Skocz do zawartości

Konsole


Mlody

Rekomendowane odpowiedzi

samsung oled tez super nie jest - 240 wat jak podaje producent - toz to tyle co moj "kupowaty" panasonic...

No, ale za to ma lepsze kolory niż jakakolwiek plazma i zwykły LCD jaki do tej pory widziałem.

 

a i nie mow ze oLED jest taki ekstra dopoki ich faktycznie nie zobaczysz

Miałem okazję zobaczyć obok jakiejś Bravii sporej - efekt piorunujący, zwłaszcza w momentach szybkiej akcji. Te telewizory są już przecież w sklepach - no ok, nie wszystkich, ale w takim EW w Wrocku na Bielanach widziałem.

 

Bolec, Ty tak o tym poborze mocy to w związku z dbałością o środowisko czy stan własnego portfela? :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolec, oni tam w EW taki syfiasty sygnał zapuszczają że szkoda gadać ;)

Najlepiej telewizorki porównywać u kogoś, kto już sobie dobrze wykalibrował i zapodaje sygnał z co najmniej dekodera N przez HDMI ;)

 

Z tym oszczędzaniem prądu to ja Ci powiem tak - przesiadłem się z kompa stacjonarnego (zasiłka 530W, prądożerne podzespoły) na lapka i rachunki wzrosły mi o ~5% :P /pomijając podwyżki cen

Ja tam preferuję gaszenie światła tam gdzie nie przebywam i energooszczędne świetlówki :) Wolę na tym zaoszczędzić a pozostawić sobie spokój na dziedzinę rozrywkową ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej telewizorki porównywać u kogoś, kto już sobie dobrze wykalibrował i zapodaje sygnał z co najmniej dekodera N przez HDMI

To będe polował aż zajdzie do Neonetu, tam tak robią. Co do oszczędzania, to ja się przesiadłem z kompa jakieś 3-4 lata temu, wtedy komp chodził jakieś 7-8h na dzień. Teraz mam lapka, który chodzi często prawie 24h na dobę i rachunki są mniejsze, więc nie wiem jak Ty to zrobiłeś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co gdzieś tam czytałem, niedługo do sprzedaży detalicznej wejdą telewizory w zupełnie nowej technologii - lepszy obraz, cieńsza obudowa, dłuższa żywotność i niższa cena. Warto poszukać co tam o tym piszą, bo może lepiej poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będe polował aż zajdzie do Neonetu, tam tak robią. Co do oszczędzania, to ja się przesiadłem z kompa jakieś 3-4 lata temu, wtedy komp chodził jakieś 7-8h na dzień. Teraz mam lapka, który chodzi często prawie 24h na dobę i rachunki są mniejsze, więc nie wiem jak Ty to zrobiłeś :P

Po prostu chciałem Ci pokazać że czasem taka różnica w zakresie jednego urządzenia może mieścić się na granicy błędu :P

Prąd w domu ciągną strasznie lodówki i pralki -> tutaj warto podpatrzyć, jaką ma klasę energetyczną. Wymiana lodówki klasy np. C na A+ (moi dziadkowie tak zrobili) daje niemałe oszczędności w skali roku (nie chcę skłamać ile dokładnie, ale są to liczby rzędu kilkuset zł w skali roku :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

component czy composite to standard przesylu dla obrazu... jak masz jakies glosniki komputerowe to musisz miec rozdzielacz do nich. inaczej nie da rady. normalne wzmacniacze maja po prostu kilka wejsc i sobie ustawiamy to z ktorego chcemy sluchac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu,miałem w życiu parę konsol(DS,GBA,GB,PSP).Jakiś czas temu była taka sytuacja,że musiałem wybrać co zostawię(PSP lub DS) No i zdcydowanie padło na DSa ! Owszem,grafika mocno odstaje od produktu SONY,ale developerzy niestety niezbyt interesują się przenośnym playstation i nie ma tam zbyt wielu gier wartych uwagi.Nie zrozumcie mnie źle,ja nie mówię,że psp to shit,o nieee,wręcz przeciwnie :D To jest świetna konsola,lecz została zaniedbana przez wydawców i twórców gier...Taka jest moja opinia.Ds za to ma wiele gier,owszem,połowa z nich to jakieś cieńkie popierdólki,ale jest tu na pewno duuużo więcej gier topowych,niż u konkurencji-SonyPSP. Peace :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu,miałem w życiu parę konsol(DS,GBA,GB,PSP).Jakiś czas temu była taka sytuacja,że musiałem wybrać co zostawię(PSP lub DS) No i zdcydowanie padło na DSa ! Owszem,grafika mocno odstaje od produktu SONY,ale developerzy niestety niezbyt interesują się przenośnym playstation i nie ma tam zbyt wielu gier wartych uwagi.Nie zrozumcie mnie źle,ja nie mówię,że psp to shit,o nieee,wręcz przeciwnie :D To jest świetna konsola,lecz została zaniedbana przez wydawców i twórców gier...Taka jest moja opinia.Ds za to ma wiele gier,owszem,połowa z nich to jakieś cieńkie popierdólki,ale jest tu na pewno duuużo więcej gier topowych,niż u konkurencji-SonyPSP. Peace :D

 

Zgadza sie, gier na DSa wychodzi cale mnostwo, a na psp tylko jakies crapy od czasu do czasu wpadnie jakis killer w postaci GOW, FF czy LR. Szkoda...

 

---

 

Doszedlem do wniosku, ze chyba latwiej bedzie kupic jakis uzywany wzmak/amplituner i spiac wszystko razem a na przyszlosc bedzie pod co podpiac jakies lepsze glosniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nowe już podobno nie :P Moim się bawiłem przez jakieś 5 miechów i nic podejrzanego się nie stało :P A viva pinata to na serio całkiem w pytę gierka. Minusem jest to że po kilku h grania w tym ogródku robi się taki pieprznik że już nie wiadomo co trzeba akurat teraz robić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Lepsze zestawienie jest w styczniowym numerze PSX Extreme.

 

x2 ale nie wiem czy nie skończę kupować PE, coś mało kasy. Zobaczę, może jeszcze na lutowy mi styknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności