Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szukam słuchawek slip-on/neckband do sportu... tylko zeby nie spadaly przy salcie :P

 

Mysle ze ksc75 ale nie wiem czy nie spadna przy locie do góry nogami :D

 

podawajcie inne przyklady cena dowolna a pozniej dopiero pomysle czy mi styknie :>

 

na tyle ^^

 

aha i jeszcze jedno.. mam szufle 1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz. W najgorszym wypadku na ekranie pojawi się obraz jak przy podłączeniu do kompa, ale ikonka baterii nie będzie pokazywać ładowania - w takim wypadku kawałek taśmy klejącej i zaklej dwa środkowe piny tak, żeby nie zasłonić zewnętrznych - p-o podłączeniu tak, będzie ładować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bez problemu pod Xp pro. Mam angielskiego xp, jeżeli Cię interesuje opis po angielsku krok po kroku jak to zrobić.

1. Otwierasz eksploratora.

2. W narzędzia -> opcje folderów odznaczasz opcję "użyj prostego udostępniania" (zakładka widok?)

3. Wchodzisz we właściwości partycji dla której chcesz ustalić przydział

4. Zakładka "przydział"? (ostatnia) i tam już sobie wszystko bez problemu znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aahahah :D

 

tak lali xD

 

 

szperałem po gembojach. ale i tak kupiłem na świstaku ;]

akurat mialem konto i było taniej. ;]

 

 

ps. jutro mam sprawdzian z potopu O_o chora książka. ;]

900stron, które można na 20 dokładnie streścic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lektury to zło, dlatego, że są obowiązkowe i najczęściej omawiane potem według "jedynego prawidłowego" schematu. Oba punkty imho zabijają przyjemność czytania książek - nigdy nie lubiłem czytać lektur, i rzadko wyrabiałem się w terminie, bo najczęściej miałem inne czytadła (raz lżejsze, raz trudniejsze, ale zawsze nieobowiązkowe). Jedyną lekturą, którą świetnie mi się czytało to Lalka. *czeka na lincz* Na szczęście moja polonistka nie była aż tak okrutna i nie zlekturyzowała mi ukochanych Mistrza i Małgorzaty, czy Paragrafu 22...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam. lektury to nie zło.

 

sienkiewicz to zło. ;]

nie trawie niczego, co wyszło spod jego ręki....

a jeszcze mi to czytać każą... O_o

 

 

imo najbardziej "schematyczne" jest omawianie poezji w szkołach. interpretacja jest dowolna, ale tylko jedna jest dobrze oceniana ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności