Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czyli 35-40 km/h.

 

Chyba Cię kolega maluchem holował :D

 

[edit]

Zainstalowałem Łubudububuntu 7.10 pyly i jest coraz lepiej. Przynajmniej odświeżanie mi chodzi tak jak powinno, czyli 85Hz przy 1024x768 (chociaż w systemie wisi 50Hz, to monitorowy miernik pokazuje tyle, ile powinien), na starcie jest compiz i kilka innych rzeczy takich jak wine i zamontowane ntfsy z możliwością zapisu i odczytu. Posiedzę nad tym ze dwa dni to może będzie się nadawać do użytku, bo poprzednio żadna siła nie chciała tego systemu zmusić do współpracy z moją kartą i monitorem tak jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie pochwale chodowla ptawszników-wielkich obleśnych owłosonych pająków, których sie wszyscy boją a czemu to nie mam pojęcia. Przynajmniej nikt mi do pokoju sie nie odważy wejść (mam w domu 4 kobiety) ;D Pajączków mam na razie 2, ale w planach mam dokupić kilka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie pochwale chodowla ptawszników-wielkich obleśnych owłosonych pająków, których sie wszyscy boją a czemu to nie mam pojęcia. Przynajmniej nikt mi do pokoju sie nie odważy wejść (mam w domu 4 kobiety) ;D Pajączków mam na razie 2, ale w planach mam dokupić kilka

 

nie lubie pająków :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Cię kolega maluchem holował :D

Eee no bez przesady. Jak parę ma to 40km/h da radę :)

W końcu TurDeFrance mają średnią powyżej 45 na płaskim.

 

Ale dyskusja przypomniała mi śmieszny program, który dawno już temu widziałem. Jakiś młodzieżowy był i zaprosili laski - kurierki rowerowe. Fajnie dziewczyny zaczęły gadać, jak to się jeździ po mieście, szybko, niebezpiecznie, adrenalinka skacze, itd., itp. ale wszystko profesjonalnie, że mucha nie siada, więc stwierdziłem - zuch dziewuchy, wiedzą o czym mówią.

A potem czar prysł, bo prowadzący się zapytał, jaką średnią prędkość wyrabiają przy takiej jeździe po mieście.

A laski na to: 36 km/h :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiędzy 35x700C od kolarzówki a 2.10x26 cali jest różnica. Opory toczenia są do tego stopnia małe, że kuzyn bez kręcenia korbą jechał szybciej niż ja.

 

Na 2.10x26" też da się ładnie jeździć, ale z górki :P Rekord w centrum wawy to wbiłem ~70kmh :) Na płaskim do 45kmh dobijam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności