Skocz do zawartości

DAC/AMP do 2k


Harlequeen

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Harlequeen napisał(a):

Kolejne moje pytanie dotyczy alternatywnego połączenia z dapem/telefonem. Znalazłem kabel HiBy Type-C to 3.5mm Coaxial Cable, jaka różnica w połączeniu będzie między nim a USB. Czy występuję między nimi jakaś strata w jakość dźwięku?

Zależy od urządzenia. Mojego mojo łączę z Hiby po USB i jest lepiej niż po coaxial, ale niektórzy piszą, że oni wolą coaxial, więc to może zależeć od źródła. 

 

Widzę, że trochę Ci nie pasuje analiza BALa, skoro chcesz zmieniać opampy, ale skoro pytasz od razu o słuchawki, to zamiast inwestowania kasy w opamp wolałbym dołożyć tę kasę do budżetu słuchawek. Kupisz coś cieplejszego i będzie git :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, zdzichon napisał(a):

Ładnie wygląda w tym futerale.

Jest bardziej brązowy w rzeczywistości niż na zdjęciu.

 

16 minut temu, Najner napisał(a):

Zależy od urządzenia. Mojego mojo łączę z Hiby po USB i jest lepiej niż po coaxial, ale niektórzy piszą, że oni wolą coaxial, więc to może zależeć od źródła. 

 

Widzę, że trochę Ci nie pasuje analiza BALa, skoro chcesz zmieniać opampy, ale skoro pytasz od razu o słuchawki, to zamiast inwestowania kasy w opamp wolałbym dołożyć tę kasę do budżetu słuchawek. Kupisz coś cieplejszego i będzie git :)

 

 

Jeszcze nie wiem czy mi pasuje czy nie :)

Będę szukał złotego środka. Chcę się też pobawić tymi OPami.

IEMy chcę kupić bo nigdy czegoś takiego nie miałem, a na miasto wydają mi się idealne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zdzichon napisał(a):

Ładnie wygląda w tym futerale.

 

Prawie jak Hip-Dac 2 :) 

 

 

1 godzinę temu, Harlequeen napisał(a):

IEMy chcę kupić bo nigdy czegoś takiego nie miałem, a na miasto wydają mi się idealne.

....ale xDuoo już zdecydowanie mniej ;) 

 

Do IEM'ów dokupiłbym fajnego dongla. Na rynku są ich setki (no prawie) :)

A do xDuoo słuchawki nauszne, do słuchania w domu. Sprzęt jest zacny i niejedne "spore" słuchawki napędzi 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności