Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To może być wkurzające, ale spytam się, czy do około 950 zł jest coś lepszego od BenQ FP93GP http://www.ceneo.pl/638611

 

W takim wypadku jak MVA jest dużo lepsza od TN to chyba nie znajdę panoramy 22" do tej sumki... :/

 

EDIT:

http://www.ceneo.pl/407506 Asus MW221U

 

Jest :D i to podobno wypaśny :P

 

EDIT2:

komentarze na skapiec.pl mówią jednak co innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdałem sobie sprawę, moja ewolucja muzyczna wygląda tak:

 

hip-hop -> jazz > nu metal/trash > metal symfoniczny > melodeath >black / death > metal symfoniczny > gotyk metal > rock

 

:)

Oczywiscie słucham poprzednich gatunków, ale cos tak mnie bierze :D w przeciagu 4 lat taka zmiana :)

 

 

Swoja droga co wzielibyscie do metalu i rocka z zestawu:

 

Cx300

Cx400

Cx500

Jbl220

inne doki

? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do słuchawek to Ci nie doradzę bo się nie znam, ale powiedz mi możesz polecić jakieś zespoły polskiego rocka bo pidżame i the bill'a :P to już znam na pamięć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Happysad mam płytke "wszystko jedno" a nie wiedziałem że jest taki zespół "zabili mi żłówia" okazało się że siostra ma płyte i bardzo mi się podoba, wielkie dzięki stary !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matex - ten Benq to chyba najczęściej polecany monitor do tysiąca złotych. Generalnie rzadko można się spotkać z niepochlebnymi opiniami na jego temat, wygoogluj (to słowo powinno się dodać do słownika, jako synonim wyrazu "wyszukaj";) ) sporo o nim w polskim internecie. Około 1k jest jeszcze jakiś HP na PVA, też podobno całkiem niezły (Hewlett Packard LP1965).

 

edyta

Podobno ten HP wbrew temu co pisze na swoich stronach producent i sklepy internetowe jest jednak na MVA, już zgłupiałem O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dużo czytałem o tym BenQ i już kompletnie nie wiem co się dzieje....

 

Tak czytam o monitorach od kilku dni prawie ciągle jak siedzę na kompie i ciągle nie mogę się zdecydować...

 

To straszne tak sprzęt wybierać... rower wybierałem 4 miesiące chyba, pxy prawie 3 tygodnie..... o T60 nie wspomnę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe zdjęcia ;d wreszcie ;d

 

http://www.panoramio.com/user/437576

 

ale wciąż nie mam czasu ruszyć cztery litery żeby kupić lustrzankę -_-' <wiązanka>

 

ktoś chce mój aparat? będzie szerokie na szkło ;)

Oo ktoś tu się interesuje fotografią, powiedz mi drogi przyjacielu czy telekonwerter Raynox DCR-2020 PRO do fz8 to będzie jako taki wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam się na sprzęcie, znam się tylko na zapleczu technicznym i obróbce ;)

 

od siebie powiem tyle: kup konwerter, ale szeroki albo rybie oko :) dla mnie ultra-zoom jest nieużyteczny, chyba że masz ładną sąsiadkę (co jest notabene niezgodne z prawem) ;)

 

a tak na poważnie - jeśli masz taką potrzebę, to jakie masz alternatywne wyjście? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe zdjęcia ;d wreszcie ;d

 

http://www.panoramio.com/user/437576

 

ale wciąż nie mam czasu ruszyć cztery litery żeby kupić lustrzankę -_-' <wiązanka>

 

ktoś chce mój aparat? będzie szerokie na szkło ;)

 

 

Eee no bardzo dobre zdjecia :) Sam troche foce ;) Ty nie masz czasu, zeby sie ruszyc po lustro... a ja wciaz niewystarczajaca ilosc keszu :P , a taka fajna okazja byla ostatnio, no niewazne :D Czym robisz fotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. FZ8 ale to! @#$%^&* mi już niestety nie wystarcza i zbieram na 400D plus jakiś tele, a TY?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjeciami nie znajmuje sie specjalnie dlugo, ale ze dosc sie juz wciagnolem, moj aparat A530 :D<_< juz mnie ogranicza od jakiegos czasu, a moje fotki ludziom sie podobaja, tak sobie pomyslalalem zeby sie rozwicac w tym temacie. Keszu jeszcze wystaczajaco nie ma, ale w chwili obecnej intensywnie mysle nad 350D z jakims Kitem na poczatek (ale to sie moze zmienic np. na Pentaxa jakiegos), zeby zobaczyc czy sprostam ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO cóż Panowie :P pozostaje mi tylko powiedzieć Wam dobranoc i odpłynać w więźniu azkabanu (audioobookk LOL fronczewskiego) pozdro 4 all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności