Skocz do zawartości

VTec PRO MP640 - recenzja


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

WOW! Aż z ciarkami na plecach czekam na opisy D2, V39 i U60 --> które masz okazje teraz katować!

Świetny tekścik jeden z bardziej dociekliwych jaki w ogóle czytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70zł wiecej i jest meizu m6 4gb z usa ... niewiem czy to ma sens ;) albo w podobnej tez 4gb ale meizu m3 z mniejszym wyswietlaczem

 

 

ciekawie sie zapowiada porownanie v39 i d2 ;) u60 tez ciekawe, ale jak beteria bedzie trzymac jakies 8h to pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłącze się do gratulacji. KHRoNie - świetna robota . :)

 

Co do "europejskiego" rasteru stacji radiowych

 

poza tym można określić skok częstotliwości - 100/200/300kHz

(nie można jednak ustawić "typowego" dla europy skoku o 50kHz

 

.. ..to Majkel mi kiedyś zwrócił uwagę , że mimo że 50Hz uwzględniane jest teoretycznie

w dokumentach EBU (Europejskiej Unia Radiofoniczna ) od wielu lat

, to taki krok syntezy funkcjonuje wyłącznie na papierze > programowania

stacji z rastem 50Hz nie stosuje się realnie w żadnym kraju europejskim ,

Przynajmniej w Polsce stacji która by nadawała na .05 MHz na pewno nie ma . :)

 

Ciekwa sprawa może byc natomiast z częstotliwościami radiowymi - chińscy recenzencji

różnych playerów czesto zwracają uwage na fakt czy oprócz normalnego zakresu

87-108MHz radio odbiera częstotliwości 76-108MHz. :blink: Okazuje się że w Chinach

częstotliwości 76MHz -87MHz "oddane są " radiom uniwersyteckim ( campusowym )

- a radia w przynajmniej niektórych MP3-trójki to jedne z nielicznych tunerów które

takie częstotliwości w ogóle łapią .

 

Jak już jesteśmy przy radiu - czy przy następnej recenzji V39 ( T39 ) mógłbyś porównać recepcję innego

chipu radiowego w tym playerze ( a jest nim stary dobry Philips TEA5767 ) , z Sanyo LV24020 z MP640 (T29 ) :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie słyszałem meizu ani cliksa więc nie mogę się z całą pewnością wypowiadać... MP640 nie brzmi jakoś zatrważająco dobrze, a U10 (nie wiem jak ma się do cliksa, przez chwilę załóżmy że grały "podobnie") to jeden z ciekawszych brzmieniowo odtwarzaczy, jakie w ogóle słyszałem... hmm... przynajmniej rok temu podobało mi się jak grał ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności