Skocz do zawartości
  • 0

Sluchawki TWS dokanalowe - do 1000 zl? (silownia-chce dzis zamowic)


toxicrain0912

Pytanie

Witam szanowni koledzy,

Chcialbym zakupic jakies dobre sluchawki TWS. 90% silownia+cardio na orbitreku - pot ze mnie scieka. Glownie muzyka: eminem + rozrywkowa pop. Lubie dobry bass i ladny czysty dzwiek kobiecy/rock queen. Do tej pory uzywalem mpow T5 (tanie chinczyki) oraz do niedawna soundcore liberty 3 pro (zepsula sie lewa sluchawka po roku sluchania - zenada...nigdy wiecej tej firmy, dedykowany czas tez podawali 7 godzin, a mi maks trzymalo 3 godziny na max volume na silowni no i ciszej graly od 5x tanszych mpow T5.) Telefon xiaomi M jakis tam. 

Chcialbym aby posiadaly te wszystkie nowsze technoogie jakie sa juz dostepne. Nie chce zadnych apple od iphonow. Cena - w sumie obojetnie. Jezeli warto kupic cos drozszego to zrobie to, jezeli nie warto na silownie to nie bede tego robil. 

 

Dziekuje slicznie z gory za porade i argumentacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
2 godziny temu, dweet napisał(a):

 

Airpods pro to jedne z najlepszych twsów, jakie znam

Rozumiem. Jednak gardze firma apple. Maja ceny zawyzone 3x. Nigdy niczego od nich nie kupie mimo ze maja dobrej jakosci produkty. Niech zjada z cena 3 krotnie to wtedy cos kupie, albo jak PoPis w Polsce zacznie placic w dolarach a nie smieciowych zlotowkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, toxicrain0912 napisał(a):

Rozumiem. Jednak gardze firma apple. Maja ceny zawyzone 3x. Nigdy niczego od nich nie kupie mimo ze maja dobrej jakosci produkty. Niech zjada z cena 3 krotnie to wtedy cos kupie, albo jak PoPis w Polsce zacznie placic w dolarach a nie smieciowych zlotowkach.


akurat airpodsy są ich lepszym, w miare rozsądnie wycenionym produktem. Ale ok. Do Androidów na razie najlepsze jakie słyszałem i pod względem działania to Samsung Buds2 Pro. Tylko mi akurat nie do końca leży wygoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, dweet napisał(a):


akurat airpodsy są ich lepszym, w miare rozsądnie wycenionym produktem. Ale ok. Do Androidów na razie najlepsze jakie słyszałem i pod względem działania to Samsung Buds2 Pro. Tylko mi akurat nie do końca leży wygoda...

Czyli samsungi, ktore slyna ze slabej jakosci produktow, sa lepsze od sennheiserow, akg itd ktore specjalizuja sie w tworzeniu tylko i wylacznie sluchawek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 minut temu, toxicrain0912 napisał(a):

Czyli samsungi, ktore slyna ze slabej jakosci produktow, sa lepsze od sennheiserow, akg itd ktore specjalizuja sie w tworzeniu tylko i wylacznie sluchawek?

 

Samsungi słyną ze słabej jakości produktów? :O 

Tak, dźwiękowo i funkcjonalnie Budsy są moim zdaniem lepsze od TWS Sennheiserów. A AKG to Samsung (jest to nawet napisane na Budsach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
12 minut temu, dweet napisał(a):

 

Samsungi słyną ze słabej jakości produktów? 😮

Tak, dźwiękowo i funkcjonalnie Budsy są moim zdaniem lepsze od TWS Sennheiserów. A AKG to Samsung (jest to nawet napisane na Budsach)

Hmm... rozumiem. Monitory, piekarniki, pralki samsunga to trash, znam z pierwszej reki od serwisantow oraz recenzji na zagranicznych portalach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, toxicrain0912 napisał(a):

Hmm... rozumiem. Monitory, piekarniki, pralki samsunga to trash, znam z pierwszej reki od serwisantow oraz recenzji na zagranicznych portalach. 

 

No może. Chociaż jak szukałem pralki, to akurat Samsungi miały bardzo dobre recenzje.

Tak, czy siak, z mojego doświadczenia telefony i twsy robią bardzo fajne

Edytowane przez dweet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na silowni uzywam sony xm4, tylko zmienilem pianki na gumki i jestem zadowolony, choc jesli lubisz ten bas to pianki moga byc lepsze. Dzwiekowo sa zapewne lepsze sluchawki na rynku, ale dobre anc i wygoda na silowni sa przydatne :) sam bym teraz zastanwial sie nad senkami momentum, ale ich nie slyszalem, choc spodziewam sie, ze moga byc ciekawa alternatywa

Edytowane przez karkar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 8.07.2023 o 12:31, RavReksza napisał(a):

Z mojej strony mogę polecić Sennheiser MOMENTUM True Wireless. Są bardzo wygodne i nie wypadają z uszu podczas gwałtownych ruchów głową. Doły są na odpowiednim poziomie i bardzo elastyczne i radzą sobie z kontrabasem, jak i fortepianem, więc różne gatunki nie są im wrogiem. Średnia scena nie jest wycofana, więc wokaliza brzmi fajnie. Bas jest dynamiczny i gęsty. Rockowo metalowe utwory brzmią mocno i są odpowiednio ciężkie. Elektronika brzmi tak jak powinna. 

 

Czy nie zniszcza sie od sciekajacego potu?

Uszkodzilem juz tak soundcore liberty 3 pro oraz mpow T5.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 11.07.2023 o 12:42, toxicrain0912 napisał(a):

zdecydowalem sie na sluchawki jabra elite 7 active.

Czy warto brac takie z takiej auckji powiedzmy, z dopiskiem "powystawowe" ? Cena 2x nizsza + sprzedawca napisal sluchawki sa jak nowe.

 

 

Czy tez sa one wyeksploatowane i bateria bedzie slaba itp?

 

Przeczytaj sobie opinie na temat sprzedającego. Szczególnie te najnowsze, na temat aukcji dotyczących słuchawek Jabra. Może przejdzie Ci chęć zakupu u niego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na Allegro ostatnio dużo scamu, dziwnych ofert, itp. Trzeba niestety mieć wzmożoną czujność. Już sam fakt, że sprzedający podszywa się pod Euro RTV AGD sprawia, że zapala się czerwona lampka. Oczywiście bardziej ogarnięty internauta ogarnie, że to nie popularna siec sklepów, ale część osób się nabierze. Dla mnie taka Januszerka to żenada, no ale Allegro jak widać daje przyzwolenie na takie działania i nic sobie z tego nie robi.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności