Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie jakie maszynki gola dokładniej ? Wilkinsona czy Gillette ? , bo moim zdaniem dokladniej goli wilkinson ale za to bardziej podraznia skóre bo ostrza sie wbijaja mocniej , dlatego goli dokladniej :) (ostrza maja większy kont nachylenia).

____________________________

Mam na stanie Gillette Fusion

i Wilkinson Quatro

Ja tam niewiem, które dokładniej ale z tego co czytałem to wilkinson dzięki temu że ma te siateczkę to goli dobrze, lecz podobno potem włoski mogą wrastać się pod skórę, ja osobiście od zawsze używam Gillette i jestem zadowolony. Zacząłem bodajże od turbo, niedawno mach3 elktryczną tą zieloną, ale teraz wymieniłem ją na Fusion Power, i naprawdę nie ma porównania! Jednak co pięć ostrzy to nie trzy! :D Ostrza są strasznie drogie, ale ja golę sobie również głowę, to wychodzi o wiele taniej niż np. fryzjer, lub te stare "zielone" elektryczne machy, nawet nie ma co porównywać. Jak się ktoś zastanawia nad Fusion Power, to polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pfff ja się golę stosunkowo najtańszymi z lepszych marek [właściwie to mi zwisa czym, byle by ostre było, może to być nawet mój nóż]. Jakiś czas używałem elektrycznej Philipsa, ale niedokładnie jakoś wychodziło i podrażniała skórę.

Myślę nad zakupem tradycyjnej brzytwy <hardcore :D>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pfff ja się golę stosunkowo najtańszymi z lepszych marek [właściwie to mi zwisa czym, byle by ostre było, może to być nawet mój nóż]. Jakiś czas używałem elektrycznej Philipsa, ale niedokładnie jakoś wychodziło i podrażniała skórę.

Myślę nad zakupem tradycyjnej brzytwy <hardcore :D>

 

Elektryczna podrażnia skórę tylko na początku, później jest już luzik ;)

 

Jeżeli zaś chodzi o dokładność -> nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może depilacja laserowa czy cuś takiego i mieć spokój przez dłuższy czas? Jaka oszczędnosć czasu, wody/pianki, prądu, maszynek. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie golę :P Joke ;) golę morde wilkinson'em diamond coś tam, nawet daje radę, ale w zasadzie to tak jak camilos, mógłbym się golić byle czym. Ostatnio znalazłem brzytwę, której używał mój dziadek i z ciekawości mógłbym spróbować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie gole co 2 tygodnie bo mi sie nie chce...a raczej nie mam czasu

 

Ja jak się nie ogolę przez 3 dni to wyglądam jak żul... xD W zasadzie muszę codziennie.

 

Nie wiem jak można golić taki "meszek" elektryczną maszynką... O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie te glizdy doki?

http://www.walmart.com/catalog/product.do?product_id=5151011

 

Chyba je spróbuję ;]

Zbierają dobre opinie na head-fi, a 53zł to nie grzech(i można sprzedać jakiemuś amatorowi doków do 100zł xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znów ja ludzie! po paru miesiącach zamulania ;D iFP przeżył swoją pierwszą wizytę w serwisie - na szczęście spsuł się jakiś miesiąc przed końcem gwarancji. W sprzęcie nic sie nie zmieniło, wydaję całą kasę na rower ;]

 

A co do maszynek to w sumie łapię co mam pod ręką, chociaż od czasu zaszaleję i pójdę w stronę 3 ostrzy i paska nawilżającego ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności