Skocz do zawartości

Co kupić, M17, dx320, inne...


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Przeglądam forum nie wymądrzając się zbytnio od kilku już lat z zapartym tchem. Tym razem proszę o radę....

 

Stacjonarny sprzęt z powodów przeprowadzkowych wywędrował jakiś czas temu do brata i raczej nie wróci. Rewelacyjny nie był, więc nie ma po czym płakać. Zastąpiłem go Fiio M11 w komplecie najpierw z FH7, później Nanna.

 

M11 spotkał niedawno przykry wypadek (dzieciaki to zło), i szukam dobrego zastępcy. Z Nanna M11 brzmiało... jakoś. Ostatnio posłuchałem za to moich Nanna z sp2000 i nie mogę spać po nocach :) Cena jednak jest trudna do przełknięcia, a brzmienie, mimo że rewelacyjnie, było dla mnie jednak trochę zbyt analityczne.

 

Proszę więc o radę: co zamiast?

Cena 7-8k byłaby do przełknięcia. M17 i Kann Maxa mogę pewnie gdzieś posłuchać, dx320 raczej się nie uda, a jestem go ciekaw. Szukam przestrzeni, równego brzmienia, dobrej równowagi między analitycznością i muzykalnością, bez ekstremów w żadną stronę.

Działać ma toto z Nanna i pewnie niebawem którymiś dużymi planarami.

 

Z góry dziękuję,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jeśli jesteś z okolic Olsztyna to iBasso posłuchasz u @bigmaras. Jeśli z okolic Warszawy to można by ten odsłuch jakoś zorganizować. Ja wziąłem dx320 w ciemno, bez testów... Wcześniej miałem okazję posłuchać różnych dapów Shanlinga czy Fiio... Z dx320 masz też możliwość stosowania wymiennych modułów AMP. Osobiście uważam, że w budżecie, który napisałeś to będzie najlepszy wybór.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, gundrum napisał(a):

Dzięki za opinię.

 

Jestem z Wrocławia więc do Olsztyna mam nie po drodze. Właśnie te amp13/14 mnie kuszą. Zakup w ciemno rozważam.

 

Jak dx320 radzi sobie z pełnowymiarowymi, przeciętnie prądożernymi słuchawami?

 

Radzi sobie wyśmienicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Słuchawki to bym jeszcze uwierzył w to wypalanie ale napewno nikt nie przekona mnie do tej teorii w kontekście wypalania odtwarzacza chyba że zalejesz go wodą i dojdzie do zwarcia to i może się coś przepalić w srodku odtwarzacz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności