Skocz do zawartości

Czy Clix2 Jest Brzydki?


Rekomendowane odpowiedzi

''no ale porownej se te zdjecia z zdjeciami promocyjnymi ipoda trocha jak tandeta wyglado''

To cytat mojego znajomego o clix 2 .Mozecie wyrazic swoja opinie??

Wygląd Clixa 2 jest tylko i wyłącznie kwestią gustu, np. mi się podoba :) Twojemu koledze nie musi...

Aha, i kup mu jakiś słownik, niech nauczy się pisać po polsku o_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to na zdjęciach takich jak na tej aukcji to wygląda pięknie

http://www.allegro.pl/item210270455_mp3_ir...eo_nowosc_.html

A w szczególności rewelacją jest wyświetlacz. No ale to tylko moja opinia. W końcu każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur,wa slaskiego to Ty sie nie czepiaj :angry:

 

Jesteśmy w Polsce więc pisz po polsku ,a nie "polskiemu" i zmień język twoich wypowiedzi bo długo na tym forum nie pobędziesz ...

 

A Clix jest moim zdaniem bardzo ładnym playerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur,wa slaskiego to Ty sie nie czepiaj :angry:

 

no i zaczyna sie - jeden woli brunetki a inny blondynki a jeszcze inny chlopcow i do tego wulgaryzmy.....................

bez sensu, proponowalbym zakonczyc ta mile rozpoczeta dyskusje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Clix2 Jest Brzydki? No chłopie czy ty masz Downa ?(BoobnooB) , lol :lol: Co za głupi post . Czy sie podoba czy nie to chyba indywidualna sprawa, no chyba ze sie myle .

 

Nie sadze by bylo to glupie pytanie. Nie oczekuje jednakowej odpowiedzi od wszystkich, ale istnieje cos takiego jak statystyka. Za jej pomoca moge wyciagnac wnioski czy clix2 jest ladniejszy od ipoda czy nie, bo jezeli zdecydowana wiekszosc opowie sie za jednym z tych dwoch playerow wszystko bedzie jasne.

Pozatym glupim, jak Ty to okreslasz, bylo by tez pisanie ze np. pierwszy z brzegu model ferrari jest drogi. Tak wiec np. Abramowicz moglby powiedziec ze to groszowe sumy. Powiem wiecej. Nawet ja czy Ty moglibysmy powiedziec (chociaz wcale milionerami nie jestesmy) ze jest tani, jesli uznalibysmy ze towar jest warty ceny.

Przyklady ''glupoty'' mozna by tak mnozyc w nieskaczonosc, ale to nie miejsce i czas. Zapytam wiec jeszcze tylko dla czego wybiera sie miss Polski, Ukrainy skoro ''czy sie podoba czy nie to chyba indywidualna sprawa''...

Tak wiec widzisz, jestes w BLEDZIE.

 

A co do posta Forza Lazio to powiem tylko tyle ze nie pisze po slasku, a jedynie dalem cytat napisany po slasku. Jest to polskie forum, masz racje. Wiec moze zabroni sie dawania cytatow w jezyku angielskim, lub wklejania linkow do stron w jezyku angielskim. Jeszcze nie widzialem zeby ktos sie czepial tego ze ktos wklejal cytaty w jezyku angielskim, a kiedy po raz pierwszy ktos cos napisal po slasku, kilka osob musi to kasliwie skometowac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Na pewno Clix2 to jeden z najładniejszych Playerów:) Jak przyniosłem go do szkoły to od razu pytania "ooo co to?" "O KUR.. aaaale bajer".

 

A iPod no cóż... nie jest brzydki ale wg mnie Clix jest sporo ładniejszy... no i nowy design a nie powtarzający się już od paru lat praktycznie ciągle ten sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
Clix1 jest ladniutki, natomiast Clix2 jest jakis tki nijaki. niepotrzebnie go tak zaokraglili ;) Co do porownania z iPodem, mi sie nano3 duzo bardziej podoba ;)

 

na zewnatrz

grajki: iPod Classic 80gb; iPod@HP 4G 20gb; iPod Shuffle 2G 1gb

 

...nic dodać nic ująć.

 

Niestety Clix2 podoba się bardzo dużej grupie osób z tego względu, że zaczyna się niestety wygładzać i "umasawiać". Choć patrząc na nowości iRivera jest jeszcze szansa, że nie stanie się z niego taki odlewany z kiepskiej foremki masowieć w stylu iPoda.

 

Ja chcę jeszcze kiedyś zobaczyć u iRivera napis DESIGN BY INNO.

 

Jak to jest slaski to ...

 

 

...słusznie. Co to ma z naleciałości Twojego regionu?? Może K.U.R.W.A jest po Śląsku ? Głupio wyleciałeś z tym Śląskim - gwara piękna i najbardziej zakorzeniona z regionalnych gwar ale gwarą nie wszystko zasłonisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności