Skocz do zawartości

Witam, mam problem z słuchawkami od razera


godie

Rekomendowane odpowiedzi

Problem pojawił się po 2 latach , normalnego użytkowania, słuchawki razer nari essentiales. Mianowicie dźwięk w prawej słuchawce całkowicie znikł, sprawdzałem z innym sprzętem, mikser itp, wszystko "gra" ale no niestety problem dalej występuje, słuchawki  niestety na tamten czas kosztowały 700 zł i no nie chciałbym ich wyrzucać dlatego prosiłbym o jakąś rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzę, że to słuchawki bezprzewodowe?

Jak tak to jest możliwe, że albo coś w elektronice jest uszkodzone, albo kabel łączący idący do prawej słuchawki jest złamany (z tego co widzę na foto idzie przez opaskę).

Jeśli ta druga opcja, to zazwyczaj najpierw przerywa czasami, by po jakimś czasie "umrzeć" na stałe. 

a4-sluchawki-razer-nari-essential.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, słuchawki bezprzewodowe, a słuchawki od razu "umarły" bez żadnego przerywania,zacinania w dźwięku, rozbierałem słuchawki (w miarę możliwości) starannie by nic nie uszkodzić, wszystkie kable przylutowane, nie pourywane bez uszkodzeń. Niestety mi ręce opadają i nie wiem co zrobić w tym przypadku, a jeżeli to elektronika tak jak mówisz to dałoby radę to naprawić np- serwis, czy niestety nowe słuchawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, godie napisał:

wszystkie kable przylutowane, nie pourywane bez uszkodzeń

Trzeba sprawdzić miernikiem, czy wszystkie kable "przechodzą" z jednej słuchawki do drugiej.

 

 

Godzinę temu, godie napisał:

a jeżeli to elektronika

to

56 minut temu, bakus1233 napisał:

Możesz je sobie przerobić na przewodowe 😄

bo wątpię, żeby jakiś serwis podjął się naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2022 o 21:24, Perul napisał:

Trzeba sprawdzić miernikiem, czy wszystkie kable "przechodzą" z jednej słuchawki do drugiej.

 

No z tym akurat będzie problem, szczerze zielonego pojęcia nie mam jak to zrobić 

W dniu 3.10.2022 o 20:26, bakus1233 napisał:

Możesz je sobie przerobić na przewodowe 😄

Nie mam pojęcia jak szczerze, jakiś poradnik, filmik lub źródło na którym mógłbym bazować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, godie napisał:

zielonego pojęcia nie mam jak to zrobić

Ja mogę sprawdzić i w razie jakby to był przewód spróbować go wymienić, a jeśli elektronika, to przerobić na przewodowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, godie napisał:

A jaki byłby tego koszt? 

Napisz na PM, dogadamy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności