Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

"Już jakies pół roku temu kupiłem mp4 firmy LAGO o dzisiaj sprawuje się dobrze"

 

 

"Ale raczej to nie jest chinszczyzna??"

 

"No napewno nie jest, asle jak by była to tak dobrze się sprawuje."

 

"Ja chińskiej bym nie kupił napewno."

 

"No Chinskie to tak jak No Namy czyli bezwartościowe shity."

 

"Zgodzę się z tobą. Wszystko co jest chińskie to złom."

 

Ale mają temat do rozmowy. I jacy oni niewinnie nieświadomi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mają temat do rozmowy. I jacy oni niewinnie nieświadomi :D

 

+

 

"Ja miałam tak samo. Tzn. kiedy wrzuciłam od razu ściągnięty film czy coś na mp4 to nie działał - włączał się na chwilę i zaraz wychodził do menu. Dopiero jag go skonwersowałam i wrzuciłam jeszcze raz to działał."

 

*spadł z krzesła uderzając o podłogę z impetem porównywalnym do pikującego kowadła lądującego na szklanym blacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało mi sie dzisiaj upolować karme na ebayu (:D) i teraz szukam do niej słuchawek do ok. 200zl z przeznaczeniem all around i po recenzji al! sądze że to będzie dobry wybór, czy może jest coś w tych okolicach ciekawszego (moze byc troche drozsze i do sprowadzenia, bo na ebayu wiecej i taniej niz u nas ;))?

 

k518dj mialem wczesniej ale jednak nie przemawia do mnie ich "wygoda", a szkoda bo były na prawdę fajne. iem'ów raczej nie chce, sensowne kosztuja juz za dużo, a um1 imo nie warto, bo nauszne za tą cene zagrają dużo lepiej, a bdb izolacji tak bardzo mi nie trzeba. z iem'ów sa jeszcze er6i, ostanio trafilem tez na forum pomysł z altec'ami im716 - nie wiem jak graja ale cenowo super (79$ shipped). brzmienia finalnego (czyli w kombinacji z karmą) szukam muzykalnego, naturalnego, z ładnym dołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbx widzę że masz Lumixa, bardzo Ci szumi? Bo mój strasznie, a słyszałam że to cecha charakterystyczna Lumixów.

 

No coz szumy pojawiaja sie spore juz przy iso od 200... Ale cos za cos kompaktowe wymiary or ladne zdjecia :) Ale nie wrzucajmy

wszystkich lumixow do jednego worka, moja byla miala z tej serii zoomem 10+(fz bodaj), któregoś ze starszych 6mpix a zdjęcia piękne.

Niestety zyjemy w takich czasach, ze ludzie patrza na cyferki i im wiecej mpix tym lepiej... Okupione to jest niestety tym ze software'owo

podbijane sa mega pixele, a fizyczny rozmiar matrycy bez zmian... Ziarenka Panie jak sie patrzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@!$#%! chciałem się na tym forum zarejestrować(pośmiać się nie zaszkodzi :P), ale za kij się nie da... ciągle krzyczy że niewypełnione pola mam -_-

 

mialem tak samo wpisz jako skad - jakies istniejace miasto, a nr gg jakies przypadkowe cyfry(nie same zera) mnie sie udalo bodaj za 5razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam FZ30 i szumi jak Bałtyk słyszany z wnętrza muszelki!A tak apropos, do odszumiania polecam Noiseware, świetny program. Ostatnio nawet chyba dostępny jako wtyczka dla Photoshopa.
Znam go :) swego czasu bywalem na roznych forach poswieconych fotografii, zreszta noiseware jest znany szerszej publice chocby z 'odsniezania' fotek robionych aparatami w komorkach :)
Mnie się udało za pierwszym. Po prostu numer gg musi mieć 7 cyfr.
a nie bo moj ma 5:P:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż zrobię screen'y. xD

 

EDIT:

Link do tego cuda:

http://odtwarzaczemp4.emuzyka.pl/63080_MP4_838_FM_1GB.html

 

A tutaj rozmowa: :)

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

 

/spojrzenie na monitor

 

/śmierć

 

/wskrzeszenie

 

/rzut oka na monitor

 

/śmierć ze śmiechu

 

...

 

___________________

 

HHAHAHHHhahahHAhhaHahHAHAhHAhAhHAhAhHAhHA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Nie do pobicia~!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/spojrzenie na monitor

 

/śmierć

 

/wskrzeszenie

 

/rzut oka na monitor

 

/śmierć ze śmiechu

 

...

 

___________________

 

HHAHAHHHhahahHAhhaHahHAHAhHAhAhHAhAhHAhHA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Nie do pobicia~!

 

 

Podobna reakcja jak moja^^ nie lubie naduzywac, ale... ŻAL.PL przez duze W z kropka! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności