z pozostałych noży na 90% tak (sam kilka złamałem, mało sobie żył odłamkami nie podciąłem :P )

 

na ten rok, na piesze wycieczki, lista zakupów zaczyna się tak:

- Koss Porta Pro

- Rescue Tool

- metalowa latarka na diodach (nie mam pojęcia jaka)

- masywne buty do łażenia, któe będą szybko wysychały (też nie mam pojęcia jakie)

 

[edit]

 

dopisał bym "czarne zippo dla szpanu", ale nie palę ani papierosów ani ognisk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale też nie zbyt wiele oferuje za swoją cene

 

najwazniejsze, ze jest mały nie lubie takich wielkich, gdzie ilosc fukncji będzie tylko przeszkadzac w uzytkowaniu a i nie bede z tego wogóle korzystac :)

narazie mam 3 typy od najdroższego do najtanszego:

 

- soldier (48 PLN)

- spartan (36 PLN)

- waiter (25 PLN)

 

któryś z tych wybiorę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rescue tool nie jest po prostu masywniejszy niż reszta tych noży? nie sądzę żeby się złamał ot-tak w wyniku dziabania czegoś twardego albo przy próbie zablokowania jako dźwignia... a każdy z pozostałych noży na 90% tak (sam kilka złamałem, mało sobie żył odłamkami nie podciąłem :P )

Poczytaj trochę o RS, to przerost formy nad treścią za sporą kasę, imho ;) Za tą cenę wolałbym toola..

 

Poza tym, warto zaznaczyć, że wszystkie Victorinoxy One Hand, mają 2/3 ostrza w ząbkach, które są trudniejsze do późniejszego ostrzenia. Wengery OH, w całości mają ostrze plain, ale są trudno dostępne, a przez to droższe.

 

A i bym zapomniał; recenzja Rescue Tool :)

 

dopisał bym "czarne zippo dla szpanu", ale nie palę ani papierosów ani ognisk ;)

Spoooora gromadka osób ma Zippo tylko 'po to aby mieć', bo też nie pali. Uwierz.. nie trzeba palić, aby cieszyć się Zippo - wprawdzie mówię to ja; gadżeciarz :D

 

@Douglaz, jeżeli nie potrzebujesz śrubokręta gwiazdkowego/korkociągu/szpikulca bierz Soldiera! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Douglaz: ja mam Spartana i mogę Ci go szczerze polecić. Ma wszystkie podstawowe funkcje, dobre ostre ostrza (na początku rozciąłem nim sobie palec). Mam czerwony i przez 2 lata tylko trochę się porysował

 

P.S. Na dodatek można sobie dokupić zamiast pensety długopis

 

Palec czy noz jest czerwony i sie porysowal?^^

 

Edit: nie mam sil odpalam film i ide do lozka ;) Jakby ktos mial na handel shuffle 1gb 1G wolac !! :) Ew jakby

ktos rozdawal cos za darmo(nawet jesli mi nie potrzebne) to tez wolac - tylko glosno bo mam twardy sen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam bawienie sie w "scyzoryki"

nie lepiej kupić porządny nóż??

 

@Khron - co do butów skołuj sobie porządne desantówki i tyle.. tylko trzeba je najpierw rozchodzić.. :P

Ja w takich latam całe lato po polch i bunkrach, i na rajdy też są wygodne...

Wysychać nie muszą bo jak sie o nie dba to można w nich w jeziorze biegac i nie przemiękną (sprawdzone woda po pas :))

 

A jeszcze wygodniejsze są buty pilota (niedawno dotarły :P ) ale tych to raczej nie skołujesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności