Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

A ja będę złym trollem, przeklętym na wieki i powiem że:

 

Zeżarłem w ostatnim tygodniu trochę truskawek, podobno polskich ("panie, nasze to som"). Dzisiaj zerwałem pierwszą tegoroczną z własnego ogródka i drżyjcie narody, to wcześniejsze obok prawdziwych truskawek nie leżało i nie chodzi tutaj wcale o fakt "własne smakuje lepiej". Różnica jest tak ogromna, jak porównanie dzwonka midi ze słuchaniem orkiestry w filharmonii. Nie mogę się doczekać pełni sezonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rzeszów dzisiaj sparaliżowany przez strajk MPK :]

musiałem iść na nogach do szkoły :/

 

o jak dobrze ze nie jezdze autobusami :P codziennie spacerek 25minut w jedna strone dla zdrowia ;P

 

 

Cwany bierz AL! ;) jak mi postawisz piwo to Ci dam posluchac xD

 

co to za model Grado S40? link - http://www.allegro.pl/item369507644_slucha..._funkcyjna.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w sumie to chce kupić jakieś słuchawy do do domu do meizu w cenie do 260 zł :D i myśle, że lepszych od grado sr60 nie znajde :)

AL! są dwa razy lepsze od SR60 :)

 

Rzeszów dzisiaj sparaliżowany przez strajk MPK :]

musiałem iść na nogach do szkoły :/

Za tydzień ma być ciągły, jeżeli się nie dogadają. Ale już prezydent miasta prowadzi rozmowy z PKSem aby zapewnić przejazdy na głównych liniach - będzie śmiesznie, mówię wam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień ma być ciągły, jeżeli się nie dogadają. Ale już prezydent miasta prowadzi rozmowy z PKSem aby zapewnić przejazdy na głównych liniach - będzie śmiesznie, mówię wam

juz dzisiaj było zabawnie, 3/4 ludzi do szkoły nie dotarło, ludzie ustawiali się w kolejkach do taxi,porządni ludzie musieli iść na nogach..

mpk sucks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz dzisiaj było zabawnie, 3/4 ludzi do szkoły nie dotarło, ludzie ustawiali się w kolejkach do taxi,porządni ludzie musieli iść na nogach..

mpk sucks.

 

a taksowkarze sie pewnie modla zeby strajkowali jak najdluzej XD mi to na reke - przynajmniej ciszej bylo w miescie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności