Skocz do zawartości

Wygląd T10..cegła/?


chrupka

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie jakie sa wasze opinie co do wyglądu T10? słyszałam ze to straszna cegła... czy faktycznie jest wielkosci telefonu komorkowego??

 

 

nieee, no bez przesady, fakt, jest dosc duzy w porownaniu z innymi modelami typu "mpower z pamiecią samsunga", buehehe, ale nie az taki ogromny..

 

zresztą.. wejdz na jakąkolwiek stronę z danymi technicznymi, sciagnij wymiary , wez linijkę i sam oceń :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach T10 wygląda strasznie, to fakt, ale w rzeczywistości jest stosunkowo mały (zasilanie AA) i ładny. Zależy jakiego :P
Np. Sony ericsson D750i - własnie takiego mam i chce kupic wytrzymalego playerka tylko jak bedzie wiekszy niz ten telefon to troche ceglasty... wymiary T10 troche duze 86x41x30mm :o zwlaszcza gdy wczesniej mialam mobiblu dah 1500i 2,2x2,5x2,5cm troche roznicy jest ale Mobiblu jest dla mnie za delikatny szukam czegos wytrzymalego...najgorsza jest szerokosc bo 4cm to na playerka troche duzo ... ale jak ladnie sia komponuje zawsze moze byc:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdź się do jakiegoś sklepu (Media Mark, Saturn, Mp3Store) to zobaczysz jak to na prawdę wygląda x]

Ja nawet po tych wymiarach w liczbach myślałem że to duże jest, a jak go zobaczyłem w Saturnie pierwszy raz to przestałem ufać kompletnie zdjęciom co do wymiarów :]

 

Co do wytrzymałości - dużo użytkowników T10 jest zadowolona z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jest taki wielki... Ale z tą wytrzymałością, to nie jest przesadzone? Co prawda widać, że sprzęt bardzo porządny, plastik dobrej jakości, na 100% lepszy od creativów itp... Mój znajomy nawet narzekał na jeden model iAudio, że beznadziejny, cienki plastik. T10 sprawia wrażenie wytrzymałego, ale sądzę, że rzeczywista wytrzymałość nie jest wcale dużo większa od innych playerów :P W końcu to nie metal.

 

EDIT

 

SETNY POST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wytrzymałość T10 na uszkodzenia to faktycznie jest spora. W pracy noszę go przypiętego do szlufki spodni na lewym biodrze i czasami zdarzy mi się nim w jakiś element maszyny przywalić. Jak do tej pory jest jedynie leciutko przytarty na krawędzi klapki od baterii. Ponadto pewnego razu stałem kilka ładnych minut koło rozgrzanej maszyny (temperatura tak gdzieś 230 C) i po odejściu od niej zauważyłem że mam koszulkę po lewej stronie lekko nadtopioną a T10 nic się nie stało, grał bez zająknięcia i na obudowie nie widzę żadnego śladu :D.

Co do wielkości to faktycznie mały to on nie jest (hehe, porównując np. do takiego S10 ;P). Te 4 cm grubości może być przerażające na papierze, ale trzeba pamiętać że nie jest to bryłą o przekroju prostokątnym, tylko tył jest zaokrąglony. Dzięki temu i dzięki swoim wymiarom bardzo wygodnie leży w dłoni. A i od czasu do czasu noszę go na dołączonej do zestawu smyczy i jest OK.

 

[EDIT] Dodaje zdjęcia porównania T10 do Siemensa CX65.

PICT5758a.jpg

PICT5760a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie jest wielki :) tylko przez zrodlo pradu jakim sa zwykle paluszki jest troche wiekszy od reszty, ale za to nadrabia czasem dzialania, i rzeczywiscie jest wytrzymaly. jak biegalem z nim grajac w pilke nozna i spadl mi z wysokosci okolo 1.5m na beton, to tylko bateria wypadla. wlozylem ja z powrotem i t10 dzialal jak gdyby nigdy nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności