Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki wokółuszne otwarte z bluetooth


Midek

Pytanie

Hej wszystkim ! Jestem tu nowy więc proszę nie bijcie ^^

W temacie lepszego brzmienia i hi-endowego sprzętu jestem narazie laikiem, ale dużo czytam i się powoli przymierzam żeby zacząć upgradować swój sprzęt, także dobre rady mile widziane. 
Szukam słuchawek, jak w tytule, wokółusznych otwartych z bluetooth. Do użytku domowego (PC, TV, smartphone), ale że mamy 2023, to chce coś bez kabla, ewentualnie z możliwością podłaczenia to byłoby idealnie. Zależy mi na w miarę naturalnym brzmieniu. Niestety mój reaserch w internetach wykazał że znalezienie takich to jednak większy problem. Istnieją w ogóle takie i nie kosztują ponad 2000? Wszystko co ma bluetooth to konstrukcje zamknięte z tych które znalazłem w moich widełkach, a naprawdę polubiłem otwarte. Głównie z uwagi na komfort (zdecydowanie mniej się w nich pocę.. ^^), ale i brzmienie jest zupełnie inne, tak jakby mam wrażenie szerszej sceny, nie wiem jak to wytłumaczyć dobrze, ale chyba rozumiecie. 
No tak mój budżet to 500zl, mogę się porwać do 800 jeśli naprawdę będzie warto. 

Aktaulnie skromnie, korzystam z Sennheiser PC 360 jestem z nich zadowolony, ale w poszukiwaniu lepszego brzmienia myśle też w dalszej przyszłósci żeby je zmienić na zestaw Beyerdynamics DT990 250Ohm + DAC, ale póki co pomyślałem żeby kupić coś bez kabla z uwagi na wygode. 

Edytowane przez Midek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Jeśli bierzesz pod uwagę beyery, to Dt990 + Oriolus 1795s. Tylko nie wiem jak on pociągnie wersję 250 ohm. Z 80 nie ma żadnych problemów. Miałbyś w pewnym sensie namiastkę wireless.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przy twoim budżecie, jeśli chcesz dźwięku hi-fi, to pozostają, o ile otwarte, to tylko przewodowe. Najwyżej kup kabel 3-4m czy jaki tam ci potrzeba I będziesz zadowolony. Jeśli zależy ci na tej konkretnie wysokiej jakości, mam szczerze genialny pomysł w tej cenie.

Zamów z dropa Sennheiser HD6XX za $199. W tej cenie nie ma szans tego przebić. Dźwięk HD6XX jest identyczny z HD650, więc jak chcesz dowiedzieć się z internetu jak grają, szukaj też recenzji HD650.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 5.08.2023 o 17:54, lobuz1 napisał(a):

Chyba się skuszę. Choc nie jestem pewien czy nauszne mi na pewno przypasują, ale skoro to popularny model to może uda sie gdzies przymierzyć. I cena spoko. A z tego co wygooglałem, to naprawde jakis legendarny headset hehe 
 

Co do reszty. No jak już pisałem zestaw kabel + DAC odkładam na pozniej z uwagi na znacznie wiekszy wydatekz a i narazie chce cos bez kabla z uwagi na wygode, zebym mogl sobie w nich swobodnie chodzic po domu bez zdejmowania ich z glowy co chwile, a i czasem na spacer moznaby wziac, mieszkam w spokojnej okolicy, nie potrzebuje spcjalnie izolacji od otoczenia, takze konstrukcje otwarte nie sa problemem w tym przypadku. 
Po słuchawkach i tak DAC bluetooth będzie następny w kolejce, żeby maksymalnie zoptymalizować dźwięk z PC, poza tym chce też glosniki w autku unowocześnić :) Co polecacie? Mysle ze na DACa bede w stanie wydac tak od 300 do 600zl. 

Jakby ktos jeszcze mial cos do polecenia to chetnie sie przyjrze, ale cos czuje ze juz nic nie wyczarujemy, przejrzalem kawal internetu, naprawde uparcie wszystkie bezprzewodowe wokoluszne headsety sa zamkniete.. przynajmniej w moim budzecie. No trudno, pozdrawiam i dziekuje za zainteresowanie :) 

Edytowane przez Midek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
51 minut temu, Midek napisał(a):

Chyba się skuszę. Choc nie jestem pewien czy nauszne mi na pewno przypasują, ale skoro to popularny model to może uda sie gdzies przymierzyć. I cena spoko. A z tego co wygooglałem, to naprawde jakis legendarny headset hehe 
 

Co do reszty. No jak już pisałem zestaw kabel + DAC odkładam na pozniej z uwagi na znacznie wiekszy wydatekz a i narazie chce cos bez kabla z uwagi na wygode, zebym mogl sobie w nich swobodnie chodzic po domu bez zdejmowania ich z glowy co chwile, a i czasem na spacer moznaby wziac, mieszkam w spokojnej okolicy, nie potrzebuje spcjalnie izolacji od otoczenia, takze konstrukcje otwarte nie sa problemem w tym przypadku. 
Po słuchawkach i tak DAC bluetooth będzie następny w kolejce, żeby maksymalnie zoptymalizować dźwięk z PC, poza tym chce też glosniki w autku unowocześnić :) Co polecacie? Mysle ze na DACa bede w stanie wydac tak od 300 do 600zl. 

Jakby ktos jeszcze mial cos do polecenia to chetnie sie przyjrze, ale cos czuje ze juz nic nie wyczarujemy, przejrzalem kawal internetu, naprawde uparcie wszystkie bezprzewodowe wokoluszne headsety sa zamkniete.. przynajmniej w moim budzecie. No trudno, pozdrawiam i dziekuje za zainteresowanie :) 

Mm takie na kablu. Grają swojsko, misiowato. Trochę za dużo tego basu wylewało sie na średnicę, więc zrobiłem taki mod:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności