Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie ma to jak zostać wyśmianym przez kolegów z forum...wiecie co? Przykro mi się zrobiło. Poczułem się tutaj, jak szara myszka. Naprawdę, nie wiedziałem, że tutaj tak mało osób wrażliwych na moje problemy. Ogólnie przez całe życie starałem się dbać o to, żeby innych ludzi nie obrażać - a tutaj zostałem po prostu obrażony. Do użytkownika Malasa się nie odezwę przez długi czas - zobaczycie - i w ogóle, tu już nie będę wchodził, bo mnie tak potraktowaliście. Przykro mi, źle mi z tym, ale niestety. Trzeba podejmować męskie decyzje - FOCH !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Specjalny, świąteczny prezent.

 

ściemnia żeby go na forum wpuścić, zawsze myślałem że nie lubi dziewczyn... ;]

 

... a tak na poważnie, dobrze że przynajmniej jednemu się udało... kto chce być wykopany* jako następny? ;]

 

___

*) skończyły mi się czerwone pigułki, więc musimy pozostać przy tradycyjnej metodzie korzystającej z dobrodziejstw glanów i kategorii "zakazany" ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale poważnie - jeszcze trochę i za 50zł dostaniemy słuchawki rozmiaru HD650 (mimo że z taniego plastiku i jeszcze tańszej imitacji skóry), które będą miały membrany wielkości tej, które mają pchełki, a będą reklamowane jako "Creative Aurvana Live! maxX PoweR Xtra" ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KHRoN, dla mnie mogą mieć membranę jeszcze mniejszą niż pchełki, ale skoro będą grały bardzo dobrze (jak wspomniane CAL!) to kogo to obchodzi? ;)

 

powyższą wypowiedzią wyrażałem swoje wątpliwości, dotyczące tego "jak to właściwie będzie grało" ;)

 

a CAL nie słyszałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności