Skocz do zawartości

DAC


Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

@Samuel_ 

 

A że tak nieśmiało sie jeszcze zapytam - nie brałeś pod uwagę Rockny Wavedream? Wiem, że to sporo ponad budżet, ale my tu zawsze pomagamy go przekroczyć ;) Swego czasu polowałem na ten daczek, ostatecznie mi sie nie udalo go upolować, straciłem cierpliwość i kupilem Maya, który zamknął temat. Poczytaj sobie o Rocknie. Niższy model Wavelight też jest ponoć niezły. Ktoś tu na forum nawet go posiada, tylko nie pamiętam kto, ale jak wpiszesz w wyszukiwarkę, to napewno znajdziesz człowieka i jego opinie.

słyszałem, słyszałem; problem polega na tym, że my tu wszyscy o bardzo wielu rzeczach słyszeli, ale ich nie słuchali, przy czym czasem niektórzy wypowiadają się jakby właśnie słuchali. Można trochę poczytać ze sprawdzonych źródeł, ale według mnie jedynie jako wskazówka, że o, to jest coś, co może być ciekawe; niestety/stety, trzeba posłuchać na swoim torze, swoich kawałków, podług swoich preferencji i to kilka dni; szkoda jedynie, że mało kiedy jest na to szansa.

Godzinę temu, vonBaron napisał(a):

Ważne że mi się podoba, Dave jest wyraźnie droższy i nie do końca pasuje mi jego sygnatura dźwięku. May to ta sama pólka co Pasithea, gra trochę inaczej i jest świetnie wykonany. Wszystkie te 3 DACki są świetne ale ja wybrałem ten który mi podoba się najbardziej,  sam zapytałeś co bym wziął dla siebie no i masz odpowiedź....

i za radę i opinię wielki dzięki :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vonBaron

 

A z kolei Wavedream ma opinie najjaśniej, bardzo detalicznie i dynamicznie grającego R2Ra :)

 

@Samuel_

 

Jak najbardziej się zgadzam, że najlepiej posłuchać czegoś w ciszy na własnym systemie :)

 

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MichalZZZRockny czy mola mola itd., to są już sprzęty jak się nie ma limitu budżetu, a resztę toru włącznie z kablami ma się na maksa wymasterowaną; ja nie mam, więc nie szukam daca w tej cenie, tym bardziej, że dac wnosi najmniej wg mnie i wolałbym kupić inną parę słuchawek, a na dac przeznaczyć mniej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Samuel_ napisał(a):

słyszałem, słyszałem; problem polega na tym, że my tu wszyscy o bardzo wielu rzeczach słyszeli, ale ich nie słuchali, przy czym czasem niektórzy wypowiadają się jakby właśnie słuchali. Można trochę poczytać ze sprawdzonych źródeł, ale według mnie jedynie jako wskazówka, że o, to jest coś, co może być ciekawe; niestety/stety, trzeba posłuchać na swoim torze, swoich kawałków, podług swoich preferencji i to kilka dni; szkoda jedynie, że mało kiedy jest na to szansa.

i za radę i opinię wielki dzięki :) 

No to moja złota zasada, meety są fajne bo można spotkać się z ludźmi ale do krytycznego odsłuchu nic nie zastąpi wypożyczenia sprzętu na klika dni. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Samuel_ napisał(a):

ja nie mam, więc nie szukam daca w tej cenie, tym bardziej, że dac wnosi najmniej wg mnie i wolałbym kupić inną parę słuchawek, a na dac przeznaczyć mniej.

W takim razie rozważ Lumin U2 Mini, a resztę wpakuj w lepsze słuchawki.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, vonBaron napisał(a):

A Lumin to nie przypadkiem sam streamer? 

Sorki panowie, mój błąd.😀

Zakręciłem się z tym Luminem.

Jesteście czujni Szacun.

Edytowane przez pablo650
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, vonBaron napisał(a):

@tommirchyba miał któregoś Lumina. 

Mial zdaje się U1 mini 👍Z obitym rogiem przez pociechę ;)

2 minuty temu, pablo650 napisał(a):

Sorki panowie, mój błąd.😀

Nic nie szkodzi :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności