Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2) gust jest jak d**a - kazdy ma swoja ^^

Wolę; 'prawda jest jak ****; każdy siedzi na swojej' ;]

 

Tak sie czepiacie tego t60 a ifp-180? joy, ksztalt identynko roznia sie fakturka plastiku, napiszcie zle slowo na niego to was pol forum ukamienuje :]

Bo IFP miał to 'coś'. Pozatym te joye w IFP były naprawdę pr0, trzymają po kilka lat, i działają idealnie.

 

Mnie parę dni po kupnie T60 zaczęło denerwować to ciągłe żonglowanie aku i ładowarką.

Otóż to - z czasem staje się to nudne; sam teraz akumulatorków używam tylko do aparatu, i wkurzam się, że nie ma on wbudowanego aku. Dla mnie to poprostu 2x wygodniejsze, a historie z tym, że komuś, gdzieś tak pada bateria, wkładam między bajki :)

 

Co do dźwięku, mój T10 podobał mi się dopóki nie usłyszałem innego odtwarzacza.

T30 też mi się podobał, dopóki nie porównałem bezpośrednio do ifpka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co? smile.gif

Nie zrozum mnie źle, ale niezbyt rozumiem xD

 

EDIT: O już lepiej tongue.gif

No fakt, ale w T60 z kolei chyba łatwiej pościerać/zniekształcić krawędzie wink.gif

 

Tu jest taka dynamika dyskusji że nie nadążam i porównałem iFP do iFP :P

 

Widocznie mam ekonomiczne ucho, nie musze wydawac kroci zeby byc zadowolonym z dzwieku biggrin.gif

 

Tanio i dobrze też można Clip 2GB -> 160 zł ;)

 

Bo IFP miał to 'coś'. Pozatym te joye w IFP były naprawdę pr0, trzymają po kilka lat, i działają idealnie.

 

Dokładnie jeden z moich iFP ma prawie 3 lata i joy działa świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo IFP miał to 'coś'. Pozatym te joye w IFP były naprawdę pr0, trzymają po kilka lat, i działają idealnie.

Zgadza się. Nawet joy w X5 mi siada a ten w iFP trzyma się dzielnie po 4 latach.

 

Otóż to - z czasem staje się to nudne; sam teraz akumulatorków używam tylko do aparatu, i wkurzam się, że nie ma on wbudowanego aku. Dla mnie to poprostu 2x wygodniejsze, a historie z tym, że komuś, gdzieś tak pada bateria, wkładam między bajki :)

Ja mam aparat z dedykowanym aku. Na szczęście wymiennym. Nie wyobrażam sobie mieć jeden aku. Na wycieczce klasowej zdarzyło mi się, że po wypstrykaniu do południa z 200 fotek i nagrania kilku minut filmów aku się rozładował. Wtedy jeszcze nie miałem drugiego i pozostałem bez aparatu aż do późnego wieczora (pozostał mi shit w Nokii 6280) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam aparat z dedykowanym aku. Na szczęście wymiennym. Nie wyobrażam sobie mieć jeden aku. Na wycieczce klasowej zdarzyło mi się, że po wypstrykaniu do południa z 200 fotek i nagrania kilku minut filmów aku się rozładował.

Racja, ale jeżeli mam na myśli wbudowany aku, to mam też na myśli urządzenie do codziennego użytku - wtedy to jest wygodniejsze i praktyczniejsze. Jeżeli chodzi o sprzęt 'wycieczkowy', to rzeczywiście wtedy zapas Eneloopów/Recyko, będzie 'bezpieczniejsze' niż jeden (a nawet dwa - jeśli wymienne) akumulatory :)

 

Ja od dawna słucham z lineouta nano i z uśmiechem patrzę na was z góry

Ehh.. chciałbym kiedyś posłuchać tego chwalonego, 'czystego' lineout`owego dźwięku. Czy nadal jest on zimny i analityczny? Czy barwa nieco zmienia się w strone cieplejszą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Rzeczywiście T60 nie jest ciepłym playerem, mógłby być cieplejszy

2. Nie da się go zarysować, komu się to uda to powinien dostać Nobla. (nie mówię o rysowaniu wyświetlacza)

3. Co do joya się niezgodze, może i iFP ma dobre joysticki ale ten w t60 również jest bardzo dobry, a obsługa nie sprawia żadnych problemów. (tylko na początku, przez 1-szy tydzień)

4. Zasilanie bateryjne ma swoich zwolenników, to kwestia gustu.

5. Wyświetlacz jest czytelny, a menu odtwarzania nie jest pozaśmiecane niepotrzebnymi inforamcjami.

6. No i przede wszystkim nie jest brzydki, mi osobiście bardzo się podoba.

 

Niedługo będę pewnie mieć Sansę Clipa i zobaczę czy naprawdę jest taki mocny.

 

I już nie chcę nic złego słyszeć na temat T60!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Rzeczywiście T60 nie jest ciepłym playerem, mógłby być cieplejszy

2. Nie da się go zarysować, komu się to uda to powinien dostać Nobla. (nie mówię o rysowaniu wyświetlacza)

3. Co do joya się niezgodze, może i iFP ma dobre joysticki ale ten w t60 również jest bardzo dobry, a obsługa nie sprawia żadnych problemów. (tylko na początku, przez 1-szy tydzień)

4. Zasilanie bateryjne ma swoich zwolenników, to kwestia gustu.

5. Wyświetlacz jest czytelny, a menu odtwarzania nie jest pozaśmiecane niepotrzebnymi inforamcjami.

6. No i przede wszystkim nie jest brzydki, mi osobiście bardzo się podoba.

 

Niedługo będę pewnie mieć Sansę Clipa i zobaczę czy naprawdę jest taki mocny.

 

I już nie chcę nic złego słyszeć na temat T60!

 

AMEN :* :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności