Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jak znajdę chwilę czasu to coś może coś skrobnę nt. Soniaczka, ale nie obiecuję.

a bo nie umiem rozpisywać się o dźwięku jak inni na tym forum (chwała im za to) - mogę co najwyżej w kilku zdaniach opisać.

mi odpowiada kształt - coś ala telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T60, jedynie czym mnie zaskoczył to wielkością - myślałem, że będzie większy.

 

Pozatym nie lubie joysticków, i grubych odtwarzaczy (jeszcze trójkątnych, sux) :P Płaskie są wygodniejsze, i wyglądają lepiej, imho. I do tego dźwięk nieznacznie lepszy od starej serii T, od której wolę dźwięk szufelki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T60, jedynie czym mnie zaskoczył to wielkością - myślałem, że będzie większy.

 

Pozatym nie lubie joysticków, i grubych odtwarzaczy (jeszcze trójkątnych, sux) :P Płaskie są wygodniejsze, i wyglądają lepiej, imho.

 

Ja na poczatku klalem na ten joy, ale teraz nie wyobrazam sobie zycia bez niego :) Ksztalt mhm nic do niego nie mam jak postawisz

na poleczce z wygaszaczem odpalonym, a obok jakies fajniutkie glosniki to to calkiem niezle sie prezentuje :P Spodni tez nie nosze

jakis damskich wiec sobie tam spokojnie lezakuje w kieszeni nie rzucajac sie w oczy :D

Ale jak to mowia:

1) sa gusta i gusciki jeden woli g**no inny siki,

2) gust jest jak d**a - kazdy ma swoja ^^

 

Podsumowując, T60 to badziew.

Zgadzam się :P

 

Mhm moze jakis argument? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii jest to badziew:

Imo kiepski dźwięk.

Wielki, nieporęczny.

Brzydki.

Fatalny Joy.

To że w ogóle obsługuje się joy'em, dotyczy głównie pojemności ponad 1gb.

Nie obsługuje iTunes :D

 

I argument, który dla mnie absolutnie wyklucza kupno produktu: po prostu go nie lubię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii jest to badziew:

Imo kiepski dźwięk.

Wielki, nieporęczny.

Brzydki.

Fatalny Joy.

To że w ogóle obsługuje się joy'em, dotyczy głównie pojemności ponad 1gb.

Nie obsługuje iTunes :D

 

Kiepski dzwiek... Mhm^^ Cos konkretnego? Slyszysz jakies trzaski, szumy wielkie? Gra czysto, klarownie, brakuje mu nieco dołu,

co bez problemu zalatwic mozna sluchawkami. Sluchales w ogole tego playere? Dzwiek na pewno nie jest kiepski byc moze uzywales

za duzo sprzetu o odmiennej charakterystyce co nie daje Ci prawa nazywania dzwieku kiepskim ;]

Sprawy brzydoty i wielkosci, nieporecznosci... Mhm znow ponawiam pytanie miales go choc w rece?^^

A joy chodzi idealnie, ale coz troche techniki i czlowiek sie gubi :)

Itunes przemilcze

 

Tak sie czepiacie tego t60 a ifp-180? joy, ksztalt identynko roznia sie fakturka plastiku, napiszcie zle slowo na niego to was pol forum ukamienuje :]

 

Zdaje sobie sprawe ze T60 nie jest szczytem mozliwosci portable mp3 playerow, ale za te cene, brak wbudowanego accu z lekka nutka

czytelnego wyswietlacza ideal imho. Relatywnie wiekszy wskaznik cena/jakosc mozna przypisac Clipowi, ktory dla mnie odpada wlasnie

ze wzgledu na ten accu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktory dla mnie odpada wlasnie

ze wzgledu na ten accu...

Dla ciebie. Mnie parę dni po kupnie T60 zaczęło denerwować to ciągłe żonglowanie aku i ładowarką. Na szczęście już rozwiązałem ten problem :P

 

Kiepski dzwiek... Mhm^^ Cos konkretnego? Slyszysz jakies trzaski, szumy wielkie? Gra czysto, klarownie, brakuje mu nieco dołu

 

Co? Brakuje dołu? To na czym ty tego grajka słuchałeś? Co jak co ale akurat T60 jest mocno ciemnym odtwarzaczem. A jeżeli komuś brakuje dołu to SRSem można to tak przemodelować że wręcz utoniemy w miękkim basie - tak jak lubię, pod pxy perfekcyjny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie. Mnie parę dni po kupnie T60 zaczęło denerwować to ciągłe żonglowanie aku i ładowarką. Na szczęście już rozwiązałem ten problem :P

Co? Brakuje dołu? To na czym ty tego grajka słuchałeś? Co jak co ale akurat T60 jest mocno ciemnym odtwarzaczem. A jeżeli komuś brakuje dołu to SRSem można to tak przemodelować że wręcz utoniemy w miękkim basie - tak jak lubię, pod pxy perfekcyjny :P

 

No tak, ale pisalem gust jest jak d**a - kazdy ma swoja :)

 

Początkowo na MX500 i nie powiesz mi, że bass tam znajdziesz :P

Teraz mam KPP i musze go obniżać w EQ :D

Imho SRS sux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie czepiacie tego t60 a ifp-180? joy, ksztalt identynko roznia sie fakturka plastiku, napiszcie zle slowo na niego to was pol forum ukamienuje :]

W tym ja... ale T60 mi się podobał ale:

 

Co? Brakuje dołu? To na czym ty tego grajka słuchałeś? Co jak co ale akurat T60 jest mocno ciemnym odtwarzaczem. A jeżeli komuś brakuje dołu to SRSem można to tak przemodelować że wręcz utoniemy w miękkim basie - tak jak lubię, pod pxy perfekcyjny tongue.gif

T60 nie jest ciepłym playerem! Pod PX100 nie do końca perfekcyjny, choć Clip jest cieplejszy to on lepiej z PX100 brzmi niż T60.. taka prawda. Zamieniłem T60 na Clip tylko i wyłączenie dlatego że w dźwięku T60 czegoś mi brakowało, czego nie brakuje w Clipie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, zapomniałem dopisać że T60 jest na baterie ;p

 

Co do dźwięku, mój T10 podobał mi się dopóki nie usłyszałem innego odtwarzacza. Padło na zena micro, całkowitą przeciwność. Zmiażdżył go. Mimo że nie pamiętam dokładnie dźwięku, cały czas kojarzę mniej więcej jego błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, zapomniałem dopisać że T60 jest na baterie ;p

 

Co do dźwięku, mój T10 podobał mi się dopóki nie usłyszałem innego odtwarzacza. Padło na zena micro, całkowitą przeciwność. Zmiażdżył go. Mimo że nie pamiętam dokładnie dźwięku, cały czas kojarzę mniej więcej jego błędy.

 

Mowa o tym zenie micro... Takim wielkim kolorowym z 4 czy tam 6gb hdd? No cóż miałem okazje słuchać i jakby to powiedzieć, patrze na niego z taką samą pogardą jak na muvo :) Wybacz, ale nie wmowisz mi, ze on gra lepiej :P Musialbym chyba litr wodki wypic, aby stwierdzic, ze one

choc porownywalnie graja^^

 

@colnet tez zauwazylem, ale nie chcialem sie czepiac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie czepiacie tego t60 a ifp-180? joy, ksztalt identynko roznia sie fakturka plastiku, napiszcie zle slowo na niego to was pol forum ukamienuje :]

Nie wkraczaj na delikatne tematy :D

 

T60 to szajz w porównaniu do iFP-100. Jak zobaczyłem przedpremierowe fotki T50/T60 cieszyłem się, że będzie jakiś następca iFP-100. Ale się nim nie okazał. Plastik jest gorszej jakości, joystick dużo mniej wygodny, przyciski małe i mniej pewnie chodzą. Do tego mniejszy wyświetlacz - co z tego, że kolorowy, jak mniej przejrzysty? Nie słuchałem go, nie będę kształtował swojej opinii na bazie jednego wgranego utworu... ale przynajmniej z opinii, nie dorównuje iFPkowi.

Wara od iFP :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa o tym zenie micro... Takim wielkim kolorowym z 4 czy tam 6gb hdd? No cóż miałem okazje słuchać i jakby to powiedzieć, patrze na niego z taką samą pogardą jak na muvo :) Wybacz, ale nie wmowisz mi, ze on gra lepiej :P Musialbym chyba litr wodki wypic, aby stwierdzic, ze one

choc porownywalnie graja^^

 

@colnet tez zauwazylem, ale nie chcialem sie czepiac :P

Zen micro, nie mylić z microphoto :P

 

co do dźwięku, nie tylko ja mam taką opinię ;]

(nawiasem mówiąc, kiedyś ta kwestia była już poruszana w najdłuższym, nie chce mi się do tego wracać.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No od iFP wara tu się zgadzam... ale jeżeli T60 jak iFP i był w takiej cenie jak teraz jest to bym wziął z miejsca T60 4GB i nic innego bym nie chciał :) T60 jest bardzo dobrze wykonany, wyświeltacz mógłby być lepszy ale co tam...

Jest dobrze wykonany, ale nie tak, jak iFP ;)

No, może z tą jakością plastiku przesadziłem - po prostu ta faktura i ostre krawędzie w T60 niezbyt mi się spodobały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wkraczaj na delikatne tematy :D

 

T60 to szajz w porównaniu do iFP-100. Jak zobaczyłem przedpremierowe fotki T50/T60 cieszyłem się, że będzie jakiś następca iFP-100. Ale się nim nie okazał. Plastik jest gorszej jakości, joystick dużo mniej wygodny, przyciski małe i mniej pewnie chodzą. Do tego mniejszy wyświetlacz - co z tego, że kolorowy, jak mniej przejrzysty? Nie słuchałem go, nie będę kształtował swojej opinii na bazie jednego wgranego utworu... ale przynajmniej z opinii, nie dorównuje iFPkowi.

Wara od iFP :P

 

Jak już pisałem nie uważam T60 za szczyt techniki, top high end, audiofilskie cudo :) Nie słuchałem ifp i również nie bede sie wypowiadał na jego temat, ale jest wiele opinii, ze ifp>t60, ale co w zwiazku z tym?^^ Mi ten sprzet wystarcza, slucham go z przyjemnoscia i wsrod wszystkiego czego do tej pory sluchalem jest w czolowce :) Widocznie mam ekonomiczne ucho, nie musze wydawac kroci zeby byc zadowolonym z dzwieku :D

Skonczcie juz te nagonke na T60 bo sobie nie radze i albo go zaraz pod wplywem krytyki wyrzuce do smieci, albo zawolam @warlocka i sie skonczy dzien dziecka xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności